השכרת רכב 6 נוסעים במחירים טובים וללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל.
התקשרו עכשיו: 03-5794076

פורד טרנזיט להשכרה

פורד טרנזיט 6 מקומות ישיבה

מאזדה 5, 2000 סמק, עד 7 נוסעים להשכרה

מאזדה 5

השכרת רכב 6 מקומות – ליהנות גם מהדרך

כאשר בוחנים את התפלגות מספר הנפשות בישראל למשפחה, מגלים שמשפחות של 4 עד 5 נפשות (כלומר – 2-3 ילדים) הן הנפוצות מכולן. בענף השכרת הרכב הישראלי הבינו את המציאות של אותן משפחות: מצד אחד, אין טעם לרכוש רכב גדול של 6 מקומות ליום יום, אך מצד שני, כשמטיילים ורוצים ליהנות מנסיעה מרווחת ומהנה, רכב כזה הוא הכרח. בהתאם לזאת, הן החלו להציע במסגרת ציי הרכבים שלהן גם את האפשרות של השכרת רכב 6 מקומות ואתם רק יכולים להרוויח מכך.

רכבי 6 מושבים להשכרה – למי ומתי זה מתאים?

רכב 6 מקומות להשכרה מתאים כאמור למשפחות בנות 4-5 נפשות אשר רוצות לצאת לטיול בצורה מרווחת, אבל לא רק. גם משפחות בנות 6 נפשות אשר לא מחזיקות כלל ברכב יכולות ליהנות מהאפשרות הזאת, כאשר הן זקוקות לרכב לאירוע מיוחד (למשל, נסיעה משותפת לאירוע במקום מרוחק) וגם משפחות שהרכב בן 6 המקומות הקיים שלהן נמצא במוסך, בדיוק ברגע שהן הכי צריכות אותו.

מה כדאי לדעת על רכבים עם שישה מקומות?

בבואכם לברר לגבי השכרת רכב 6 נוסעים עליכם לבדוק מראש מספר דברים חשובים:

  • באמת 6 מושבים? – השכרת רכב משפחתי 6 מקומות חייבת להתבצע רק לאחר בדיקה מדוקדקת של סוג הדגם הספציפי שמוצע לכם. מדוע? מאחר ולא כל דגם שמפורסם כרכב משפחתי של 6 מקומות הוא כזה שבאמת יכול להכיל שישה אנשים ברמת צפיפות ונוחות סבירות. לעיתים קרובות מושב אחד או אפילו שניים מתאימים, לכל היותר, לילדים קטנים, מה שלא יתאים למשפחה עם ילדים גדולים.
  • גודל הבגאז’ – במספר דגמים, כאשר הרכב מלא נוסעים, תא המטען הופך להיות קטן במיוחד. אם אתם זקוקים לתא מטען גדול, ודאו שבדגם הפוטנציאלי הוא באמת קיים! לעיתים כדאי לשכור אפילו רכב עם יותר מקומות ישיבה שמאפשר את הורדת המושבים, מה שיספק עוד מקום אחסון.
  • רמת ואביזרי בטיחות – “בטיחות לפני הכול” זה לא סתם ביטוי, אלו 3 מילים שעשויות להציל חיים. ודאו שהרכב הרצוי קיבל ציון גבוה במבחני הבטיחות והריסוק השונים, וכמובן – שהוא מצויד באביזרי ומערכות בטיחות מתקדמות.

אם אתם מחפשים רכב להשכרה 6 מקומות שעונה על כל הקריטריונים החשובים הללו, פורד טרנזיט הוא אפשרות מצויינת. למעשה הוא מתאים גם ליותר משישה נוסעים (עד 9) ומאפשר לקפל את המושבים כך שיהיה יותר מקום למטען שלכם.

שוכרים וחוסכים! ההשכרה שתחסוך לכם כסף

השכרת רכב 6 מקומות אפשרית במחירים של בין 500 ל- 600 שקלים ליום וחשוב לדעת שבמידה ושוכרים את הרכב למספר ימים שנופלים על סוף השבוע דרך חברה שומרת שבת, לא משלמים על יום השבת עצמו, מלבד מאת דמי הביטוח, מה שיכול להוזיל במחיר בצורה משמעותית.

השכרת רכב 6 נוסעים במחירים טובים וללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל.
התקשרו עכשיו: 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן