השכרת רכב 7 מקומות – יותר מרווח, יותר מהנה

טיולים משפחתיים ברחבי הארץ הם הזדמנות נפלאה לגיבוש משפחתי, היכרות עם ארצנו הנפלאה וצבירת חוויות מרגשות, משעשעות ומהנות. וכשהמשפחה המורחבת מצטרפת, או אולי חברים נוספים, החגיגה כפולה ומכופלת!

אלא שבמצב כזה, האוטו המשפחתי לא יצליח להכיל את כולם. אז מה עושים? מתפצלים? ממש לא! השכרת רכב 7 מקומות פותרת את הבעיה וניתן לצאת לדרך!

מדוע כדאי להשכיר רכב 7 מקומות?

אומנם רובנו רגילים לרכבים המשפחתיים בהם “נדחסים” 5 נפשות בצפיפות, אך רכב משפחתי איכותי אמור לספק חווית נהיגה ונסיעה נעימה הרבה יותר. רכב 7 מקומות הוא בדיוק כזה, ויספק לכם נסיעה מרווחת מתמיד. רכבים אלו אף מכילים תא מטען רחב יותר והם הרבה יותר חזקים על כביש – כך שאתם זוכים בשפע יתרונות, ועוד עם רישיון הנהיגה הרגיל! השכרת רכב 7 מקומות אינה מחייבת רישיון נהיגה מיוחד, ולמעשה רישיון פרטי סטנדרטי מאפשר הסעה של 9 אנשים כולל הנהג.

השכרת רכב 7 מקומות – הדגמים המובילים

עשרות רבות של דגמי רכב 7 מקומות מוצעים להשכרה. מרביתם חדישים, חסכוניים בדלק, בטיחותיים לנהיגה, מכילים אבזור מתקדם ומשתנה ותא מטען רחב. דגמי הרכבים הפופולאריים ביותר בז’אנר זה הם שברולט אורלנדו הנפלאה והחזקה; יונדאי 800 I המביאה את האמינות והביצועים של משפחת יונדאי גם לז’אנר הרכבים הגדולים; מיצובישי אאוטלנדר העוצמתית והחסכונית; סיטרואן פיקאסו בעלת החלל הפנימי הרחב ונוחות הנסיעה המקסימאלי; יונדאי 1H, המיועדת לעד 9 נוסעים ונחשבת לחסכונית במיוחד בדלק; מאזדה 5 האהובה והפופולארית; קאיה קרניבל עם מנוע 2,900 סמ”ק מפלצתי; ועוד.

מה עוד חשוב לדעת לפני השכרת הרכב?

ממוצע המחירים הוא כ – 350-450 ₪ ליום השכרה עבור מרבית דגמי רכבי 7 המקומות. כדאי לבדוק מראש לגבי האפשרות לשכור את הרכב דרך חברה שומרת שבת במידה ואתם מתכננים להשתמש בו גם בסוף השבוע. במקרה שכזה המחיר יכול לרדת בעשרות אחוזים, מאחר ותידרשו לשלם רק עבור הביטוח של ימים אלו.

מעבר לזאת וכתלות בגילכם, יש לשים לב לבחור בחברה שאכן מאפשרת השכרת רכב 7 מקומות גם לצעירים מעל לגיל 21 ודורשת וותק נהיגה של שנה. כמו כן חשוב לדעת כי ישנם דגמי רכבים המוגדרים מסחריים ויכולים להכיל 7 נוסעים, אשר עבורם נדרש רישיון ג’, כך שמוטב לוודא את העניין בעת מעמד ההשכרה.

בשורה התחתונה, השכרת רכב 7 מקומות היא רעיון חכם לטיול משפחתי בהרכב מלא, או מכל סיבה אחרת. תבלו בנעימים!

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן