השכרת רכב בזול – חוסכים ונהנים

אם תבדקו בארכיון הפרסומי של חברות השכרת הרכב לפני 15-20 שנה, תגלו שמחירי ההשכרה בימינו זולים משמעותית מאשר בעבר. אז נכון, לא תמיד הפרסום חושף את האמת כולה, אבל עם המספרים קשה להתווכח: השכרת רכב בזול בימינו היא עניין מציאותי ונגיש הרבה יותר.

מה הוביל לירידת המחירים בתחום השכרת הרכב? ומהן הדרכים בהן תוכלו למצוא עיסקה משתלמת? להלן התשובות לשאלות המסקרנות הללו.

השכרת רכב בזול – מה גרם לירידת המחירים בימינו?

לירידת המחירים סיבות שונות, אך בראשן – ריבוי החברות המתחרות על ליבו של הלקוח. תשכחו מ-3-4 ענקיות רכב ותו לא. כיום יש לא מעט חברות בינוניות ועשרות רבות של חברות קטנות, המציעות השכרת רכב לתקופות קצרות וארוכות. כל אחת מהן מציעה מסלולי השכרת רכב בזול לאורך כל חודשי השנה, על כן חשוב לבצע סקר שוק מעמיק וללקט את המשתלמים שבהם.

כיצד ניתן להוזיל עוד יותר את מחיר ההשכרה?

מעבר לבחירה במבצע המשתלם ביותר, קיימות עוד מספר אפשרויות באמצעותן תוכלו להשיג עיסקאות השכרת רכב בזול:

  • בחירה מבין צי רכבים מגוון – ככל שחברת ההשכרה שתתקשרו עימה תתחזק צי רכבים גדול ומגוון, כך אפשרויות הבחירה ויכולת ההתאמה האישית למחיר יהיו מושלמות יותר. כך למשל, תוכלו לבחור בין רכבים ידניים לאוטומטיים, כאשר השכרת רכב עם גיר ידני זולה ב-10 עד 15 אחוז ממכיר רכב עם גיר אוטומטי. חברה איכותית אף תציע לכם בחירה מגוונת בין רכבים בקטגוריית המיני, שמלכתחילה מתומחרים נמוך יותר.
  • השכרה לתקופות ארוכות – הכלל במרבית חברות ההשכרה הוא כזה: ככל שתשכרו את הרכב לתקופה ארוכה, כך מחיר ההשכרה פר יום ירד. בהקשר זה יש לציין את האפשרות לשכור את הרכב לסופשבוע ארוך דרך חברה שומרת שבת. בעיסקה שכזאת לא תחוייבו בתשלום עבור ימים אלה (מלבד דמי הביטוח), עניין שמוזיל את מחיר העיסקה בעשרות אחוזים!!!

למה חשוב לשים לב לפני החתימה על העיסקה?

מצאתם עיסקת השכרת רכב בזול ואתם נלהבים לחתום על הטפסים? שימו לי כי לעיתים המחיר הזול מפתה, אך עלול להיות מטעה. על כן הקפידו לברר גם לגבי הדגשים הבאים לפני החתימה הסופית:

  • בדיקת תקינות – לעיתים, בשל צמצום הרווחיות של חברות ההשכרה השונות, הדבר בא על חשבון ההקפדה על תקינות הרכב, לרבות פגיעות פח שונות. על כן שימו לב לכל פגיעה שכזאת, צלמו וודאו שמי שצריך לדעת יודע על כך מראש.
  • ביטוחים ושירותי דרך – הקפידו לבדוק כי המחיר שמוצע לכם כולל בין היתר גם ביטוחים ושירותים נלווים. אל תחשבו אפילו לרגע להוזיל את המחיר בוויתור על קריטריון זה, והזמינו את כלל הביטוחים המוצעים לכם, לרבות גניבה, נזק לשמשות, פגיעות צד ג’ וכדומה. זה שווה כל שקל. גם לגבי שירותי הדרך, שווה להשקיע עוד כמה עשרות שקלים, ולא להיתקע בכביש המהיר באמצע הלילה.

בסופו של דבר השכרת רכב בזול בהחלט אפשרית, כל מה שצריך זה למצוא את החברה המתאימה ולבדוק את כל הפרטים.

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן