השכרת רכב במזומן – ללא בירוקרטיות מעיקות

יותר ויותר ישראלים בוחרים לגזור את כרטיס האשראי שלהם, לוותר על עסקאות הקרדיט ולהשיב עטרה ליושנה, לימים בהם מרביתנו שילמנו במזומן. למרבה הצער בתחום השכרת הרכב מרבית החברות מסרבות לעבוד בשיטה זאת, ורובן דורשות פיקדון כספי למקרה של נזק או גניבה.

יחד עם זאת, ישנן חברות השכרה שמתחילות אט אט להציע במסגרת מסלולי ההשכרה השונים שלהן גם עיסקאות השכרת רכב במזומן, דבר שמספק מספר יתרונות מובהקים כפי שיפורטו בפניכם מייד.

השכרת רכב במזומן – היתרונות הגדולים

היתרון הראשון והחשוב ביותר של השכרת רכב במזומן, הוא היעדר הצורך בחשבון בנק או במסגרת אשראי פנויה. נפלא, לא?

יתרון חשוב נוסף (אומנם לא בכל החברות) הוא עניין המחיר. תרשו לנו לנחש שהדבר הראשון שאתם תוהים לגביו, הוא האם השכרת רכב במזומן תקנה לכם הנחה כלשהי? ובכן, לא מדובר בהנחה אוטומטית במרבית החברות, אך במקרים מסויימים (ובכפוף לפרמטרים שונים כמו סוג הרכב, משך ההשכרה וכו’), השכרה במזומן תוביל את איש המכירות להציע לכם הנחה או הטבה כלשהי. מומלץ לקבל הצעת מחיר “כללית”, ובשלב זה לשאול לגבי הנחת מזומן או הטבה אחרת.

בסופו של דבר, 2 היתרונות החשובים שהוזכרו לעיל פותחים את אפשרות השכרת הרכב לקבוצות אוכלוסייה רבות שהיו מוגבלות בעבר בנושא זה, בין אם מדובר על אנשים שנקלעו לתקופה כלכלית קשה וזקוקים לרכב לצורך דחוף, ובין אם מדובר על צעירים שעדיין לא ביססו את עצמם כלכלית וגם כן זקוקים לרכב לצרכיהם השונים מבלי לפגוע במסגרת האשראי הקטנה שלהם.

השכרת רכב במזומן – למה חשוב לשים לב?

אומנם דיברנו על הנחת מזומן, אך שימו לב כי לעיתים (כאמור, בכל חברה התנאים שונים לגמרי) תאלצו לשלם מעט יותר בשל העובדה שלא נגבה מכם פיקדון כספי. חשוב, אם כן, לבדוק מה המחיר למזומן ומה המחיר עם כרטיס אשראי ולהחליט.

רצוי גם לברר מראש האם אתם לא מוגבלים באופן כלשהי מבחינת אפשרויות הבחירה מצי הרכבים של החברה, למרות שבמרבית המקרים השכרת רכב במזומן מתייחסת לכל קטגוריות הרכב, החל מרכבי המיני והסופר מיני, דרך המשפחתיות והג’יפים, ועד לרכבים גדולים (7 מקומות) וטנדרים לצרכי הובלה וצרכים עסקיים.

בקיצור, תשלום במזומן לא אמור לסגור לכם אף אפשרות, כל עוד תתקשרו עם חברת השכרת רכבים איכותית.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן