השכרת רכב מסחרי – מחיר ושיקולים נוספים

בימינו כמעט כל חברת השכרה שמכבדת את עצמה, מציעה במסגרת שירותיה גם את האפשרות לשכור רכב מסחרי. רכבים אלו מתאפיינים ביכולת נשיאה גדולה מבחינה משקלית, נפח הובלה גדול, יציבות גדולה על הכביש ויכולת התאמה לכל משימה שתעלה. גם אתם זקוקים לרכב שכזה? הגעתם למקום הנכון! להלן כל מה שצריך לדעת על השכרת רכב מסחרי – מחיר ושיקולים נוספים.

אז כמה עולה להשכיר רכב מסחרי?

ישנם סוגים רבים של רכבים מסחריים, כך שטווח המחירים שתמצאו עבור שירותי ההשכרה רחב ביותר. בגדול, ככל שמדובר על רכב חדש, גדול ומאובזר יותר, כך המחיר יהיה גבוה בהתאם. לכן חשוב מאוד לגשת אל חברת השכרת רכב שמחזיקה בצי רכבים גדול ומגוון, על מנת שיכולת הבחירה שלכם תהיה בדיוק לפי התקציב העומד לרשותכם.

בין סוגי הרכבים המסחריים שתוכלו למצוא ניתן לציין כאלה עם קבינה סגורה או פתוחה, עם קבינה גדולה או קטנה, גבוהה או נמוכה, כאלה שכוללים גם מקום לנוסעים וכאלה שמאפשרים גם התקנה של וו גרירה ייעודי. בסופו של דבר ניתן לומר כי במרבית חברות ההשכרה יוצע לכם עבור השכרת רכב מסחרי מחיר של בין 300 ל- 800 שקלים ליום בהתאם לקריטריונים שצוינו לעיל.

האם ניתן לחסוך בעלויות?

בהחלט! אם רק תבררו על הדברים הבאים:

  • צי רכבים גדול ומגוון – כפי שכבר ציינו, ככל שתקפידו להתקשר עם חברת השכרה שמחזיקה בצי גדול ומגוון של רכבים מסחריים, כך תוכלו למצוא גם רכבים זולים יחסית לפי הצורך, למשל כאלה עם הילוך ידני או שפשוט חסכוניים מאוד בדלק.
  • התקשרות חוזרת – במהלך סקר השוק שלכם, רצוי כי תחפשו חברת השכרה אשר הולכת תמיד לקראת לקוחותיה, ועל כן מציעה להם הטבות שונות במקרה של התקשרות חוזרת. למשל, ישנן חברות השכרה אשר נוהגות להעניק ללקוחות קבועים שמשכירים לעיתים תכופות הנחות למיניהן (בין 5 ל-10 אחוז בממוצע פר השכרה), כך שלאורך זמן תשלמו עשרות אחוזים פחות במחיר.
  • חברה שומרת שבת – זוהי עוד דרך מצויינת להוזיל את המחיר, מאחר וחברה שכזאת אינה גובה דמי השכרה עבור ימי שבת וחגים, אלא רק את דמי הביטוח. חברה שכזאת תציע לכם עבור השכרת רכב מסחרי מחיר הנמוך בעשרות אחוזים ממחיר השוק.

כמו כן, רצוי לברר לגבי האפשרות לשכור את הרכב דרך חברה שלא דורשת השארת כרטיס אשראי או פיקדון, ובכך להקל על עצמכם עוד יותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן