השכרת רכב מסחרי לכל מטרה

(ללא חיוב בשבתות וחגים)

השכרת רכב מסחרי

אנשים רבים זקוקים מעת לעת לשירותי השכרת רכב מסחרי. בין אם מדובר במעבר דירה או בין אם ברצון לצאת לטיול ברכב גדול ומרווח, ישנן חברות המספקות שירותי השכרת רכבים מסחריים בתנאים נוחים ובאופן משתלם עבור כל אחד ואחת. יש מטרות שונות ומגוונות בגינן רצוי לשכור רכב מסחרי והאפשרויות הן אינסופיות. חשוב לציין כי מומלץ בחום לשכור רכב אך ורק מחברות ידועות ומוכרות בשוק ולא לסמוך על מי שמציג עצמו מומחה ומנוסה ללא המלצות ותעודות מתאימות.

בטיחות

השכרת רכב מסחרי או פרטי היא דבר נפוץ מאוד. אחת הסיבות לכך היא שלהחזיק רכב בבעלותך זה עניין יקר מאוד ולכן רבים בוחרים באופציית ההשכרה למטרות ספציפיות ולזמן מוגבל. כאשר שוכרים רכב יש לבדוק בראש ובראשונה את רמת הבטיחות שלו ואת התנאים להשכרתו. מומלץ מאוד לברר מה פעולת ההשכרה כוללת ובאילו תנאים העסקה תקפה. כמו כן, כאשר שוכרים רכב חשוב מאוד לבדוק את הכיסוי שהביטוח מעניק לשוכר עבור זמן ההשכרה. יש להקפיד על בחירה בחברה מובילה בתחום ולברר האם ישנן המלצות עליה כדי ללכת על בטוח ולא להסתכן לחינם בהשכרת רכב שאינו בטיחותי מחברות לא מוכרות.

רכב מסחרי

ישנן סיבות רבות ומגוונות להשכרת רכב מסחרי. אחת המטרות הנפוצות היא טיול מאורגן של חברים או משפחה אשר לשם קיומו דרוש רכב גדול ומאובזר שיכיל את הנוסעים. חשוב מאוד לציין כי רק אנשים עם רישיון מתאים יכולים לנהוג ברכב המסחרי וכמובן שחשוב לבדוק שהרישיון בתוקף. מיותר לציין כי נסיעה ללא רישיון היא עבירה חמורה ביותר על החוק אשר בגינה צפוי עונש מאסר בשילוב קנס כספי גבוה ואף שלילת הרישיון לצמיתות. אם אתה בעל רישיון נהיגה ברכב מסחרי דע כי הנהיגה מחייבת שהרישיון שלך יהיה בהישג ידך בעת הצורך. מומלץ לחדש את הרישיון אם יש צורך לפני הפנייה להשכרת הרכב על מנת לעשות את הדברים בנחת ולא להילחץ.

נסיעה נעימה

השכרת רכב מסחרי, בדומה להשכרת רכב פרטי, היא עסקה דו צדדית בין השוכר למשכיר. מומלץ בחום לבדוק את כל הסעיפים המופיעים בחוזה ההשכרה ולברר לעומק מה כולל כל סעיף בלי להחסיר אף אחד. על מנת לבצע את עסקת ההשכרה המשתלמת והטובה ביותר כדאי לברר את תנאי ההשכרה במספר חברות שונות ולערוך השוואה וסקר שוק הן לגבי תנאי ההשכרה והן לגבי המחיר. חברות השכרת רכב שונות מציעות תנאי השכרה שונים במחירים שונים והדבר תלוי גם בוותק שלך כנהג ובמספר ימי ההשכרה.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

שתהיה לך נסיעה נעימה ובטוחה!

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן