השכרת רכב ללא כרטיס אשראי – למה זה כדאי? ומה האפשרויות?

עשרות אלפי אנשים בישראל בוחרים לנהל את חייהם הכלכליים ללא בעלות על כרטיס אשראי. בימינו מדובר באתגר לא פשוט, אך מומחי כלכלה וניהול משק בית רבים יודו בפה מלא – מדובר בצעד מחושב ורווי היגיון.

אלא שכאשר אותם אנשים מנסים, למשל, לשכור רכב באחת מחברות ההשכרה ברחבי הארץ, במרבית המקרים, הם נתקלים בחומה בצורה. השכרת רכב ללא כרטיס אשראי זהו שירות שניתן במספר מצומצם של חברות השכרה, ומייד תבינו מתי כדאי לכם לנצל את האפשרות.

השכרה ללא כרטיס אשראי – כבר לא צריך להיות מוגבלים

במרבית חברות השכרת הרכב בישראל, יבקשו מכם בעת החתימה על חוזה ההשכרה, להשאיר את פרטי כרטיס אשראי למטרות פיקדון. כך, במידה וייגרם נזק כלשהו לרכב במהלך תקופת ההשכרה או שלא תחזירו אותו בזמן, יוכלו לגבות מכם את הסכום הנדרש. הבעיה מתחילה כאשר אין ברשותכם כרטיס אשראי, או שיש ברשותכם כרטיס אבל אתם לא רוצים לתפוס מסגרת או פשוט מוגבלים בחשבון.

מה עושים במקרה הזה? ובכן, איזה מזל שיש חברות השכרת רכבים שחושבות קצת מחוץ לקופסה, ומעניקות פתרונות יצירתיים המאפשרים גם לאותם ישראלים ותיירים לשכור רכב. חברות אלו מציעות במסגרת שירותיהן גם מסלולי השכרת רכב ללא כרטיס אשראי, כאשר ברוב המקרים יבקשו מכם אך ורק השארת מזומן כפיקדון.

אלו רכבים תוכלו לשכור?

בוודאי תשמחו לגלות כי אין שום הגבלה מבחינת סוגי הרכבים שתוכלו לשכור, וההיצע הוא בדיוק כמו שיינתן למי שכן משאיר כרטיס אשראי כפיקדון ולא מזומן. הנה כמה דוגמאות למגוון הרכבים שמצאנו:

  • רכבי מיני ורכבים קטנים, ביניהם יונדאי גטס האהובה ודייהטסו סיריון האמינה.
  • רכבים משפחתיים, בראשם מאזדה 3, שברולט AVEO או אופטרה.
  • רכבים משפחתיים גדולים, לרבות מאזדה 5 או יונדאי H-1 לתשעה נוסעים.
  • רכבים מסחריים, דוגמת רנו טראפיק, פג’ו בוקסר, סיטרואן ג’אמפי ואחרים.
  • רכבים מסחריים גדולים להובלה דוגמת פיאט דוקאטו.

עבור רוב הדגמים הללו מספיק רישיון הרכב הרגיל (*), קיימת האפשרות גם להוסיף בחלק מהדגמים וו גרירה ייעודי, מה שיגדיל את שטח האחסון.
(*) פרט לפיאט דוקאטו שהוא מעל 3.5 טון מותר לנהגים שהוציאו רישיון נהיגה רגיל עד סוף 2006. נהגים שהוציאו רישיון ב’ משנת 2007 והלאה נדרשים להוציא רישיון ג’.

הטבה נוספת שכדאי להכיר

מופתעים מהאפשרות לבצע השכרת רכב ללא כרטיס אשראי אלא באמצעות פיקדון במזומן? אז כדאי שתשמעו גם על הטבה גדולה נוספת – האפשרות להשכיר את הרכב מבלי לשלם על כל הימים! שמעתם נכון! חלק מחברות ההשכרה אינן גובות תשלום עבור השכרה ביום שבת, כך שמדובר בהטבה משמעותית אשר עשויה לחסוך לכם מאות שקלים במחיר. לא צריך לעבור מבחן יהדות, אלא רק לשאול לגבי ההטבה. שווה ביותר!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן