ברלינגו להשכרה – מדוע זה כל כך כדאי?

אחד מכלי הרכב הפופולאריים ביותר שתמצאו בכבישי ישראל הוא הברלינגו מבית הייצור והפיתוח של חברת סיטרואן. חברות השכרת הרכב אף הן הבינו את הפוטנציאל, ועל כן ברלינגו להשכרה זוהי אפשרות שרובן מציעות במסגרת צי הרכבים המגוון שלהן. מתעניינים בהשכרת ברלינגו? להלן כל מה שחשוב שתדעו על הרכב המדהים הזה.

ברלינגו – משפחתית שהיא גם מסחרית

בתחום הרכב ניתן לחלק את סוגי ודגמי הרכבים השונים למסחריות ופרטיות. ואז הגיעה סיטרואן ברלינגו ושינתה את פני הדברים. בבואכם לברר על ברלינגו להשכרה תגלו שמדובר בשילוב מעניין בין מסחרית לבין רכב פרטי, וזהו יתרון עצום עבור מי שמעוניין ליהנות מ-2 העולמות גם יחד.

כיצד זה מתבטא בפועל? ובכן, מדובר ברכב עם מרכב חזק ביותר, יציבות מעולה על הכביש ויכולת נשיאת משקל אדירה. הרכב מגיע במספר דגמים, כאשר האחד מתאים להסעת 5 נוסעים והאחר, רחב וארוך יותר וכולל אפשרות להסעת עד 7 אנשים כולל הנהג. כך שמי שיש לו רישיון רכב סוג ב’, רגיל לחלוטין, יכול להשתמש ברכב להסעה של יותר נוסעים מהסטנדרט.

כמו כן, הברלינגו נחשבת למסחרית לכל עניין ודבר כך שניתן להתקין לה וו גרירה וליהנות מיכולות העמסה משופרות. מבחינת הילוכים הרי שהיא מגיעה עם 5 הילוכים ידניים או 8 אוטומטיים, כך שזהו רכב חסכוני ביותר בדלק. מעבר לזאת, רכבי הברלינגו של השנתונים האחרונים מאובזרים ברמה ממש מפנקת, מה שמתבטא במושבים נוחים, מחשב דרך, מערכת סטריאו איכותית ומזגן חזק.

לאלו שימושים כדאי לשכור ברלינגו?

פנייה אל חברה שאשר מציעה רכבי ברלינגו להשכרה תאפשר לכם לעשות הכל, מנסיעות פרטיות לצרכי טיולים או הגעה לאירועים ועד לביצוע הובלות שונות. הרכב מסוגל לשאת משקלים עצומים ואם הוא מגיע עם וו גרירה, ניתן בקלות לבצע הובלה עצמית של דירה, מוצרים שהוזמנו או חפצים שונים ממקום למקום מבלי שיעלה הצורך לשלם לחברת הובלות או השכרת רכב גדול עוד יותר.

הברלינגו מתאימה אם כן ללקוחות פרטיים אך גם לבעלי מקצועות חופשיים. אם הרכב של איש המקצוע תקול או אינו מתאים לעמידה בפרוייקט כזה או אחר, סיטרואן ברלינגו תעמוד בכל צורך שהוא, ולא בכדי היא הדגם הנמכר ביותר של סיטרואן מזה מספר שנים.

נסיעה טובה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן