שכירת רכב – לאירוע בלתי נשכח

יש אירועים שקורים רק פעם בחיים, או לפחות אנחנו שואפים שהם יקרו רק פעם אחת. אירוע כמו חתונה למשל. מי שמתחתן בפעם הראשונה עושה זאת מתוך שאיפה שזאת תהיה הפעם היחידה. ומכיוון שכך, רובנו נעשה כמיטב יכלתנו כדי שאותה הפעם תהיה מוצלחת מאד, נעימה ותשאיר אותנו עם טעם טוב בפה.

במסגרת ההכנות לחתונה, חלק מהזוגות מעדיפים לנסוע ביום האירוע ברכב מושכר. רכבי ההשכרה מתוחזקים, נקיים מבפנים ומבחוץ ומעל לכל חדשים ובטוחים – דבר שלא תמיד מתאפשר כשאלה הרכבים הפרטיים של בני הזוג. מעבר לכך קיים יתרון גדול נוסף:בני הזוג יכולים לבחור מתוך מגוון רכבים את זה שהם רוצים לנסוע איתו לאירוע. אל תשכחו שהרכב חונה אל מול כולם בכניסה לגן או לאולם והרושם שהוא משאיר כבר עושה את שלו.

אחת מההתלבטויות בבחירת רכב שכור היא: איזה רכב לבחור? מהו הרכב הכי מתאים עבור בני הזוג ביום האירוע?

נתחיל בכך שכדאי לזכור כי אמנם בני הזוג הם בעלי האירוע וזכות ההחלטה היא שלהם, אך לעיתים כדאי לבדוק עם הנהג המסיע אותם האם הוא מעדיף רכב עם גיר רגיל או גיר אוטומטי.

מעבר לכך יש להתחשב בנפח המנוע של הרכב. אם האירוע מרוחק מבחינה גיאוגרפית, כדאי לשקול לשכור את אחד מהרכבים בעלי נפח המנוע הגדול יותר כדוגמת המזדה 6 – לרכב זה נפח מנוע של 2000 סמ”ק, למרות שגם מזדה 3 בעלת נפח מנוע של 1600 סמ”ק תספיק בהחלט במקרים אחרים.

במידה ובני הזוג לוקחים איתם ברכב אנשים נוספים מלבד הנהג ובת זוגו (מה שלא נהוג לעשות בדרך כלל), כדאי לחשוב לפנות לסוכנות שמציעה שירותי השכרת רכב גדול בעל שבעה מקומות כדוגמת המזדה 5 או הקאיה קרניבל. כדאי לעשות זאת מאחר שרק השמלה של הכלה תופסת, לרוב, שני מקומות, כך שהסיכוי להושיב לידה מישהו נוסף מלבד החתן הוא קלוש ביותר.

אם החתן מעוניין להפתיע את כלתו ביום השמחה, יתכן ויוכל לעשות זאת על ידי שכירת מכונית בצבע האהוב עליה ובחירת קישוטים בצבעים תואמים. בחלק מחברות ההשכרה יש לעיתים את אותו סוג הרכב במספר גוונים שונים כך שתוכלו לבדוק האם ישנה אפשרות להזמין לאותו היום את צבע הרכב האהוב על הכלה.

מאזדה 5 להשכרהומה לגבי קישוט הרכב ביום האירוע? הקפידו על קישוט בטעם טוב, שלא יהיה צעקני מדי ולרוב מומלץ כי הקישוטים יהיו בעלי גוון אחיד. לעיתים ניתן להתאים את צבע הקישוטים לזר הפרחים של הכלה. מעבר לכך חשוב לזכור שני דברים בנושא:

השאירו את שדה הראיה פנוי: אל תוסיפו קישוטים במקומות בהם גם ככה לנהג יש שדה ראיה מוגבל. לכן חשוב כי הנהג שמסיע את הזוג לאירוע הוא זה שינהג אל המקום בו מקשטים את הרכב ובכך יבדוק מהם השטחים המתים שיש לו ברכב.

לאחר החתונה הורידו את הקישוטים: זו עובדה מצערת, אך קרו לא מעט מקרים שבהם לאחר החתונה, רכבים מקושטים נעצרו בצד הדרך ונשדדו על ידי גנבים. לכן מומלץ כי תורידו את הקישוטים בטרם עזיבתכם את האולם או לחילופין ניתן לתת להורים את המתנות, כך בני הזוג לא יסעו איתם ברכב ולא תהיה סכנה שכזאת.

לסיכום, הדבר החשוב ביותר, במיוחד ביום בלתי נשכח שכזה הוא לא חשוב איזה רכב תשכירו, העיקר סעו בזהירות.

***

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן