השכרת רכב בארץ מדריך מקוצר לצרכן

אין מחסור בחברות השכרת רכב בישראל. כאשר אנחנו זקוקים לשירותי השכרת רכב בארץ עומדת בפנינו האפשרות לבחור בין חברות השכרת רכב שונות. פעמים רבות אנחנו בוחרים חברת השכרת רכב בישראל מבלי להשקיע בכך מחשבה רבה: לא תמיד יש לנו זמן, חשק או סבלנות לתהות ולהתלבט ואנחנו פשוט בוחרים איזושהי חברת השכרת רכב בארץ וזהו. עם זאת, במידה ויש לנו זמן וסבלנות, מאד מומלץ לערוך לפחות פעם אחת בדיקה מעמיקה של ההיצע בתחום הזה של השכרת רכב בישראל. בעזרת בדיקה שכזאת יהיה ניתן לדעת מה כדאי לעשות בכל פעם שאנחנו זקוקים לשירותי השכרת רכב בישראל. להלן מוצע מדריך מקוצר למי משעוניין לעשות את הבדיקה הזו. ייתכן ומדריכים אחרים יציעו נקודות נוספות לבדיקה אך נדמה שהנקודות הבאות הן העיקריות.

הבדיקה שלפני

תהליך הבדיקה של חברות השכרת רכב בישראל מתחלק לשלושה חלקים: הבדיקה המקדימה, בדיקת הצעות מחיר והפגישה עם המכונית. הבדיקה המקדימה של חברות השכרת רכב בארץ כוללת כמה פרמטרים שצריכים להשפיע על הבחירה שלנו בין חברות השכרת רכב בישראל.

תקציב

לפני שאנחנו קובעים את התקציב שאנחנו מוכנים להשקיע בשירותי השכרת רכב בישראל כדאי לערוך בירור מהיר כדי לדעת מהו טווח המחירים של השכרת רכב בארץ. את הבדיקה ניתן לבצע באמצעות גלישה מהירה בין אתרים של חברות השכרת רכב בישראל. לאחר שראינו מהו סדר הגודל של המחיר של השכרת רכב בישראל עלינו להחליט כמה אנחנו יכולים ורוצים להשקיע בשכירת המכונית וכל הקשור אליה.

איזו מכונית?

יהיה מי שיתאים את התקציב למכונית שבה הוא מעוניין ויהיה מי שיתאים את המכונית לתקציב שהוא קבע. כך או כך, המגוון הגדול של דגמי מכוניות שמציעות חברות השכרת רכב בישראל מאפשר ללקוח להתלבט בין סוגים, צבעים ואפיונים שונים. יש חברות השכרת רכב בארץ בעלות צי רכב מגוון יותר וחברות השכרת רכב בארץ אחרות מחזיקות צי מוגבל יותר. האם אנחנו רוצים רכב קטן או גדול? פשוט או מפואר? לנסיעה בכביש או גם בשטח? לכמה נוסעים? כמה מטען? עלינו להגדיר את המטרות שלנו לפני שאנחנו בוחרים את המכונית שלה אנו זקוקים.

לכמה זמן?

שירותי השכרת רכב בישראל ניתנים לתקופות קצרות – מיום אחד בחלק מחברות השכרת רכב בישראל – או לתקופות ארוכות ואפילו ארוכות מאד. לכמה ימים אנחנו זקוקים למכונית? צריך לזכור שתקופת ההשכרה משפיע על המחיר של שירותי השכרת רכב בישראל. לפעמים שווה לקחת לתקופה ארוכה יותר כי ישנן חברות השכרת רכב בארץ שמציעות חבילות מיוחדות לתקופות ארוכות.

שירותים נלווים

האם אנחנו זקוקים לשירותים נוספים? כאשר אנחנו זקוקים לשירותי השכרת רכב בארץ עלינו לזכור שלא תמיד ניתן לקבל את התוספות שבהן אנחנו מעוניינים – ישנן חברות בארץ שאינן מספקות שירותים מסוימים. כך או כך שירותים נוספים באים לעיתים עם תוספת מחיר. תוספות לשירותי השכרת רכב בארץ יכולות להיות כל דבר מכיסא לתינוק ועד מכשיר ניווט לווייני. עלינו להגדיר לעצמנו לאילו תוספות אנחנו זקוקים ואז לראות אילו חברות השכרת רכב בארץ יכולות לספק שירותים אלה ובאיזה מחיר.

התאמה ללקוח

לעיתים הלקוח מעוניין בחברת השכרת רכב שתתאים לתפיסת העולם שלו ולערכים שלו. לקוחות דתיים, לדוגמה, מעוניינים למצוא חברה שומרת שבת שמציעה השכרת רכב ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל. כך יכולים לקוחות דתיים ליהנות מהאפשרות לשכור רכב מבלי לוותר על העקרונות שלהם ובהתאם להלכה. בדרך זו הם גם לא נדרשים לשלם על השכרת רכב בימים שבהם הם לא מנצלים אותו.

הצעת מחיר

עם הגדרות הצרכים שלנו אנחנו יכולים לבקש הצעות מחיר מחברות השכרת רכב בארץ. כיום ניתן לקבל הצעות מחיר באינטרנט. ישנם מספר דברים שיש לבחון כאשר מקבלים הצעות מחיר מחברות השכרת רכב בישראל.

רמת השירות

חשוב לדעת שמרכיב השירות צריך להיות פרמטר חשוב בבחירת חברת השכרת רכב בישראל. שוחחו עם נציג שירות בטלפון כדי להתרשם מהשירות המוצע על-ידי החברות השונות שאותן אנחנו בודקים. גם אתר באינטרנט יכול ללמד הרבה על רמת השירות: האם האתר מקצועי ומושקע? האם הוא נוח למשתמש? המלצה: אם השירות גרוע בשלב הזה, חפשו שירותי השכרת רכב בישראל בחברה אחרת. יש מספיק חברות השכרת רכב בארץ; על-ידי בחירה נכונה תסייעו לשיפור תודעת השירות של חברות השכרת רכב בישראל.

תנאים נלווים

בדקו בשלב ההצעה גם את הצרכים המיוחדים שלכם או את התוספות שבהם אתם מעוניינים. במידה ואתם שומרים שבת, בקשו הצעת מחיר לשירותי השכרת רכב בארץ שאיננה כוללת תשלום עבור שבתות וחגים. בדקו במידת הצורך אם יש תשלום נוסף על כיסא לתינוק. האם אתם רוצים שהמכונית תגיע אליכם הביתה? ישנן חברות השכרת רכב בארץ שמספקות גם שירות זה.

הפגישה עם המכונית

לאחר שבדקתם את הצעות המחיר השונות ואת כל התנאים והתוספות אתם מוכנים לבחור חברת השכרת רכב בארץ. אם יש לכם זמן וסבלנות בקרו בסוכנות של החברה כדי להתרשם מהמקום כיוון שעדיין לא מאוחר להחליף חברת השכרה ואתם יכולים ללכת למקום אחר. ראו אם המכוניות נקיות – הדבר יכול ללמד הרבה על רמת התחזוקה של חברת השכרת רכב בארץ. התרשמו מהשירות במקום.

בדיקת המכונית

כאשר אתם מקבלים, בסופו של דבר, מכונית מחברת השכרת רכב בישראל זכרו לבדוק אותה היטב מבחוץ ומבפנים. אם יש פגיעות חיצוניות ציינו זאת בפני הנציג של חברת השכרת רכב בארץ שממנה אתם שוכרים את המכונית וודאו שהוא רושם זאת בטופס. מומלץ לשכור רכב מחברת השכרה שנוהגת לצלם את הרכב לפני כל השכרה כך שכל פגיעה או שריטה קודמת מתועדת. במקרה כזה חשוב לוודא שאכן כל הפגיעות צולמו. שימו לב שלא חסרים הדברים שרשומים בטופס כמו משולש וגלגל רזרבי. בדקו שקיבלתם את המכונית שאותה הזמנתם עם כל התוספות שאותן ביקשתם.

פרטים

וודאו שלא טעיתם בהבנת האותיות הקטנות והגדולות של החוזה שאתם חותמים עליו עם חברת השכרת רכב בישראל. בדקו את הביטוח וראו אם הוא באמת מספק.

מתחרטים?

מי שזקוק לשירותי השכרת רכב בישראל צריך לזכור שגם ברגע האחרון אפשר להתחרט ולבחור חברה אחרת מזו שבחרתם. כוחו של הצרכן ביכולת הבחירה שלו. אם אתם מרגישים שהשירות לקוי או שמשהו פגום בהחלטה שלכם היפרדו בנימוס ולכו לחפש מכונית בעוד חברת השכרת רכב בארץ.
במדריך זה לבחירת השכרת רכב בישראל ניתן לעשות שימוש כאשר רוצים לבצע בדיקה באמת מעמיקה ומקיפה לפני שניגשים לשכור מכונית. עם זאת, המדריך גם יכול לעזור בכל פעם שאנחנו זקוקים לשירותי השכרת רכב בארץ גם אם לא מקפידים להתעמק בכל סעיף אלא מסתפקים בקווים המנחים שיאפשרו לנו לבחור את ההצעה הטובה ביותר של חברת השכרת רכב בישראל.

להזמנות ומידע נוסף התקשרו לנציג המכירות של אביטל השכרה רכב > 03-5794076

 

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן