השכרת רכב עם וו גרירה – המדריך לבחור נכון

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של חופשות בישראל בעשור האחרון הוא החיבה ההולכת וגוברת לטיולי שטח באמצעות רכבים ייעודיים. שוק השכרת הרכב קלט את המגמה מזמן ומציע מגוון רחב של רכבים עם וו גרירה, המאפשרים מסע אל נבכי היערות ואתרי הטבע עם כל המשפחה והציוד הנדרש.

מחפשים רכב עם וו גרירה שיעמוד בכל ציפיותיכם? להלן כל מה שצריך לדעת על השכרת רכב עם וו גרירה בחברות המובילות בישראל.

השכרת רכב עם וו גרירה – למי זה מתאים?

מרבית הישראלים אינם מטיילים פעמיים בחודש באזורי הטבע הדורשים רכב מיוחד. לפיכך, אין להם כל סיבה להחזיק רכב שכזה בביתם, שעלות אחזקתו גבוהה. אלא שהדחף לפגוש את היערות מקרוב, להכיר את בעלי החיים המיוחדים ולראות מיליון כוכבים בשמיים צץ לעיתים, וזה בדיוק הזמן לשכור רכב שטח איכותי הכולל גם וו גרירה ייעודי. עם רכב שכזה תוכלו לטייל בשטח כהוות נפשכם, ואף לקחת עימכם כל ציוד שיידרש.

אז אם אתם זוג, משפחה או קבוצת חברים ובא לכם לראות מקרוב עד כמה ארצנו הקטנה יפה ומיוחדת, השכרת רכב עם וו גרירה היא הפתרון המושלם בשבילכם.

מה לבדוק לפני השכרת רכב עם וו גרירה?

מרבית רכבי השטח עם וו גרירה המוצעים להשכרה איכותיים, טובים ובטוחים. יחד עם זאת, לא הייתם רוצים “ליפול” על אחד שאינו כזה, רק בגלל שלא בדקתם כמו שצריך. אז בראש ובראשונה, חשוב לראות מה כושר הנשיאה של הוו המוצע לכם, והאם, להערכתם, זה יספיק לציוד אותו אתם מתכוונים לשאת. כושר הנשיאה חייב להיות מצוין ברישיון הרכב.

בנוסף, וכמו בכל עיסקת השכרת רכב אחרת, אל תשכחו לבדוק את מצב הרכב (לפעמים מרוב שבוחנים את הוו, שוכחים את הרכב…). אומנם רכבי השטח של ימינו חזקים ועמידים במיוחד, אך אנשים רבים השוכרים אותם משתמשים בהם באופן לא נכון שפוגע ברכב. אם מתוך חוסר הכרה עם רכבים שכאלו, ואם מתוך מחשבה כי מדובר ברכבים חזקים המסוגלים לספוג הכל.

עצות נוספות להשכרת רכב עם וו גרירה

דעו לכם כי ישנן חברות שומרות שבת שמאפשרות את השכרת הרכב ללא תשלום על ימי שבת ומועדים מיוחדים. בררו עניין זה ותחסכו המון. כמו כן, בדקו ומה גובה תשלום ההשתתפות העצמית (אם ישנו). מעבר לכך, קראו מעט באינטרנט על הרכב שמוצע לכם, בעיקר אם אתם צפויים לאתגר אותו בנסיעות ממושכות ובתוואי דרך סבוך.

תבלו!

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן