איך משדרגים רכב שכור בזול?

תכננתם את החופשה המושלמת וכבר ארזתם הכל, הרכב השכור שהזמנתם מראש כבר מחכה לכם ואתם רק צריכים להעמיס את המזוודות לתא המטען ולהתחיל ליהנות. אבל כבר בכניסה הראשונית לרכב אתם נזכרים במטען שחסר לכם, במעמד הטלפון החכם שאתם כל כך רגילים אליו ובכבל ה-AUX שמאפשר לכם לשמוע את המוזיקה שאתם אוהבים במערכת של הרכב.

רכב שכור הוא פתרון נפלא לחופשה משפחתית בארץ או בחול, הוא תמיד מגיע נקי, עם מיכל דלק מלא ומצב מכני מצוין. אבל, למרות היתרונות הרבים כמעט תמיד חסר לו הטאץ’ האישי שלכם – כזה שהופך עוד רכב לרכב הפרטי שלכם.

אז נכון, עולם שדרוגי הרכב הוא אינסופי, בערך כמו סוגי הרכבים שזמינים להשכרה היום. אבל חיפוש מהיר של פריטים שונים באתר המכירות של E-BAY יאפשר לכם להזמין מגוון רחב מאד של פריטים שישדרגו את חווית הנהיגה שלכם במהירות ולא יותר מכמה עשרות שקלים.

מעמד לטלפון החכם

אחד מהפריטים החשובים ביותר (בעיקר בנהיגה בחוץ לארץ) הוא מעמד יציב וחזק לטלפון החכם. היות והטלפון החכם משמש לנו גם כמכשירGPS  לניווט נרצה לקבל התראות בכל רגע נתון ולשם כך כדי מאד שנרכוש מעמד יציב ואיכותי ונמנע מרכישה של מכשיר GPS חיצוני שלא לצורך.

עלות ממוצעת: 10-40 ש”ח

קישור למוכר ב-EBAY

מעמד לטלפון החכם

מטען לטלפון החכם

אם כבר רכשנו לעצמנו מעמד איכותי חשוב שנדאג גם להטעין את הטלפון החכם במהלך הנסיעה כדי שנוכל באמת לעשות בו שימוש לאורך שעות ארוכות. לכן, מומלץ גם לרכוש מטען ייעודי לטלפון שברשותנו, כזה שיוכל להתחבר למצת של הרכב ולהטעין את הטלפון במהלך הנסיעה.

טווח מחירים: 1-70 ₪

קישור למוכר ב-EBAY

מטען לטלפון החכם

כבל AUX

כדי שנוכל ליהנות ממוזיקה בכל מהלך הנהיגה ולא להסתמך רק על תחנות הרדיו המקומיות מומלץ לרכוש כבל AUX. למרבית הרכבים כיום ישנה כניסת AUX ועל ידי שימוש בכבל נוכל לשמוע את המוזיקה במערכת הסטריאו של הרכב ללא שימוש באמצעים נוספים.

הקפידו לוודא כי ברכב שאתם שוכרים אכן קיימת כניסת AUX לפני הנסיעה. במידה ולא תוכלו תמיד לרכוש משדר FM  שישדר מהטלפון אל המערכת ברכב את המוזיקה שלכם ללא צורך בכבלים, אך עלותו מעט יקרה יותר.

טווח מחירים: 3 – 20 ₪

קישור למוכר ב-EBAY

כבל AUX

כיסוי הגה

נהיגה ברכב בחול מלווה לעיתים שעות ארוכות של נהיגה. מצב זה גורם להזעה ועייפות בידיים ולכן מומלץ מאד לרכוש גם כיסוי הגה שיקל עליכם את מלאכת הנהיגה. ברשת תוכלו למצוא מגוון רחב של כיסויי הגה במגוון רחב מאד של סוגים ורמות אבל גם הפשוטים מהם ישרתו אתכם נאמנה במהלך השימוש ברכב השכור.

טווח מחירים: 15-60 ₪

קישור למוכר ב-EBAY

כיסוי הגה

שולחן נייד

אם אתם עומדים לנסוע לנסיעת עסקים ויודעים כי תדרשו לעצור במהלך הנהיגה כדי לעשות שימוש במחשב הנייד שלכם או שתזדקקו לשולחן במהלך הדרך כדאי שתשקלו לרכוש שולחן נייד לרכב. נכון, ההקשר מעט מפתיע אבל תופתעו לגלות כמה יותר נוח לקרוא מיילים בעצירת הביניים בדרך כשהמחשב מונח על שולחן ולא על הברכיים.

עלות ממוצעת – 50 ₪

קישור למוכר ב-EBAY

שולחן נייד

זכרו תמיד כי רכב שכור הוא בהחלט פתרון מעולה לכל מצב בו אתם זקוקים לרכב אמין ואיכותי שישרת אתכם כדי להגיע ליעדכם בבטחה. עם זאת, מומלץ תמיד לתת לו גם מעט טאץ’ אישי על מנת שיהיה נוח יותר עבורכם בכל תקופת השימוש כך שתוכלו אפילו ליהנות גם משעות ארוכות של נהיגה.

 

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן