להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

יתרונות של קניית רכב מחברה לעומת קנייה מאדם פרטי

בשעה טובה החלטתם לרכוש רכב יד שנייה, אך אתם מתלבטים ממי לרכוש: מאדם פרטי או מחברת השכרת רכב. ישנם יתרונות משמעותיים לרכישת רכב יד שנייה מחברת השכרה – בואו ונביט בהם מקרוב:

עסקה הוגנת

יש בעיה קשה עם רכישת רכב מאדם פרטי שאינכם מכירים: גם אם תשלחו את הרכב למכון בדיקה, עדיין יש סיכוי שלא כל התקלות יאותרו ואז אתם בבעיה. את אותן תקלות שהוא “שכח” לספר לכם, תגלו רק אחרי שהרכב יהיה ברשותכם. אם לא תהיו מרוצים מהרכב, הסיכוי לביטול העסקה כמעט אפסי. אותו אדם פשוט ייעלם לאחר שיקבל את כספכם.

לעומת זאת, חברת השכרת רכב בדרך כלל דואגת לשמור על המוניטין הטוב שלה. כך יש יותר סיכויים לעסקה הוגנת איתה מאשר עם זר מוחלט שלא מעניין אותו מה אתם חושבים עליו. חשוב לזכור שמאחר ומדובר בעסקה חד פעמית, לאותו זר אין שום אינטרס להישאר איתכם בקשר. לעומת זאת, חברת השכרת רכב אמינה תרצה לטפח עימכם את הקשר ולהפוך אתכם ללקוחות קבועים. מי יודע, אולי בעוד כמה שנים תרצו לשוב אליה ולשדרג שוב את הרכב.

אינכם צריכים לחשוש מנוכלות

הבעיה הרצינית והמשמעותית ביותר שברכישת רכב מלקוח פרטי, היא החשש שמדובר בנוכל. יתכן שאותו אדם שמנסה למכור לכם את רכבו הוא בכלל לא הבעלים האמיתי של הרכב ומדובר ברכב גנוב. יתכן גם שזהו רכב ששוקם לאחר תאונת דרכים קשה. לעומת זאת, כשאתם רוכשים רכב מחברת השכרת רכב אמינה, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים.

מחירים נמוכים יותר

לרוב, מחירי הרכבים שנמכרים בסוכנויות השכרת רכב, נמוכים בעד כ-15% ממחירי הרכבים של אנשים פרטיים.

תנאי תשלום נוחים

לאדם פרטי תיאלצו בדרך כלל לשלם את כל הסכום מיד ובמזומן. לעומת זאת כשאתם רוכשים רכב מחברת השכרה, תוכלו לחלק את הסכום לתשלומים וכך להקל על ההוצאות.

אחריות

כשאתם רוכשים רכב מחברת השכרה, הוא מגיע לרוב עם אחריות מסוימת של היבואן או של החברה עצמה. יש לכם “אמא ואבא”. במידה ותהיה לכם בעיה עם הרכב, תמיד תוכלו לפנות למשרדי החברה. יש לכם כתובת ומספר טלפון.

תחזוקה מצוינת

בדרך כלל הרכבים שמחזיקה חברת השכרת רכב, מתוחזקים ומטופלים להפליא. לעומת זאת, אדם פרטי עלול להזניח את רכבו ולחסוך בכל דבר אפשרי, במיוחד לפני המכירה.

חסכון בזמן

לא קל לחפש רכב יד שנייה מאנשים פרטיים. תיאלצו לבזבז זמן ולרוץ מפגישה אחת לפגישה אחרת, לעיתים אף לנסוע רחוק. לעומת זאת, כשאתם רוכשים רכב מחברת השכרה, תוכלו להגיע למקום, להתרשם ממגוון הדגמים ו”לסגור סיפור” במהירות.

פחות סידורים ובירוקרטיה

כשאתם רוכשים רכב מאדם פרטי, תיאלצו לפנות זמן עבודה יקר, לקחת את הרכב למכון בדיקה, להגיע לדואר ולהחליף בעלות, למשוך מזומן מהבנק, לטפל בענייני הביטוח וכמובן, לקחת את הרכב למוסך כדי לטפל בכל הבעיות שהמוכר השאיר אחריו. הרבה מהסידורים האלו נחסכים מכם כשאתם רוכשים רכב מחברת השכרה.

סיכוי לעסקה עתידית

חברת השכרה יכולה להתחייב ולרכוש מכם בעתיד את הרכב. כך לא תיאלצו להתעסק בטרחה הכרוכה במכירת הרכב בעתיד .

נשמח להציע לכם רכבים יד שנייה במגוון דגמים, ביניהם רכבים משפחתיים גדולים, רכבים קטנים, רכבים חסכוניים מאוד בדלק ועוד.

להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן