להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

השכרת רכב מסחרי – עיקרי השירות

רכבים מסחריים הם “סוסי עבודה” לכל עניין ודבר – מסוגלים לשאת על גבם משקלים עצומים ובעלי מנועים שיכולים לגמוע מאות אלפי קילומטרים ללא כל קושי. ובעוד מקובל לחשוב כי רכבים מסחריים נועדו אך ורק לבעלי מקצוע כאלו ואחרים, הרי שאין כך הדבר בפועל, ומה שהיה שמור בעבר רק עבור אנשי המקצוע לרכישה קבועה, הופך להיות נדרש גם עבורם וגם עבור אחרים לצרכי השכרה. בשורות הקרובות נלמד על האפשרות לבצע השכרת רכב מסחרי עבור לקוחות שונים, ואף נציג מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שמתקשרים עם חברת השכרת רכב מתאימה.

השכרת רכב מסחרי – עבור מי זה מתאים?

רכבים מסחריים נועדו לצרכי מסחר בעיקר, ועל כן כוללים תאי מטען גדולים, מנועים חזקים, יכולת נשיאה משופרת, מקום רב לנהג, מערכות בקרה, מיזוג וסאונד איכותיות (לנהיגה ממושכת) ומרחב פנימי גדול למושבים או להעמסה. נתונים אלו הופכים את המכוניות המסחריות לאטרקטיביות ביותר בפני קהלי היעד הבאים :

  • אנשי מקצוע – נותני שירות רבים זקוקים לרכבים מסחריים על מנת לבצע הובלות שונות, לשנע חפצים ולבצע משימות בעלות אופי משתנה. בהתאם לכך גם הצרכים השונים מהרכב. השכרת רכב מסחרי מספקת לאיש המקצוע את הצרכים המסוימים לכל משימה ספציפית, עם אפשרות בחירה ברכבים בכל נפח של תא מטען, עם יכולות נשיאה בהתאם לצורך, שימוש בווי גרירה ומספר נוסעים נדרש. כמובן שגם כאשר הרכב המסחרי הקיים בבעלות איש המקצוע מושבת לתיקונים או לאחר תאונה, הרי שאין טעם לאבד זמן עבודה יקר ולדחות פרויקטים נכנסים – ניתן לשכור רכב מסחרי מתאים ולהמשיך לספק ללקוחות שירות טוב ומעולה.
  • לקוחות פרטיים – בימינו גם לקוחות פרטיים שבדר”כ נוסעים על רכבים “רגילים” יכולים ליהנות מתקופת השכרה של רכב מסחרי, כגון לצרכי טיולים משפחתיים (ולהשתמש בתא מטען מפנק וגדול) ולהעברת תכולת דירה או פריטים מסוימים. חשוב לציין כי גם רישיון “רגיל” (רישיון B) מאפשר להסיע עד 8 אנשים ברכב ייעודי המאפשר זאת. כך ניתן לצאת לטיולים ואירועים משפחתיים יחד ולחסוך לא מעט כסף במניעת השימוש במספר כלי רכב בו זמנית.

מה חשוב לבדוק לפני השכרת הרכב?

מאחר ורכבים מסחריים אמורים לעמוד בעומסי משקל גדולים ואף לגמוע מרחקי נסיעה ארוכים, חשוב לבחור מראש בחברה שמחזיקה בצי רכבים בטיחותי ומתוחזק להפליא, כאלה שחסכוניים בצריכת הדלק ואף מאובזרים בכל האמצעים שיאפשרו נסיעה נעימה ונוחה (מושבים מפנקים, מזגן, רדיו דיסק מובנה וכו’). חברות איכותיות אף יציעו לכם השכרת רכב מסחרי בתנאי תשלום נוחים ובהתאמה אישית, החל מאפשרות השכרה לנהגים צעירים ועד השכרה לשומרי שבת וחגי ישראל, השכרה ליום אחד או לטווח ארוך. בררו זאת מול חברה השכרת הרכב הספציפית שלכם.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן