השכרת רכב מסחרי

השכרת רכב מסחרי: מגוון רכבים מסחריים להשכרה באביטל השכרת רכב

פיאט דובלו - רכב להשכרה
פיאט דובלו
מנוע דיזל
1,900 סמ"ק
מיזוג אוויר
רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
סטרואן ברלינגו מנוע דיזל - מסחרית להשכרה
סטרואן ברלינגו
מנוע דיזל
1,600 סמ"ק
מיזוג אוויר
רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
יונדאי H-1 ארוך למשא - מסחרי
יונדאי H-1 ארוך למשא
מיזוג אוויר
רדיו דיסק
מנוע טורבו דיזל
רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
רנו טראפיק ארוך טורבו דיזל - רכב מסחרי להשכרה
רנו טראפיק ארוך
טורבו דיזל
למשא
מיזוג אוויר
רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
יונדאי H-1 לנוסעים להשכרה
יונדאי H-1
לנוסעים
מיזוג אוויר
רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
קאיה קרניבל מנוע דיזל 2900 סמק להשכרה
קאיה קרניבל
מנוע דיזל
2900 סמ"ק
עד 7 נוסעים
מיזוג אוויר
רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
פג'ו בוקסר ארוך גבוה מנוע טורבו דיזל להשכרה
פיאט דוקטו /פג'ו בוקסר ארוך גבוה
מנוע טורבו דיזל
רדיו דיסק MP-3
הזמן עכשיו !
 
פיאט דוקטו (כבד) ארוך גבוה, מנוע טורבו דיזל להשכרה
פיאט דוקטו ארוך גבוה כבד
מנוע טורבו דיזל
כסא נהג הדראולי עם קפיצים
רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 

גיר אוטומטיגיר רגילרכבי 7-9 נוסעים

דגשים חשובים בבחירת רכב מסחרי

מטרה

הצרכים השונים שלמענם אנחנו נזקקים לשירותי השכרת רכב מסחרי שונים מזה ומשפיעים על סוג המכונית הדרושה לנו. עסקים שמתמודדים עם נפח מטען גדול יעדיפו רכבים גדולים יותר שמותאמים להעמסת מטען כבד או גדול. עבור שינוע פועלים יש לבחור סוג שונה של מכונית שמתאימה יותר להסעת נוסעים. עבור סוגי מטען גדולים בנפח נדרשת מכונית שונה מאשר עבור סוגי מטען קטנים בנפח אבל עדינים ויקרים. בעלי עסקים שמתמודדים עם צרכים משתנים וגמישים יבחרו רכבים שמציעים גמישות שכזו או שיבחרו מכונית מסחרית בהתאם לפרויקט נתון.

תקציב

לאחר שהגדרנו את המטרה שלשמה אנחנו מבקשים לשכור מכונית, עלינו להגדיר לעצמנו את התקציב שיש לנו לצורך העניין. לפני שקובעים תקציב מומלץ לערוך גלישה מהירה בין אתרים של חברות בתחום כדי להכיר את טווח המחירים.

גודל

עבור מטרות שונות יש לנו צורך בנפח מטען שונה. החברות בארץ מציעות מגוון דגמים של רכבים מסחריים שמתוכם אנחנו יכולים לבחור את הדגם המתאים לנו ביותר. אין טעם לשלם עבור מכונית גדולה במיוחד אם יש לנו רק מטען קטן להעברה ממקום למקום. כדאי להתייעץ עם מישהו שמבין בעניין כדאי לדעת איזה גודל של מכונית יתאים לנו. אצלנו באביטל תמיד נשמח לעזור ולייעץ.

חיסכון

אפשר להשיג בימינו מידע מדויק על כל דגם של כל מכונית באינטרנט. כדאי לבדוק את ניצולת הדלק של הדגמים השונים. בחירת דגם חסכוני בדלק גם תועיל לכיס שלנו וגם תועיל לכדור הארץ. אל לנו לשכוח שרכבים מסחריים זקוקים ליותר דלק ממכונית רגילה – גם אם מדובר הרבה פעמים בסולר – ועל-ידי בדיקה מוקדמת נוכל להגיע לחיסכון משמעותי בהוצאות שלנו.

 

מטען ונוסעים

ישנם דגמים שמותאמים להעברת מטען גדול שבהם לא השקיעו מעבר לצורך בנוחות הנוסעים. מצד שני ישנם דגמים שמותאמים לנסיעה של הרבה אנשים עם כל הציוד שלהם ובהם הושקעה מחשבה בכל הקשור לנוחותם של הנוסעים. מובן מאליו שאם אנחנו מתמקדים בהובלת נוסעים עלינו לבחור דגם שמדגיש את נוחות הנסיעה. אם כל מה שנדרש הוא נפח גדול כדי להעביר הרבה מטען אין צורך בדגם עם מקומות לנוסעים רבים.
כאשר לעסק יש גם ציוד וגם פועלים שצריך לשנע ממקום למקום יש למצוא דגם שמהווה פשרה מוצלחת בין הצרכים השונים.

אבזור

נוחות אולי איננה ראשונה במעלה בסדר העדיפויות שלנו כשאנו בוחרים מכונית אבל מותר להקדיש תשומת לב גם לענייני נוחות. דגמים שונים של מכוניות מסחריות, מציעות רמות אבזור משתנות. חלק מהאבזור חשוב גם מבחינה טכנית כמו פונקציות שקשורות להטענה נוחה של מטענים. אבזור אחר קשור לנוחות שלנו כנהגים וכנוסעים.

השכרת רכב עם וו גרירה

אבזור ספציפי שכדאי לחשוב עליו הוא וו גרירה כשיש לנו צורך ברכב שיכול לסחוב נגרר כלשהו. מכוניות המצוידות בוו גרירה מאפשרות לנו להעביר מטענים גדולים יותר לפי הצורך, או לגרור עגלות ייעודיות כמו גנראטור נגרר וכדומה. השכרת מכונית עם וו גרירה איננה אפשרית בכל חברה וכדאי לבדוק מראש את האפשרויות. בכל מקרה, חשוב לוודא שמדובר בוו גרירה שמתאים לציוד הנגרר שיש ברשותנו.

בטיחות

חושב לא להזניח את הפן הבטיחותי .בדקו מהם מרכיבי הבטיחות שיש בדגמים השונים של מכוניות מסחריות; בדקו גם אם רמת האבזור הבטיחותי גבוהה או נמוכה. וודאו גם שהביטוח של המכונית המוצעת מתאים לכם ומכסה את כל או רוב האפשרויות. נזכיר שוב: נהיגת במכונית מסחרית אינה זהה לנהיגה באוטו רגיל ויש להקדיש תשומת לב מספקת לענייני בטיחות.

 

 הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

אנו באביטל מחזיקים צי של רכבים מסחריים להשכרה לכל מטרה. נשמח לסייע לכם את הרכב המושלם לצרכיכם, בהתאם לתקציב שלכם.

להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 03-5794076