להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

השכרת רכב לשומרי שבת – הפתרון המושלם

מיליוני אנשים בישראל מגדירים את עצמם כמסורתיים או דתיים ובאופן טבעי, שומרים את קדושת יום השבת. לאותם אנשים דילמות רבות בכל הקשור לרכישת מוצרים ושירותים מחברות ובתי עסק הפועלים בשבת. תחום צרכני אחד שבו מתחילים לזהות סממנים ראשונים של שינוי מחשבה והתחשבות בקבוצת אוכלוסייה זו הוא תחום השכרת הרכב.

מסורתיים? דתיים? שוקלים לשכור רכב בקרוב? להלן כל מה שצריך לדעת על אחד המסלולים היותר מועילים שמציעות חברות השכרת הרכב בישראל – מסלול השכרת רכב לשומרי שבת.

השכרת רכב לשומרי שבת – הפתרון המושלם

חברות השכרת הרכב, כמו חברות רבות אחרות בישראל, מצויות בדילמה של ממש. מצד אחד, בלתי אפשרי לוותר כליל על פעילות בשבת. זהו יום הטיולים הפופולארי מכולם לישראלים ותיירים גם יחד, מה גם שאנשים ששכרו רכב ביום חול, עשויים להזדקק לשירותי דרך או שירותים אחרים דווקא ביום המנוחה. מצד שני, אין רצון לפגוע ברגשותיהם של שומרי השבת, המהווים קהל צרכנים נאמן ומסור.

אז זהו, שמספר חברות שחושבות מחוץ לקופסה מצאו פתרון משביע רצון לכל הצדדים: מסלולי השכרת רכב לשומרי שבת. החברות שמציעות את אותם מסלולים פועלות ביום המנוחה במתכונת שבת (כלומר, מטפלות בתקלות שונות ומאפשרות החזרת רכבים), אבל, תאמינו או לא, אינן מחייבות תשלום עבור יום זה! קשה להאמין, נכון?

במילים אחרות, אם שכרתם רכב לשבוע (למשל מיום שלישי עד יום שלישי), תשלמו רק על ימי החול ולא על יום השבת או החג! מדובר בחיסכון של מאות שקלים ועשרות אחוזים במחיר. מה יש לומר? כל הכבוד לבעלי החברות הללו…

פרטים נוספים על השכרת רכב לשומרי שבת

מסלולי השכרת הרכב לשומרי שבת מוצעים לכל אדם החפץ בכך, ולמעשה אין כל צורך להצהיר על שמירת שבת על מנת להצטרף לשירות. הרכבים המוצעים תחת נוהל זה הינם אותם רכבים כמו אלו המוצעים למי ששוכר רכב במסלול הרגיל, כאשר גם המחירים אמורים להיות זהים פר יום (מלבד יום השבת עצמו שאינו נכלל במחיר).

כלומר, אין מדובר בהטבת-דמה, שבה מוסיפים לעלות היומית ובכך, למעשה, מתקזזים עם אי החיוב ביום שבת. נדגיש שרק מקצת מהחברות מציעות הטבה זו, ויש לשאול את נציגי החברה האם החברה מציעה רכבים להשכרה לשומרי השבת.

אילו מכוניות ניתן לשכור ובאילו מחירים?

כאמור, אותו מגוון רכבים רחב אמור להיות מוצע לכם גם במסגרת מסלול השכרת רכב לשומרי שבת. רכבי מיני, משפחתיות, ג’יפונים, רכבי שטח, טנדרים, מסחריות ועוד. המחירים פר יום נוחים בהחלט כשכיום ניתן לשכור רכב קטן במעט יותר ממאה ₪ ליום, כשרכב משפחתי גדול ומרווח (קיימים גם רכבי 7-9 מקומות המתאימים במיוחד למשפחות מרובות ילדים) יעלה לכם בין 200 ל-300 ₪.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן