השכרת רכב תל אביב

השכרת רכב תל אביב

אביטל השכרת רכב מציעה: שירותי השכרת רכב תל אביב.

השירותים כוללים: שירותי השכרה לתקופה קצרה או ארוכה
ושירותי השכרה תפעולית.
החברה אינה מבצעת חיוב של לקוחותיה בשבתות ובחגי ישראל.

ניתן למצוא מגוון רכבים להשכרה ברמות שונות:

רכבים להשכרה גיר רגיל
רכבים להשכרה גיר אוטומטי
רכבים מסחריים להשכרה
רכבים להשכרה 7-9 נוסעים
ניתן למצוא באתר מידע נוסף גם על מכירת רכב יד שניה

להזמנות ומידע נוסף התקשרו 03-5794076

מגיעים לנסיעת עסקים או ליום סידורים בעיר הגדולה? נפגשים לבילוי של יום כיף? מבלים חופשה או חוגגים אירוע? ובקיצור – זקוקים לפתרון תחבורתי בתל אביב? יש לנו מה להציע לכם! חברת אביטל השכרת רכב מציעה מגוון כלי רכב להשכרה בתל אביב, בערי גוש דן ובכל הארץ.

על מה כדאי לשים דגש בעת בחירת רכב להשכרה בתל אביב?

תל אביב היא אכן עיר ללא הפסקה: מוקד של עסקים, בילויים, תרבות ועניין. תל אביב מושכת אליה מדי יום בני אדם רבים, המגיעים לפגישות, עבודה, קניות או לשם חופשה, בילוי והנאה. לפני הכל – חשוב לדעת לשם מה נחוץ לכם רכב שכור בתל אביב. לפניכם כמה תרחישים אפשריים, והצעות פרקטיות שיאפשרו בחירה מושלמת:

 • אם אתם מגיעים לעיר לשם פגישות עסקיות – כדאי לבחור רכב פרטי קומפקטי, זריז ונוח. רכב קטן יחסית יאפשר לכם להתנייע בנוחות ולאתר חנייה בקלות רבה יותר בעיר הצפופה ומעוטת החנייה הזו.
 • אם ברצונכם להרשים או שעליכם להסיע לקוחות פוטנציאליים או שותפים עסקיים, כדאי לבחור ברכב יוקרתי ומרשים. במקרה כזה, כדאי לחשוב גם על נוחות הנסיעה של שותפיכם – עדיף להשקיע מעט על מנת להשיג הרבה ולעשות רושם טוב.
 • אם אתם מגיעים על מנת לחגוג אירוע ייחודי, כדוגמת יום נישואין או ירח דבש, כדאי לבחור ברכב מפנק, המתאים לזוג ולנשיאת המטען שלכם. הרי לא תרצו להסתבך בכל פעם שתצטרכו להוציא את אחת המזוודות מתא המטען…
 • אם אתם מגיעים לשם חופשה משפחתית, ומתכננים ביקור במספר אתרים בעיר, שווה לשקול התניידות ברכב גדול המיועד ל 7-9 נוסעים או ברכב מסחרי המיועד לנוסעים. הנסיעה בתחבורה ציבורית עם מספר בני משפחה (במיוחד אם מדובר בקשישים או בילדים) עשויה להיות מתישה, ולעלות כסף רב. המכונית מאפשרת להגיע בקלות בדיוק לאן שאתם צריכים להגיע, בלא צורך בהליכה רבה או היסחבות עם תיקים וציוד.
 • אם אתם זקוקים לרכב מסחרי לשם הובלת מטענים או ציוד, למשל בעת מעבר דירה, לשם העברת פריטי ריהוט או לשם הובלה של מטען סיטונאי. במקרה כזה, תוכלו לבחור מתוך היצע המכוניות המסחריות המתאימות לנשיאת משאות ומטען.

 חופש הבחירה או אילו מכוניות עומדות להשכרה?

בין אם אתם זקוקים לרכב יוקרתי ובין אם אתם זקוקים לרכב פשוט, אמין ובטוח, לצרכים יומיומיים – אנו בחברת אביטל השכרת רכב מחזיקים צי מגוון של כלי רכב, כך שתוכלו להתאים את המכונית בדיוק לצרכיכם. ניתן למצוא אצלנו מכוניות בעלות גיר רגיל או אוטומטי, כלי רכב מסחריים, וכן מכוניות גדולות המתאימות להסעת שבעה עד תשעה נוסעים.

אילו שירותים נוספים אנו מציעים לכם?

כחברה ותיקה, אנו מציעים שירותים רבים וייחודיים, המתאימים לקהלי יעד שונים:

 • השכרת רכב לפרקי זמן של יום, שבוע או חודש.
 • השכרת רכב לנהגים חדשים, המעוניינים להתאמן ולרכוש בטחון בנהיגה.
 • השכרת רכב מסחרי, המתאים לנשיאת מטען כבד וציוד רב.
 • השכרת רכב לציבור הדתי – חשוב לציין כי חברתנו אינה גובה תשלום עבור השימוש ברכב בשבתות ובחגי ישראל, ומסתפקת בימים אלו בתשלום ביטוח החובה עבור הרכב.
 • חברתנו מעניקה שירותי השכרה תפעולית (ליסינג).
 • הסביבה חשובה לנו וכך גם האוויר שאנו נושמים. נשמח לייעץ באשר לבחירת רכב שצריכת הדלק שלו פחותה והוא מזהם פחות.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

נסיעה טובה ובטוחה!