השכרת פורד טרנזיט במחירים טובים וללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל.
התקשרו עכשיו: 03-5794076

השכרת פורד טרנזיט

פורד טרנזיט 8 מקומות ישיבה

השכרת רכב 8 מקומות – בחירה מרווחת, בחירה מנצחת!

הם גדולים, מרווחים, חסכוניים ובטוחים, ומאפשרים לנו לנסוע בהנאה לחופשה המשפחתית, בלי המוטיבים המוכרים של דוחק וצפיפות. תכירו את רכבי 8 המושבים, שהופכים כל טיול, אירוע וכל מה שביניהם לחוויה נהדרת. ולא, אתם ממש לא חייבים לרכוש אותם במחיר יקר, אלא פשוט לשכור אותם רק מתי שצריך. הנה כל מה שצריך לדעת על השכרת רכב 8 מקומות. קראו ונצלו זאת בפעם הבאה שתצטרכו.

רכב 8 מקומות להשכרה – מכל הסיבות שבעולם

השכרת רכב 8 מושבים היא אופציה נהדרת עבור משפחה מרובת ילדים, אשר אינה מחזיקה באמתחתה רכב גדול או רכב באופן כללי, ורוצה לנסוע לחופשה, טיול או נסיעה לצרכים אחרים, בצורה נוחה ונעימה ומבלי להצטופף ולסבול כלל וכלל. השכרת רכב 8 נוסעים מתאימה גם עבור נסיעה של 2 משפחות או קבוצת חברים יחד (זה הרבה יותר מהנה ובעיקר חסכוני מאשר לנסוע עם שני רכבים), הסעת עובדים לצורך עבודה או משימה כלשהי ועוד.

השכרה של רכב 8 מקומות – דגשי הבחירה

שוק הרכבים בעלי 8 מושבים בישראל אינו גדוש כמו שווקי המכוניות המשפחתיות, המיני והמסחריות. יחד עם זאת, אין הדבר אומר שעליכם להתפשר כאשר אתם מגיעים לבחור רכב 8 מקומות להשכרה . אז רגע לפני שאתם בוחרים, תנו דגש על נושאי הבטיחות (כריות אוויר, מערכות למניעת החלקה, אמצעים בטיחותיים אחרים, מצב בלמים תקין), האמינות (הימנעו מדגמים אשר הדעה עליהם חלוקה במיוחד בכל הנוגע ליכולת שלהם להגיע מנקודה א’ לנקודה ב’ ללא קושי ותקלות) והחסכוניות (חפשו רכב בעל מנוע דיזל חזק וחסכוני). כמובן שגם נוחות הנסיעה וגודל תא הנוסעים ותא המטען חשובים גם-כן.

השכרת רכב שמונה נוסעים – המלצה על דגם מנצח

לפני שניפרד, תרשו לנו להמליץ על רכב להשכרה 8 מקומות שיספק לכם את כל מה שצריך מרכב איכותי: בטיחות, אמינות, נוחות וחסכוניות. אנחנו מדברים על פורד טרנזיט, אשר יכול להכיל 7 עד 9 מושבים, כך שאם אתם רק שמונה, המושב התשיעי יוסר ואתם תיהנו מאקסטרה מקום למזוודות ולחפצים שלכם. מדובר בדגם ותיק ואמין, בעל גיר אוטומטי ומנוע עוצמתי, שיוביל אתכם בבטחה ובנוחות נהיגה כל הדרך ליעד. גם המחיר שלו נמוך בהשוואה למרבית הדגמים האחרים בקטגוריה.

השכרת רכב 8 מקומות – מסלולי תשלום מומלצים

מחיר השכרת רכב 8 מקומות הוא מן הסתם יקר יותר מאשר מחיר השכרה של רכב משפחתי רגיל. לכן, נמליץ לכם לחפש חברת השכרה אשר מאפשרת מסלולי תשלום נוחים שיקלו עליכם את תהליך ההשכרה ואף יוזילו לכם במחיר. למשל, השכרה במסלול שמירת שבת בו אתם לא משלמים על ימי שבת וחג, השכרה במזומן ללא צורך בהשארת פיקדון ועוד.

השכרת פורד טרנזיט במחירים טובים וללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל.
התקשרו עכשיו: 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן