השכרת רכב מסחרי גדול – הסקירה שתעשה לכם סדר

אם גם אתם עייפתם מלשמוע משפטים כמו “נגיע אליך בין 10:00 ל-14:00” או “המחיר הוא 2,000 שקל, לא כולל טיפים למובילים”, אתם חייבים לברר לגבי האפשרות של השכרת רכב מסחרי גדול למטרות הובלה. זה יחסוך לכם המון כסף והמתנות ארוכות ובימינו מגוון האפשרויות רחב ביותר. להלן סקירה קצרה שתגרום לכם להבין כי זהו הפתרון היעיל והמשתלם ביותר עבורכם.

באילו מקרים כדאי לכם להשכיר רכב מסחרי גדול?

התרחיש העיקרי שבגינו כדאי לכם לשכור רכב מסחרי גדול הוא כאמור הובלת דירה או משרד, מבלי שתהיו תלויים בחברת הובלה ותצטרכו להוציא אלפי שקלים מהכיס (השכרת רכב תעלה לכם מאות שקלים בלבד פר יום). עוד תרחיש מתאים הוא במידה ואתם בעלי מקצוע והרכב הקבוע שלכם אינו מתאים לביצוע של משימה מסויימת או נמצא במוסך, ואתם לא רוצים לוותר על הכנסה חשובה. השכרה של רכב מסחרי גדול יכולה להתאים גם כאשר תרצו לצאת לטיול מבלי לוותר על שום ציוד חשוב, שכן ישנם רכבים מסחריים שמגיעים מלבד תא אחסון גדול, גם עם קבינת נוסעים מרווחת.

אילו רכבים מסחריים ניתן לשכור?

כאשר חברות ההשכרה החלו להציע את האפשרות של השכרת רכבים מסחריים, היצע הרכבים היה צנוע ודל. כיום פני הדברים שונים וניתן למצוא קשת רחבה של רכבים מצוינים, חסכוניים, בטוחים ואמינים. הנה מספר דוגמאות לכך:

  • פיאט דוקאטו – אחת השחקניות הוותיקות בתחום הרכבים המסחריים, המציעה, בין השאר, את הדגם הגבוה והארוך, אשר מציע חווית נסיעה נעימה, חסכוניות ועוצמה בזכות מנוע הטורבו דיזל, וקבינה גדולה במיוחד בה תוכלו להעביר חפצים של דירת 3-4 חדרים בלי בעיה. יש ברשותכם רישיון נהיגה ב’ מלפני 2007? תוכלו לנהוג עליה ללא בעיה.
  • פג’ו בוקסר – רכב מסחרי צרפתי שמתאים גם לבעלי רישיון ב’ (הרישיון הסטנדרטי שיש לכולם) ומציע אמינות ורמת ביצועים גבוהה. תא ההעמסה מעט קטן יותר מאשר של ה”דוקאטו”, אך עדיין יכול להכיל ציוד רב.
  • רנו טראפיק – נשארים בצרפת, מתכווצים מעט בגודל, אך נשארים חסכוניים ויעילים, בעיקר בדגם הארוך של הרכב המסחרי המצליח הזה. חווית הנהיגה היא כמעט כמו בפרייבט, עם חיסכון נהדר בדלק (ליטר ל-13-14 ק”מ) ואפשרות נהיגה גם לבעלי רישיון ב’.

דגמים נפוצים נוספים שכדאי לכם לשקול כאשר אתם מבררים לגבי השכרת רכב מסחרי גדול: סיטרואן ג’אמפי, פיאט דובלו ועוד.

טיפים חשובים לפני השכרה

חלק מהדגמים מגיעים עם וו גרירה, דבר אשר עשוי לסייע לכם גם בהובלות גדולות במיוחד בעזרת חיבור נגרר. בנוסף חשוב לדעת כי חלק מהחברות אינן גובות תשלום עבור השכרה בשבת, זה יכול לחסוך לכם כסף רב וחשוב לברר על כך.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן