באילו מקרים כדאי לשכור רכב מסחרי?

בעבר, בעיקר חברות ועסקים שכרו רכב מסחרי. בשנים האחרונות גם הצרכנים הפרטיים מגלים את היתרונות הרבים הגלומים בשכירת רכב מסחרי. היום יש מגוון רחב של רכבים מסחריים, שתוכלו לנצל למקרים ולמטרות שונות:

הסעת האורחים לאירוע משפחתי – כשאתם מתכננים אירוע באזור מרוחק בארץ (לדוגמה, בר מצווה חגיגית בירושלים או חתונה כפרית בצפון), תצטרכו לחשוב איך האורחים יגיעו למקום, במיוחד אלו שלא נוהגים או לא מחזיקים רכב. שכירת רכב מסחרי ומרווח היא פתרון מוצלח ואידיאלי להסעת האורחים שלכם. עם אופציה זו, אתם חוסכים לעצמכם את כאבי הראש של לארגן רכבים, לחפש טרמפים לאורחים וכו’. אתם גם חוסכים כסף, שכן שכירת רכב מסחרי משתלמת יותר משכירת אוטובוס או מיניבוס.

טיול משפחתי – אם אין לכם רכב, או שרכבכם הפרטי קטן מדי ואין בו מספיק מקום לכל בני המשפחה, אינכם צריכים לוותר על טיול. תוכלו לשכור רכב מסחרי מרווח, להעמיס עליו בנוחות שפע של ציוד (כמו ציוד קמפינג, גלשנים, כסאות מתקפלים, מנגל וכו’). תוכלו גם לבקש מחברת השכרה כיסא בטיחות לפעוטות, מתקן מיוחד לנשיאת אופניים ו-GPS.

בנוסף, רכב מסחרי אידיאלי לנסיעה עם חברים. חבל לנסוע בכמה רכבים ולבזבז המון דלק (במיוחד כשמחירי הדלק לא מפסיקים לעלות), כשאפשר להתחלק יחד בהוצאות ההשכרה והדלק. תוכלו לקחת רכב מסחרי עם מנוע דיזל חסכוני בדלק, וכך לקצץ עוד בהוצאות התדלוק.

העברות של רהיטים בודדים – יש לכם הובלה קטנה עם מעט רהיטים? אתם בוודאי יודעים כי לחברות הובלות רבות בארץ יצא מוניטין לא מחמיא במיוחד, בלשון המעטה. נראה שהמוביל תמיד יהיה “מופתע” מגודל הפריטים ויעלה לכם את המחיר בשנייה האחרונה. במקרה כזה לא תהיה לכם ברירה אלא להסכים, מכיוון שגם ככה לקחתם יום חופש מהעבודה. גם החפצים שלכם עלולים להישבר בגלל אדישות וחוסר אכפתיות של המוביל. לכן, לפעמים עדיף לשכור רכב מסחרי ולהיעזר בקרובי משפחה או בחברים. כך תחסכו הרבה עוגמת נפש ולא מעט כסף.

לעצמאיים קטנים – במידה ואתם עובדים כעצמאיים, יתכן שמידי פעם תצטרכו רכב מסחרי. תוכלו להוביל בו מוצרים שונים, סחורות, מטענים, כלי עבודה וכו’ – כל זאת בנוחות ובקלות.

לעסקים ולחברות בינוניות וגדולות – אם אתם מתכננים יום כיף לעובדים שלכם וצריכים לארגן הסעה, שכירת רכב מסחרי אידיאלית עבורכם. רכב מסחרי יכול גם לשרת אתכם באופן קבוע, כדי להסיע את העובדים לעבודה מידי יום. בשורה התחתונה, עם רכבים מסחריים שכורים לא תצטרכו להחליף את כל הרכבים שברשותכם. כך גם תהיו משוחררים מהתעסקות עם בירוקרטיה, שכרוכה בתחזוקה שוטפת.

אצלנו באביטל השכרת רכב תמצאו מגוון רחב של רכבים מסחריים, חדישים וחסכוניים בדלק. אתם מוזמנים לבחור את הרכב המושלם לנסיעה שלכם.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו: 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן