השכרת רכב 9 מקומות – לטייל בחברותא ובזול

במשך שנים רבות מדי, משפחות מרובות ילדים או משפחות שביקשו לטייל יחד עם משפחות נוספות, נאלצו לשכור שני רכבים ולשאת בעלויות גבוהות במיוחד. ובכן, לא עוד! בשנים האחרונות צצה אפשרות של השכרת רכב 9 מקומות והגיע הזמן שגם אתם תכירו אותה, תהנו ותחסכו בגדול.

השכרה של רכב תשעה מקומות – הכי כדאי והכי משתלם

השכרת רכב 9 מקומות אידיאלית למצבים רבים, בראשם, כאמור, טיול או חופשה משפחתית/חברתית, הכוללת 6 נפשות ומעלה. בסיטואציה כזאת, פערי המחיר בין השכרת רכב אחד גדול לשניים קטנים עשויה להגיע לעשרות אחוזים. גם כשמתעורר הצורך בהסעת עובדים/אורחים/אנשים באופן כללי במסגרת עבודה, אירוע או כל מקרה אחר, ההשכרה משתלמת מכל הבחינות – נוחות, הנאה ובעיקר מחיר.

השכרת פורד טרנזיט – הרכב הגדול המושלם עבורכם!

שוק השכרת הרכבים בני 9 המקומות עדיין בחיתוליו ופועל באופן בולט יותר בישובים בעלי אוכלוסייה חרדית ברובה. יחד עם זאת, מספר חברות השכרה הפועלות גם בערים חילוניות או מעורבות, מציעות רכבים בקטגוריה ייחודית זו. דגם תשעה מקומות שאנחנו מאוד אהבנו הוא פורד טרנזיט, אשר מאפשר בחירה בין 6 עד 9 מקומות באמצעות קיפול כיסאות. מה שאומר שאם אתם נוסעים “רק” שישה-שבעה אנשים, תוכלו ליהנות משפע של מקום לאחסון תיקים וחפצים.

פורד טרנזיט הוא דגם ותיק ואמין, שעבר במרוצת השנים מספר שיפורים במנוע, בעיצוב, בנוחות הנסיעה ובמגוון אלמנטים טכניים שונים. מנוע הדיזל טורבו שלו מספק גם צריכת דלק נמוכה וגם אמינות גבוהה. מדובר ברכב נוח לנהיגה ונסיעה, ברמה בטיחותית גבוהה, וכזה המצויד בטכנולוגיות בטיחות ונהיגה מתקדמות. גם מחיר ההשכרה שלו, יחסית לקטגוריה זו הנחשבת יקרה, שפוי, ויאפשר לכם חיסכון אמיתי כבר במעמד ההשכרה.

שני יתרונות נוספים של הדגם: אין צורך ברישיון מסוג ג’ (כלומר, כל בעל רישיון על רכב פרטי רשאי לנהוג ברכב זה). יתרון נוסף: ישנה אפשרות חיבור קרוואן לרכב, כך שתוכלו ליהנות מחופשה בטבע בתנאים של מלון חמישה כוכבים.

שוכרים, נהנים ו… לא משלמים?!

לא ניפרד מכם לפני שננסה לחסוך לכם קצת כסף. הידעתם שישנן חברות השכרה נפלאות אשר מציעות השכרה של רכב 9 מקומות דוגמת פורד טרנזיט (לצד רכבים אחרים מקטגוריות שונות) ללא דרישת תשלום על שבת/חג? באופן טבעי, זה דורש השכרת זמן מינימלית, אבל מה רע לשכור רכב לשבוע ולשלם רק על שישה ימים? אותן חברות יציעו לכם גם אפשרויות תשלום במזומן ללא פיקדון ועוד. בקיצור, עוד חיסכון לאוסף!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן