השכרת רכב מסחרי ליום אחד

העברת דירה, הובלת מטען, שינוע רהיטים, הסעת נוסעים או אורחים חשובים, מעבר ממשרד ישן למשרד חדש – כל אלו ועוד הם חלק מן המשימות שלשמן ניתן לשכור רכב מסחרי ליום אחד. שכירת רכב מסחרי ליום בודד מתאימה במקרים שבהם עומדות לרשותכם עשרים וארבע שעות או פחות מכך, וזהו. אנו באביטל השכרת רכב מחזיקים צי של כלי רכב מסחריים ובו מגוון המתאים לכל מטרה. אצלנו תוכלו לשכור מכוניות מסחריות למספר שעות או ליום בודד, ולהתאים את המכונית המסחרית למטרת הנסיעה, מבחינת נוחות, קיבולת, צריכת דלק, מספר מושבים ועוד. במאמר שלפניכם נסקור מספר מקרים נפוצים שבהם מומלץ לשכור רכב מסחרי ליום, נכיר לכם את היצע כלי הרכב המסחריים של חברת אביטל ועוד.

מתי מומלץ לשקול השכרת רכב מסחרי ליום אחד?

רכב מסחרי מצטייר במרבית המקרים כמשמש גופים עסקיים או מוסדיים. עם זאת, ישנם מקרים בהם אנשים פרטיים מבקשים לשכור רכב מסחרי ליום לשם פעילות חד פעמית או ממוקדת. הנה מספר מקרים שכאלו לדוגמא:

 • שכירת רכב לשם העברת תכולת דירה או בית. מעבר בין דירות שכורות, העברת ריהוט בין בתים, פינוי תכולה מבית של קרובי משפחה וכדומה.
 • שכירת רכב מסחרי לשם טיול חד יומי במסגרת של המשפחה המורחבת.
 • נסיעה משפחתית או נסיעה משותפת למטרות חברתיות – למשל כאשר מבקשים לנסוע עם הילדים והסבים לאירוע משפחתי באזור מרוחק של הארץ. במקרה כזה, על מנת לחסוך את הנסיעה בשתי מכוניות, ואת הנהיגה חזרה בשעות של עייפות וחשיכה, ניתן להתאחד במכונית מסחרית מרווחת שבה מספיק מקומות עבור כולם. אפשרות אחרת, היא נסיעה של כמה זוגות חברים לבילוי משותף, או נסיעה של חבורה – למשחק כדורגל, לטיול או לסקי בחרמון.
 • שכירת רכב מסחרי ליום אחד על מנת לאסוף סחורה כלשהי שהזמנתם, שאינה נכנסת ברכב פרטי – ריהוט חדש, שתילים לגינה, פריטים שייבאתם באופן אישי והגיעו לאחד מהנמלים, רהיטי גן וכדומה.

רכב מסחרי ליום אחד למגזר העסקי והמוסדי

ארגונים, חברות, בתי עסק ומוסדות נזקקים לעתים לרכב מסחרי ליום אחד, בעיקר במקרים מיוחדים, שבהם אין בנמצא רכב חברה מסחרי פנוי. כך למשל, חברת הובלות עשויה להזדקק לרכב מסחרי להשכרה על בסיס יומי במקרה של צפי ליום עבודה עמוס, וחברת הסעות פרטית עשויה לקבל הזמנות רבות ולשכור רכב באופן חד פעמי על מנת לעמוד בכל היקפי העבודה הנדרשים. ישנם מקרים שבהם שכירת רכב מסחרי ליום אחד לצרכים ארגוניים היא יעילה וחסכונית:

 • כאשר קבוצת עובדים צריכה לנסוע לביקור בסניף או באתר כלשהו לצורכי עבודה. מוטב לנסוע ברכב אחד, ולחסוך כך בהוצאות דלק, בזמן ובנהג, אם נדרש.
 • כאשר יש צורך לדאוג להסעת מספר אורחים מחו”ל, שהגיע לביקור בארגון. במקרה כזה רכב מסחרי מאפשר הן נסיעה נוחה ומרווחת והן אחסון יעיל ונוח של המזוודות.
 • כאשר יש צורך בהובלה ייחודית וחד פעמית של ציוד, מטען, ריהוט, ארגזים וכדומה אל בית העסק.
 • לאחר קנייה של חומרי גלם ולשם חסכון בהוצאות הובלה.
 • לשם חלוקה של סחורה שהוזמנה, במקרים שבהם רכב ההובלה נמצא בתיקון, או כאשר יש הזמנות רבות מכפי שניתן להוביל ברכב החברה הקבוע.
 • כאשר ישנם גידול וצמיחה פתאומיים או עונתיים בהזמנות ובצרכים השונים של הארגון ובית העסק.
 • לשם יציאה ליום השתלמות, יום כיף, יום גיבוש וכדומה, ועל מנת ליהנות מנסיעה משותפת, שיכולה לשמש גם היא לשם החלפת דעות, סיעור מוחות, חוויות והנאה.

לסיכום, לעתים משתלם יותר לשכור רכב מסחרי באופן חד פעמי, לשם הובלה או הסעה, מאשר להחזיק רכב קבוע שאינו בשימוש מלא. כך ניתן לחסוך גם בהוצאות תחזוקה, ביטוח ורשיונות.

אילו דגמים של מכוניות מסחריות עומדים לבחירתכם?

אצלנו באביטל השכרת רכב תמצאו מכוניות מסחריות שנועדו להסעת נוסעים, וכאלו שנועדו לעבודה, נשיאת מטען ומשא. את הרכב המסחרי כדאי להתאים למטרת הנסיעה, ולנתונים ייחודיים נוספים, כגון צורך ברכב עם וו גרירה, מספר מקומות ישיבה ברכב וכדומה. רכבי ההסעות שלנו כוללים קאיה קרניבל (עד שבעה נוסעים), יונדאי H-1 לנוסעים, סיטרואן ברלינגו ופיאט דובלו. בין רכבי ההובלה שלנו תמצאו פיאט דוקטו, רנו טראפיק ארוך, פג’ו בוקסר ארוך גבוה ו-יונדאי H-1 ארוך למשא.

חברת אביטל השכרת רכב היא חברה ותיקה, מקצועית ואמינה, היושבת במרכז הארץ, ומעניקה שירותי השכרת רכב ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. צוות החברה ישמח לייעץ ולסייע בבחירת הרכב המסחרי המתאים לצרכים שלכם, ולהציע מחירים נוחים, תנאים משתלמים ושירות מעולה.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

להזמנות והתייעצות – פנו אלינו!
03-5794076
נסיעה טובה ובטוחה!

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן