להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

גלגלים במקום מובילים: שימוש ברכב מסחרי להעברת דירה לבד

העברת דירה יכולה להיות חוויה מתסכלת אם לא נערכים אליה בצורה נכונה. לא משנה אם מדובר בדירת יחיד, בדירה של זוג או של משפחה מרובת ילדים, הדבר החשוב ביותר הוא להגדיר מראש את הצרכים ולהכין תוכנית מתאימה.

מי שאינו מסתדר לבד, כצפוי, בכוחות עצמו ועם רכבו הפרטי, תמיד יכול לשכור את שירותיה של חברת הובלות להעברת דירה מקצועית. השקעה של מאות שקלים בלבד מסתיימת במעבר דירה חלק ונטול הפרעות – זאת אם תקפידו לבחור חברה בעלת ניסיון, מוניטין והמלצות.

ויש גם דרך אחרת: אם מדובר בדירה קטנה, בכמות קטנה של חפצים או אם אתם אוהבים להסתדר לבד – לעשות את ההובלה לבד.

הצעד הראשון בדרך להובלת דירה לבד הוא בחירת הרכב שבו מסתייעים בהעברה –החלטה חשובה ביותר כאשר מתכננים את המעבר. רכב פרטי, לדוגמא, לא מאפשר העברת דירה בצורה נוחה ויעילה – יש צורך בנסיעות חוזרות ונשנות בין הדירה החדשה והישנה. בנוסף, רוב הרכבים הפרטיים אינם בנויים להובלות – תא המטען שלהם קטן מדי, אין איפה לשים את החפצים הגדולים יחסית, המנוע אינו מאפשר נסיעה בטוחה עם עומס חריג ומאוד לא נוח להעמיס לתוכם ארגזים ושאר ציוד.

לכן, כדאי לשקול שכירת רכב מסחרי. שימוש ברכב מסחרי להובלת דירה לבד הוא אופציה משתלמת. לשכירת רכב מסחרי כמה יתרונות:

  • מחיר: יש רכבים מסחריים שאינם דורשים רישיון מיוחד וניתן לשכור אותם במחיר נמוך משמעותית ממחירה של חברת הובלות.
  • נוחות ופונקציונאליות: ברכב מסחרי ישנו תא מטען גדול והוא מסוגל להכיל הרבה יותר מטען מאשר מכונית פרטית.
  • איסוף קרטונים: העברת הדירה מתחילה עוד הרבה לפני ההובלה עצמה. איסוף הקרטונים והארגזים הוא חלק בלתי נפרד מחווית המעבר. גם כאן לרכב המסחרי יתרון על פני מכונית פרטית: רכב מסחרי מאפשר הובלה של כמות גדולה בזמן קצר בלבד. במילים אחרות, כדאי לערב את הרכב המסחרי בתהליך המעבר כבר בשלבים הראשונים של ההיערכות וההכנות ולא להמתין עד יום המעבר עצמו.
  • חיסכון בדלק: מבחינה כלכלית עדיף להשקיע ברכב מסחרי כיוון שהוא צורך פחות דלק יחסית ליכולת ההעמסה שלו. בנוסף, רכבים מסחריים רבים מונעים בדיזל – מה שמוזיל את עלויות הדלק שלכם.

הרכב המסחרי מתאים גם למעברי דירות בתוך העיר וגם לנסיעות ארוכות יותר. אצלנו, באביטל השכרת רכב, ניתן לבחור מתוך מגוון גדול של רכבים מסחריים ובמידה וגם תא המטען של הרכב המסחרי אינו גדול מספיק, הרכבים שלנו מגיעים עם וו גרירה שמיועד חיבור עגלה.

לאחר שהחלטתם על העברת דירה עצמאית, אפשר לבקש עזרה מחברים, בני משפחה או שכנים, להעמיס את הקרטונים והארגזים על הרכב ולנסוע איתו אל דירת היעד. כך ניתן להפוך את מעבר הדירה – חוויה שבהרבה פעמים יכולה להיות קשה ומאתגרת – לעניין פשוט יותר. תכנון נכון של המעבר ובחירה נכונה של הרכב שבו תשתמשו הם הצעדים הראשונים בדרך לבית החדש שלכם.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן