להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

השכרת רכב מצמצמים עלויות

כאשר מחירי הדלק ממשיכים להאמיר, אחזקת רכב יכולה להביא ליותר כאב ראש ולהרבה יותר הוצאות מאשר בעבר. אולם ישנן דרכים לחסוך בהוצאות, אם מתכננים את זה נכון, בודאי כאשר מדובר בנושא שנוגע לכל אחד ואחת מאיתנו – השכרת רכב !

בפעם הבאה שאתם מחפשים חברת השכרת רכב שמספקת רכבים איכותיים ומשתלמים – ראוי לקחת בחשבון את העצות הבאות:

לא כל הנוצץ זהב הוא

כאשר מדובר בבחירת רכב מתוך צי רכבים של חברת השכרת רכב, חשוב להבין כי תוכלו להביא להוזלה משמעותית בהוצאות אם תבחרו ברכב פחות יוקרתי משחלמתם והסיבה לכך פשוטה: רכב פחות נוצץ צפוי לעשות פחות קילומטראז’ ולכן גם אם הוא לא הרכב היפה ביותר בכל צי המכוניות של חברת השכרת רכב – הוא בוודאי שמור היטב ועשה מעט קילומטראז’.

הגודל כן קובע

מה לעשות כאשר מדובר בתהליך של השכרת רכב, תופתעו בוודאי לשמוע כי הגודל כן קובע. אז גם אם חלמתם להשכיר רכב מפואר, מרווח וגדול אך הצרכים שלכם אינם דורשים רכב גדול, תוכלו לחסוך בעלויות – אם תבחרו באלטרנטיבה של רכב קטן וקומפוקטי. תחשבו על זה אם אתם לא זקוקים לכל אותו מרחב, למה לשלם יותר סתם ? ואם נוסיף לזה את מסקנות סעיף 1, אז גם רכבים קטנים יותר על פי רוב הם בעלי קילומטראז’ קטן יותר.

אל תגידו שלא אמרנו לכם

השכרת רכב למשך שבוע, תהיה יקרה יותר מהשכרת רכב עבור ימים ספורים בלבד. לכן אם אתם מתכננים טיול שנמשך פחות משבוע כדי לבחור באפשרות של ימים בודדים ולהחזיר את הרכב מוקדם ככל שניתן.

נקודה למחשבה

השכרת רכב תעלה יותר אם אתם בוחרים באלטרנטיבה של איסוף הרכב ממקום אחד והחזרתו לנקודה אחרת. מאידך, על מנת להחזיר את הרכב לנקודת האיסוף הראשונית ייתכן ונצטרך להשקיע עוד – לצורכי דלק. מבדיקה שערכנו יהיה זה זול יותר באם תשקיעו כסף בהוצאות הדלק מאשר החזרת הרכב לנקודת איסוף שאיננה נקודת האיסוף הראשונית, ממנה נשכר הרכב.

ביטוח הכי בטוח

בעת השכרת רכב מומלץ מאוד שלא לרכוש ביטוח רכב מחברת השכרת הרכב, עד כמה שניתן. למעשה כרטיסי אשראי רבים מכסים ביטוח השכרת רכב, כך שבמקרים של גניבה או תאונה – תכוסו. משום כך ראוי לבדוק היטב את תנאי הביטוח של כרטיס האשראי, במידה ואלו קיימים עבור השכרת רכב.

נהג או מספר נהגים ?

אחת הדרכים הבטוחות והבדוקות לחסוך בעלויות של השכרת רכב היא באמצעות בחירת נהג אחד שיסע ברכב. חשוב להבין כי חברות השכרת רכב רבות למעשה גובות יותר כסף באם יש יותר מנהג אחד.

אם תחרטו בזיכרון את העצות הללו, כאשר אתם עומדים בפני השכרת רכב, תוכלו הן ליהנות מן הרכב השכור והן לחסוך הרבה מאוד כסף.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן