להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

אוטו להשכרה

אביטל השכרת רכב מציעה: אוטו להשכרה.

השירותים כוללים: שירותי השכרה לתקופה קצרה או ארוכה
ושירותי השכרה תפעולית.
החברה אינה מבצעת חיוב של לקוחותיה בשבתות ובחגי ישראל.

ניתן למצוא מגוון רכבים להשכרה ברמות שונות:

רכבים להשכרה גיר רגיל
רכבים להשכרה גיר אוטומטי
רכבים מסחריים להשכרה
רכבים להשכרה 7-9 נוסעים
ניתן למצוא באתר מידע נוסף גם על מכירת רכב יד שניה

להזמנות ומידע נוסף התקשרו 03-5794076

 

אוטו להשכרה

השכרת רכב הופכת בשנים האחרונות לאפשרות נפוצה יותר ויותר בישראל. אם בעבר היו שירותי השכרת רכב מיועדים בעיקר לתיירים מחוץ לארץ, הרי שכיום ישראלים רבים בוחרים בהזדמנויות שונות אוטו להשכרה. בין הסיבות לכך, ניתן למנות את העלויות האטרקטיביות לעומת עלויות אחזקת רכב פרטי, וכן את הנוחות והיעילות בהן ניתן למצוא אוטו להשכרה בעידן האינטרנט. ובכן – באילו נסיבות מומלץ לשכור רכב ומתי נהיגה באוטו להשכרה עדיפה על רכב פרטי? אילו דברים כדאי לבדוק בבואנו לבחור אוטו משפחתי טוב להשכרה על מנת שהנסיעה תהיה בטוחה ומוצלחת? על כך בסקירה שלפניכם.

נסיבות בהן מומלץ לשכור רכב

פעם מקובל היה לשכור אוטו בעיקר לצרכי טיול או חופשה בחו”ל. היום השכרת אוטו היא אפשרות מועדפת במקרים שונים, גם כאשר יש לשוכרים רכב פרטי משלהם. בזמנים בהם  הרכב הפרטי מושבת או בתקופת ביניים בין מכירת רכב לקניית רכב חדש, למשל. בחירה באוטו להשכרה על פני הרכב הפרטי עשויה להתגלות כנוחה במיוחד במקרים שבהם אתם זקוקים לרכב בעל פונקציות שאינן קיימות ברכב המשפחתי שלכם: תא מטען גדול יותר, רכב יותר חסכוני בדלק, מספר מקומות רב יותר וכו’.

שיקולים בשכירת רכב משפחתי

  • מטרת הנסיעה – כאשר מחליטים למצוא רכב להשכרה, חשוב לזכור כי מכונית להשכרה הוא כמו נעל טובה – היא צריכה להתאים למידותיך ולדרך. כשם שלא נבחר לצאת עם נעלי עקב לטיול בשבילי ישראל, כך כדאי להתאים את הרכב לצרכים ולשכור אוטו שהוא המתאים ביותר לקריטריונים שהגדרת. לפני הפניה לחברת השכרה, כדאי להגדיר את מטרת הנסיעה – האם אתם נוסעים לחופשה באילת או בגליל? האם אתם שוכרים רכב ליום סידורים בגוש דן או בתל אביב? האם מדובר בנסיעה משפחתית, ואם כן, כמה אנשים צפויים להצטרף?
  • התאמת האוטו למספר הנוסעים – בנסיעה משפחתית, למשל, חשוב לשים לב שהאוטו מרווח דיו ומתאים לכל הנוסעים. אם מדובר בנסיעה ממושכת ליעד מרוחק, הרי שחמישה מבוגרים ברכב כדוגמת דייהטסו סיריון עשויים להרגיש כמו בתוך קופסת סרדינים. במקרה כזה כדאי לבחור מכונית מרווחת יותר, בעלת סידור פנימי נוח.
  • במקרה של נסיעה משפחתית עם ילדים, כדאי לוודא שבאוטו יש די מקום להתקנת כל כסאות הבטיחות, וכן תא מטען המתאים לאחסון הציוד הדרוש, כדוגמת עגלת תינוקות. באשר למטען, בדיוק כמו במטוס, כדאי לאפסן תיקים גדולים וכבדים בבגאז’, גם לשם הנוחות וגם לשם הבטיחות. כך, במקרה של עצירה פתאומית, אין חשש שהציוד יעוף ויפגע במי באחד הנוסעים.
  • בחירה באוטו בעל ביצועים המתאימים לתנאי הדרך ולצרכי הנסיעה – גם אם מדובר בנסיעה זוגית או נסיעה של אדם אחד, כדאי להקדיש רגע של תשומת לב לאוטו הנבחר. לנסיעת עסקים בעיר, כדאי לבחור ברכב קומפקטי וזריז, שאיתו אפשר גם לחנות בקלות. אם ברצונכם לנסוע לנופש זוגי, יתכן שתרצו לבחור ברכב מעט מפנק, כחלק מהנאות החופשה. בנסיעה לירושלים, או בנסיעה לאזורים הרריים ומרוחקים, כדאי לבחור ברכב בעל נפח מנוע גדול, מאחר והוא בעל כוח רב, ויטפס בעליות התלולות יותר בקלות.

אוטו להשכרה בחברת אביטל – דגשים נוספים

  • אנו בחברת אביטל השכרת רכב מחזיקים צי מגוון של מכוניות משפחתיות להשכרה, ושמים דגש על בטיחות, נוחות ואמינות.
  • אצלנו תוכלו לבחור בין אוטו עם גיר ידני לבין אוטו עם גיר אוטומטי.
  • אנו דואגים להוריד מעל ראשכם את הדאגה למצב הרכב, לתקינות ולביטוח.
  • כלי הרכב שאנו מציעים להשכרה הינם חדישים, בטיחותיים במיוחד, אמינים ומטופלים היטב ובאופן קבוע במוסכים מורשים.
  • נשמח להמליץ ולהתאים עבורכם אוטו חסכוני בדלק.
  • אנו מפעילים מוקד שירות לפניותיכם במשך עשרים וארבע שעות ביממה.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

נסיעה טובה ובטוחה!

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button