מכונית להשכרה

מכונית להשכרה

אביטל השכרת רכב מציעה: מכונית להשכרה.

השירותים כוללים: שירותי השכרה לתקופה קצרה או ארוכה
ושירותי השכרה תפעולית.
החברה אינה מבצעת חיוב של לקוחותיה בשבתות ובחגי ישראל.

ניתן למצוא מגוון רכבים להשכרה ברמות שונות:

רכבים להשכרה גיר רגיל
רכבים להשכרה גיר אוטומטי
רכבים מסחריים להשכרה
רכבים להשכרה 7-9 נוסעים
ניתן למצוא באתר מידע נוסף גם על מכירת רכב יד שניה

להזמנות ומידע נוסף התקשרו 03-5794076

האם אתם זקוקים לרכב מסחרי טוב להשכרה? כאשר פונים לחברת השכרה על מנת לשכור מכונית מסחרית, יש להביא בחשבון את המטרה ואת סוג הנסיעה שעליכם לבצע. האם עליכם להעביר מטען כבד או בעל נפח גדול? מעוניינים לצאת יחד עם כל המשפחה לחופשה – הורים, ילדים וסבים? נוסעים לאירוע משפחתי גדול? ואולי תעדיפו לנסוע כולם יחד במכונית אחת גדולה?

לעתים עולה צורך להשתמש במכונית מרווחת בעלת מושבים רבים, להעביר מטען רב, או להסיע אנשים. על מה כדאי לחשוב ואילו נקודות כדאי לבחון בעת בחירה מתוך היצע כלי הרכב המסחריים בחברת ההשכרה? בסקירה שלפניכם נדון בשיקולים השונים המנחים אותנו בבואנו לבחור רכב מסחרי להשכרה.

נפח מנוע

כלי רכב מסחריים נבדלים זה מזה, בין השאר, בנפח המנוע, וזאת על מנת להתאימם למלאכה או למשימה שלשמה נועדו. ככל שנפח המנוע גדול יותר, כך הרכב כשיר לביצועים חזקים יותר – נשיאת מטען רב יותר, עליה בעליות תלולות וכן הלאה – וזהו כמובן יתרון. עם זאת, לא כל נסיעה מצריכה ביצועים מתוגברים שכאלה, וכדאי לזכור שככל שנפח המנוע של המכונית גדול יותר, כך גם צריכת הדלק שלה גבוהה יותר.

מנוע דיזל או בנזין

מכונית עם מנוע דיזל חסכונית יותר ממכונית עם מנוע בנזין, וזאת בשיעור של כשלושים עד ארבעים אחוזים. כך לדוגמא – מבלי להיכנס לפרטים – אם מכונית המונעת בבנזין צורכת ליטר בנזין לכל 10 ק"מ של נסיעה, אזי מכונית זהה עם מנוע דיזל תוכל לנסוע 15 קילומטרים (ויותר) על ליטר סולר. למנועי דיזל ישנם כמה יתרונות נוספים – מנוע דיזל נחשב לאמין יותר ממנוע בנזין ולבעל משך חיים ארוך יותר. בעבר, היה מחיר הסולר בישראל נמוך משמעותית ממחיר הבנזין, דבר שהקל על ההכרעה. כיום עבר מחיר הסולר את מחיר הבנזין, כך שהחישוב מורכב יותר, ובמקרה של התלבטות, נשמח לייעץ.

כסא הנהג ואבזור נוסף

בחלק מן המכוניות המסחריות המוצעות להשכרה בחברת אביטל ישנו אבזור ייחודי, המתאים אותן במיוחד לצרכי השוכרים. כך למשל, ברכב מסחרי המיועד לנשיאת משאות כבדים, ישנו כסא נהג הידראולי עם קפיצים, לשם נוחות מרבית – גם לאחר שעות נהיגה רבות עם מטען רציני. ואם מדובר בשכירת רכב לצרכי העברת מטענים, אצלנו תוכלו לשכור גם רכב המצויד בוו גרירה, לשם הוספת נגרר מאחור. אבזור נוסף שכדאי לשים לב אליו בעת ההשכרה הינו:

  • כסאות נוחים – לנסיעה נוחה
  • תאורה מעל ראשי הנוסעים – לקריאה ולשיחה
  • מזגן חזק – במיוחד לקיץ אבל גם לחורף
  • רדיו או רדיו דיסק טוב, שיסייע להעביר בנעימים נסיעות ארוכות במיוחד.

 תא מטען מרווח

כלי רכב מסחריים נבדלים זה מזה בפרמטרים רבים. אם אתם זקוקים בנסיעתכם לתא מטען מרווח או לאפשרות להעביר מטען רב, או בעל נפח גדול – כדאי לשים לב לכך בעת בחירת דגם המכונית להשכרה. בחברת אביטל השכרת רכב תוכלו לשכור כלי רכב מסחריים שנועדו לצרכי משא או כאלה המתאימים להסעת נוסעים. אם נסיעתכם היא למשל נסיעה משפחתית למספר ימים של נופש מחוץ לבית, סביר להניח שתזדקקו לרכב בעל תא מטען מרווח, שבו מקום לתיקים, מזוודות ואפילו מזרונים. אם נסיעתכם היא לצורך אירוע חד פעמי כחגיגה משפחתית, ואינכם נושאים עליכם מטען רב, אלא מספר תיקי יד, הרי שתוכלו לשכור רכב עם תא מטען ממוצע או רגיל.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

 אנו בחברת אביטל השכרת רכב נשמח לייעץ לכם באשר לבחירת המכונית המסחרית המתאימה לצרכיכם.

***