השכרת רכב הובלה – כל הובלה והרכב שלה

השכרת רכב הובלה היא אפשרות שהופכת יותר ויותר שכיחה בישראל. רכב הובלה מתאים למגוון שימושים, ועשוי לסייע בהעברת מטענים, ציוד, סחורות, רהיטים וכמובן – תכולת בתים ומשרדים. השכרת רכב מסחרי מתאימה הן למי שזקוקים לכך במסגרת מקום העבודה או העסק והן למי שזקוקים להובלה חד פעמית או הובלה אחת לכמה זמן. במאמר שלפניכם נציג את כלי הרכב המסחריים המתאימים להובלה שברשות חברת אביטל השכרת רכב, ונוסיף פרטים שיסייעו לכם לבחור את הרכב שהולם את הצרכים שלכם.

באילו מקרים מתאימה השכרת רכב הובלה?

צירוף המלים “רכב הובלה” מעלה בראשנו מייד דימוי של רכב מסחרי, המשמש לעבודה. אם נרחיב את הדימוי, נוכל להיזכר בסוגי עבודות המצריכות רכב הובלה – סבלות והובלה לשם העברה של תכולת משרד או דירה, הובלת ריהוט או מכשירי חשמל, שינוע מוצרים וחומרי גלם ועוד. רכב הובלה משמש במגוון תחומי עיסוק, ומוזכר אפילו בשירי הילדים המוכרים “הדואר בא היום, באוטו האדום” ו”האוטו שלנו גדול וירוק”, בהם הוא מוביל כמובן שקי דואר, ארגזי ביצים וכדי חלב. ובכן, את כדי החלב וארגזי הביצים של פעם נושאות היום בדרך כלל משאיות גדולות. ועדיין- רכב הובלה בגודל ממוצע יכול לסייע בהעברת תוצרת חקלאית ועוד. הנה כמה מקרים שבהם כדאית שכירת רכב הובלה:

  • פתיחת עסק חדש בתחומי ההובלה, האחסון או השילוח – הקמת עסק חדש כרוכה בהוצאות ניכרות. רגע לפני שמרחיבים את העסק, או על מנת לבדוק את השוק ולהתחיל להניע את החברה – אפשרי ומומלץ להימנע מהוצאות קנייה גבוהות. השכרת רכב הובלה תאפשר בחינה של נוחות הרכב, כדאיות העסק וכניסה רגועה לשוק העבודה, מבלי צורך לדאוג לתשלומי ביטוח רכב וכדומה.
  • עלייה או קפיצה במכירות או בתוצרת, המחייבות תוספת של רכב מסחרי להובלה – בעסק קיים, לא תמיד ניתן לצפות קפיצה במכירות. לעתים העלייה במכירות דווקא צפויה, למשל בסמוך לחגים, אך אינה מצדיקה רכישה של רכב נוסף לפרק הזמן הקצר של כחודש, פעמיים בשנה. התופעה עשוייה להיות מוכרת גם למי שמוכרים תוצרת חקלאית, דבש או פרחים, וגם למי שהעסק שלהם נשען על מכירות מתגברות לקראת אירועים מיוחדים או צורך בוער בשינוע סחורות בשל הגעת משלוח חדש מן הנמל.
  • הובלה חד פעמית, אך כזו שעדיף לבצע באופן עצמאי – העברה חד פעמית של סחורות לבית עסק חדש שנפתח; הובלת ריהוט חדש למשרד או לבית קפה; ואפילו במקרה של בניית דק עץ חדש בחצר או שדרוג הגינה והוספת מחסן וריהוט חוץ בבית.

לכל הובלה מתאים הרכב שלה

ישנן עבודות הובלה שבהן העיקר הוא העברת מטענים וציוד. במקרים אחרים, נלוות להובלה משימות נוספות – פריקה וטעינה מרובות, הסעת נוסעים ועוד. את הרכב להובלה שתשכירו מומלץ להתאים לסוג העבודה שבשבילו הוא נועד. כדי להקל עליכם את התכנון הראשוני, נציג בפניכם כמה מהמכוניות המסחריות להשכרה בצי כלי הרכב של חברת אביטל, שהן המתאימות ביותר להובלה:

  • יונדאיH-1 ארוך למשא – מסחרית בעלת מנוע טורבו דיזל (2476 סמ”ק). זהו רכב בעל תיבת הילוכים אוטומטית – יתרון עבור מי שזקוקים לרכב להובלה בעיר או שאינם מיומנים בנהיגה ברכב עם הילוכים ידניים. לרכב יש שתי דלתות קדמיות וכושר העמסה של עד 860 קילוגרם. נוסף על אלו, יש ברכב תשעה מושבים, כך שהוא אידאלי למי שצריך לשלב הובלה עם הסעה.

יונדאי H-1 ארוך למשא - רכב מסחרי להשכרה

 

 

 

 

 

  • פיאט דוקטו/ פג’ו בוקסר ארוך גבוה – מסחרית בעלת מנוע טורבו דיזל. מתאימה במיוחד להובלה, עם אפשרות להעמסת מטענים ומשאות כבדים במשקל של עד כשני טון. לרכב יש דלתות הזזה נוחות, המקלות על העמסה ופריקה של סחורות ורהיטים מן הצד. החלל הקדמי של הרכב (הקבינה) מרווח ונוח במיוחד.

פג'ו בוקסר ארוך גבוה מנוע טורבו דיזל להשכרה

 

 

 

 

  • פיאט דוקטו ארוך גבוה כבד – מסחרית נוספת בעלת מנוע טורבו דיזל. ברכב זה מותקן  כסא נהג הידראולי עם קפיצים, מה שהופך אותו למתאים במיוחד למי שלפניהם נסיעות ארוכות וזמן ממושך על הכביש. הרכב הוא בעל כושר העמסה של מטען עד כשני טון ונפח העמסה גבוה של כ-17 מטרים מעוקבים.

פיאט דוקטו (כבד) ארוך גבוה, מנוע טורבו דיזל להשכרה

 

 

 

 

 

  • רנו טראפיק ארוך – רכב מסחרי בעל מנוע טורבו דיזל, עם תיבת הילוכים ידנית, ארבע דלתות ושלושה מקומות ישיבה. הרכב הוא בעל כושר העמסה של 1182 ק”ג ונפח תא המטען הוא של 8,360 ליטר. דלת הצד היא דלת הזזה, נוחה להעמסה ולפריקה במרחב העירוני.
    רנו טראפיק ארוך טורבו דיזל - רכב מסחרי להשכרה

 

 

 

 

 

 

חברת אביטל השכרת רכב מחזיקה כלי רכב מסחריים שונים, המתאימים להובלות ולהסעות. נשמח לעמוד לרשותכם במתן עצה, המלצה או עזרה בבחירת רכב הובלה להשכרה. מוזמנים לפנות אלינו!

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

 

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן