השכרת רכב גיר רגיל

מגוון רכבי גיר רגיל (ידני) להשכרה באביטל השכרת רכב

יונדאי גטס 1300 סמק להשכרה
יונדאי גטס
1,300 סמ"ק
מיזוג אוויר
MP3 רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
שברולט אוויאו 1400 סמק להשכרה
שברולט אוויאו
1,400 סמ"ק
5 דלתות
מיזוג אוויר
MP3 רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
פיאט דובלו מנוע דיזל 1900 סמק להשכרה
פיאט דובלו
מנוע דיזל
1,900 סמ"ק
מיזוג אוויר
רדיו דיסק MP3
הזמן עכשיו !
 
סטרואן ברלינגו מנוע דיזל 1600 סמק להשכרה
סיטרואן ברלינגו
מנוע דיזל
1,600 סמ"ק
מיזוג אוויר
MP3 רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
יונדאי H-1 למשא מנוע טורבו דיזל להשכרה
יונדאי H-1 למשא
מנוע טורבו דיזל
מיזוג אוויר
MP3 רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
רנו טראפיק למשא מנוע טורבו דיזל להשכרה
רנו טראפיק למשא
מנוע טורבו דיזל
מיזוג אוויר
MP3 רדיו דיסק
הזמן עכשיו !
 
פג'ו בוקסר ארוך גבוה מנוע טורבו דיזל להשכרה
פיאט דוקטו /פג'ו בוקסר ארוך גבוה
מנוע טורבו דיזל
רדיו דיסק MP3
מיזוג אוויר
הזמן עכשיו !
 
פיאט דוקטו (כבד) ארוך גבוה, מנוע טורבו דיזל להשכרה
פיאט דוקטו (כבד) ארוך גבוה
מנוע טורבו דיזל
כסא נהג הדראולי עם קפיצים
מערכת יציבות ESP
רדיו דיסק MP3
מיזוג אוויר
הזמן עכשיו !
 

השכרת רכב גיר אוטומטיהשכרת רכב מסחריהשכרת רכבי 7-9 נוסעים

השכרת רכב גיר רגיל מול אוטומטי – יתרונות וחסרונות

אם אתם מעוניינים לפנות לסוכנות השכרת רכב, אחת השאלות שתישאלו על ידיה היא "מה אתם מעדיפים, רכב עם גיר ידני או אוטומטי?" אם רישיון הנהיגה שלכם מוגבל אך ורק לגיר אוטומט, הרי שאין לכם שום התלבטות. אבל אם רישיונכם אינו מוגבל, תוכלו לבחור בין גיר רגיל לאוטומטי.

מה עדיף, רכב עם גיר רגיל או גיר אוטומט?

מה לא אמרו על רכבים עם גיר ידני? שהם מיושנים, אנכרוניסטיים ועומדים להיעלם מן הכבישים, כמו שנעלמו מכבישי אמריקה. למרות זאת, עדיין יש נהגים שבוחרים רכבים עם גיר רגיל, במיוחד באירופה – שם נהיגה על רכבים אלו נחשבת לעניין שגרתי.

גם בארץ אפשר לראות התעניינות מחודשת במכוניות עם גיר ידני. בסוכנויות ההשכרה מציעים מגוון רכבים עם גיר רגיל, החל ממכוניות-מיני ועד רכבי שטח. השאלה היא – האם כדאי לשכור רכב כזה? בואו ונבחן את היתרונות ואת החסרונות:

 

יתרונות רכב עם גיר רגיל:

חסרונות רכב עם גיר רגיל:

 

חסכוני בדלק - אם אתם מעוניינים לשכור רכב, אחד השיקולים החשובים שעומדים לפניכם היא צריכת הדלק שלו, במיוחד אם הרכב מיועד לנסיעות ארוכות. ברוב המקרים רכב עם גיר ידני צורך פחות מדלק מרכב עם גיר אוטומט. לאור מחירי הדלק שהולכים ומתייקרים, זהו שיקול חשוב שאין לזלזל בו.

עלות השכרה אטרקטיבית - סוכנויות השכרת רכב מציעות מחירים אטרקטיביים על רכבים עם גיר רגיל. רכבים אלו פחות מבוקשים מרכבים עם גיר אוטומטי.

מעניק תחושת הנאה ושליטה ברכב - יש נהגים שנהנים הרבה יותר מחווית הנהיגה ברכב עם גיר ידני, במיוחד בכבישים פתוחים וריקים. בנוסף, לדעתם קל יותר לתמרן ולשלוט על רכב עם גיר ידני, במיוחד בשטחים עם מהמורות וסלעים.

מצב הרכב - בסוכנויות השכרת רכב, רכבים בעלי גיר רגיל הם בדרך כלל במצב טוב וחדיש יותר מרכבים עם גיר אוטומט, שכאמור מבוקשים מאוד בארץ.

לא נעים לנסיעה בפקקים - אם אתם צריכים לעמוד בפקקים אדירים בכל בוקר בדרך לעבודה, חשבו פעמיים לפני שאתם שוכרים רכב עם גיר רגיל. במצבים אלו חווית הנהיגה אינה נעימה כל כך, בלשון המעטה.

הרגל - אם אתם כבר רגילים לנהוג במכונית עם גיר אוטומטי, יתכן שהמעבר לרכב גיר רגיל יהיה לכם קשה ומבלבל. במיוחד אם אתם כבר מחזיקים רכב אוטומטי אחד במשפחה ומדי פעם צריכים לנהוג גם עליו.

נוחות אישית - יתכן שעבורכם נהיגה היא טרחה מעיקה, גם מבלי שתצטרכו להתעסק עם שלוש דוושות. אם זה כך, עדיף לנהוג "בראש שקט" על רכב אוטומט.

 

לסיכום, הבחירה בין גיר ידני ובין גיר אוטומטי היא העדפה אישית. אין כאן החלטה "מוטעית" או "נכונה" אלא עניין של נוחות וטעם אישי.

 

אנו באביטל מחזיקים צי של רכבים חדישים ומפנקים, גם עם גיר רגיל וגם עם גיר אוטומט. נשמח לסייע לכם את הרכב המושלם לצרכיכם, בהתאם לתקציב שלכם.

להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 03-5794076