השכרת נגרר במחירים טובים. התקשרו עכשיו: 03-5794076

מידות

משקלים

השכרת נגרר במחירים טובים. התקשרו עכשיו: 03-5794076

פיאט דובלו עם וו גרירה

רנו טראפיק ארוך

סיטרואן ג'מפי ארוך

פג'ו בוקסר קצר למשא

רכבים מעל 3.5 טון

השכרת נגרר – כל מה שצריך לדעת

בארצות הברית וברחבי אירופה רואים אותם בכל עת בכבישים המהירים – רכבים פרטיים או מסחריים קטנים, אשר מוצמד אליהם נגרר. בשנים האחרונות גם בישראל הולכת ומתפתחת תעשיית הנגררים, כשרבים מהמשתמשים בהם מעדיפים לשכור אותם בעת הצורך ולא לרכוש אותם בעשרות אלפי שקלים. רוצים לדעת יותר על השכרת נגרר לרכב? הישארו עימנו ותקבלו את כל המידע הרלוונטי.

היתרונות בהשכרת נגרר

השכרת נגרר (סוג של עגלה) מביאה עימה שלל יתרונות ובראשם – יכולת נשיאה מרשימה מבלי הצורך ברישיון נהיגה מיוחד וצורך לתפעל משאית גדולת ממדים, כל זאת בנוחות מקסימאלית. הצורך בנשיאה שכזאת עולה בשלל תרחישים: העברות דירה ומשרד, איסוף או הפצה של משלוח גדול, העמסת ציוד לטיול קמפינג ממושך או צרכים שונים של חברות ועסקים. בשורה התחתונה, נגרר להשכרה הוא עניין יעיל ושימושי, איך שלא תסתכלו על זה.

דברים שצריך לדעת לפני ששוכרים נגרר

החלטתם לשכור נגרר? מצוין! כעת עליכם לדעת מספר דברים. אז ראשית, כפי שהזכרנו לעיל, אין צורך ברישיון נהיגה מיוחד. מה שכן, חשוב לדעת שעם הרישיון הרגיל תוכלו לנהוג רק על רכבים שרשאים לסחוב עגלה של עד 1500 קילוגרמים. מעבר לזאת כבר תצטרכו רישיון נהיגה C ולא .B עוד כדאי להכיר את סוגי הנגררים הקיימים (למשל: עגלה סגורה או פתוחה), את המידות השונות שלהם (מרביתם בתחום ה-2.5 על 1.3 מטרים אורך ורוחב) ולהתאים אותם לצרכים שלכם.

במרבית חברות ההשכרה יציעו לכם לא רק עסקאות של עגלה נגררת להשכרה אלא גם של רכבים מתאימים (לא כל דגמי הרכבים מתאימים ומאושרים על פי חוק לגרור עגלה). שני דגמי רכבים פופולאריים עבור השכרת נגרר הם למשל פיאט דובלו שמאפשרת לגרור עגלה של עד 500 ק”ג ללא בלמים ו-750 ק”ג עם בלמים וסיטרואן ג’מפי ארוך שמאפשרת לגרור עד 750 ק”ג ללא בלמים ו-1795 ק”ג עם בלמים.

נגרר להשכרה – דגשים חשובים שעליכם להכיר

חשוב כי תדעו שלוקח מעט זמן להתרגל לנהיגה עם נגרר ועל כן רצוי כי תבקשו מנציגי חברת ההשכרה מידע לגבי דגשי נהיגה חשובים (בעיקר בכל הקשור לפניות ונהיגה לאחור) ואפשרות להתאמן מעט במגרש החנייה של החברה. חשוב גם שתהיו מודעים לכך שאצל חלק מהחברות השכרת נגרר לרכב תעלה לכם פחות בסוף השבוע, בשל העובדה שהשכרת הרכב עצמו לא תעלה לכם כסף מלבד דמי הביטוח, וזאת אצל חברות אשר שומרות את השבת.

תגיות: השכרת נגרר, נגרר להשכרה, נגררת להשכרה, השכרת נגרר לרכב.

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן