השכרת טנדר הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות, כשהמטרה העיקרית לעניין – הובלה והעברה של חפצים בצורה עצמאית. מדוע הדבר כל כך כדאי ומשתלם? אילו טנדרים ניתן לשכור? ומה חשוב לדעת לפני ששוכרים? הישארו עימנו ותקבלו את כל התשובות.

מדוע כדאי לשכור טנדר?

כאמור, הסיבה העיקר בגינה ישראלים שוכרים טנדר היא הצורך בהעברת רהיטים וחפצים. צורך שכזה מגיע, לרוב, תחת אחת מהנסיבות הבאות:

  • מעבר דירה “קלאסי” – עניין המתרחש מספר פעמים בחיים ועד כה בוצע ע”י חברות הובלה מקצועיות.
  • איסוף רהיטים לבית חדש – איסוף מחנות/מקום אחד או יותר.
  • פינוי רהיטים מדירה – בין אם אתם מוכרים, החלטתם להשכיר או חלילה מפנים את הדירה בגלל קרוב משפחה שנפטר.

היתרון הבולט מכולם בהשכרת טנדר לצרכי הובלה טמון, כמובן, בפן הכספי. בעוד שירותי הובלה והעברת חפצים יגזלו מכיסכם, לרוב, אלפי שקלים, השכרה של טנדר תחסוך לכם את מרבית הסכום. זאת ועוד, כאשר אתם עושים זאת בעצמכם, אתם לא תלויים בשעות הפעילות של חברת ההובלות. תוסיפו לכך את הרגישות והעדינות שבה אתם תבצעו את העבודה לעומת עובדי אנשי הצוות של חברת ההובלות שרק רוצים לסיים ומהר, והרי לכם מגוון סיבות להעדיף הובלה עצמית.

צרכים נוספים שבהם כדאי להשכיר טנדר

ישנם כמובן עוד צרכים נוספים שבהם השכרה של טנדר יכולה לעזור. למשל בעל מקצוע, אשר הרכב שלו נמצא במוסך, או פשוט אינו מתאים למשימה ספציפית וחבל לו לפספס הכנסה חשובה. השכרת טנדר יכולה להתאים גם לצרכי יציאה לטיולים, כאשר זקוקים לרכב חזק עם מקום אחסון רב לכל הציוד. כיום ניתן למצוא טנדרים עם קבינת נוסעים מפנקת ואף אפשרות לוו גרירה שמגדיל את שטח האחסון.

סוגי טנדרים נפוצים להשכרה

מגוון טנדרים מוצעים להשכרה בישראל. הדגמים האמינים, החזקים והמוצלחים ביותר מגיעים בעיקר מצרפת ואיטליה. פג’ו בוקסר נחשב לסוס עבודה, חסכוני ואפילו מתאים לבעלי רישיון ב’ (עד 14 טון. הרישיון הסטנדרטי), רנו טראפיק עם מנוע הטורבו דיזל והגדלים השונים לא יאכזב אתכם אף פעם, סיטרואן ג’אמפי הוא טנדר זריז, בטיחותי ואידיאלי להובלות קטנות ובינוניות, וגם פיאט דובלו מארץ המגף הוא טנדר נהדר (להובלות קטנות) מכל הבחינות.

מסלולי התשלום

עוד חשוב לדעת כי ישנן חברות אשר מציעות מסלולי השכרה נוחים אשר יקלו עליכם לשכור את הטנדר שמתאים במדוייק לצרכים ולתקציב שלכם. למשל, מסלול שמירת שבת אשר מאפשר השכרה ללא תשלום על יום השבת, או מסלול שבו ניתן לשכור את הטנדר במזומן, ללא צורך בהשארת פיקדון שיגביל אתכם. בררו על כך ורק תרוויחו.

 

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן