השכרת עגלה נגררת (ללא חיוב בשבתות וחגים)

השכרת עגלה נגררת במחירים טובים. התקשרו עכשיו: 03-5794076

מידות

משקלים

השכרת עגלה נגררת במחירים טובים. התקשרו עכשיו: 03-5794076

פיאט דובלו עם וו גרירה

רנו טראפיק ארוך

סיטרואן ג'מפי ארוך

פג'ו בוקסר קצר למשא

רכבים מעל 3.5 טון

השכרת עגלה נגררת – עוד אפשרות נהדרת

בחיים, לא תמיד הפתרון הקל הוא הפתרון הנכון. במקרה של העברת ציוד, סחורה או רהיטים, הכי קל לשלם לחברת הובלות אלפי שקלים, לקוות שאנשיה ישברו לכם כמה שפחות חפצים ולהתפלל שיסיימו את העבודה בדיוק בזמן שהבטיחו. אבל בינינו, לא חבל על אלפי השקלים שתבזבזו? השכרת עגלה נגררת תאפשר לכם לחסוך באופן ניכר במחיר ותספק לכם גם יתרונות נוספים שחשוב מאוד שתכירו. הנה כל מה שצריך לדעת על השכרת עגלות לרכב. קראו ונצלו זאת לטובתכם.

מהי עגלה נגררת?

עגלה נגררת היא מנשא חיצוני המתחבר לרכב באמצעות וו גרירה ואשר מאפשר העברת חפצים בהתאם לכושר הנשיאה של העגלה (משתנה מדגם לדגם). ישנם סוגים רבים של עגלות נגררות, הנבדלות אלו מאלו בהיותן פתוחות או סגורות, במשקל הנשיאה, במידות העגלה ועוד. היתרון של השכרת עגלה לרכב ברור: עגלה שכזאת מאפשרת גם לרכבים קטנים יחסית יכולת נשיאה כמעט כמו של משאית קטנה, כך שתוכלו לבצע העברת דירה או משרד באופן עצמאי, לאסוף פריטים כבדים שרכשתם, מבלי לשלם את דמי המשלוח, ואפילו לצאת לטיול משפחתי, מבלי להידחס בין תיקים וצעצועים.

דוגמא לעגלה נגררת שתוכלו לשכור

כאמור, בבואכם לברר לגבי עגלה נגררת להשכרה, תגלו כי ישנם סוגים רבים של עגלות נגררות בחברות השכרת הרכב השונות, כשדוגמא מצויינת לאחת שכזאת היא עגלה באורך 2.5 מטר (2.42 – אורך פנימי, לא כולל מסגרת הבטיחות) וברוחב פנימי של 1.37 מטר. נשמע לכם מעט? לא תאמינו כמה חפצים אפשר להעמיס עליה. גובה חלל העגלה מעל מטר וחצי, כשמשקל הנשיאה שלה עומד על כ-500 ק”ג (750 ק”ג כולל העגלה עצמה). עגלה במשקל כזה אינה דורשת בלם עצמאי משלה והנסיעה עימה פשוטה ונוחה באופן יחסי.

גם עגלה וגם רכב

מרבית חברות ההשכרה יציעו לכם לא רק עגלה לרכב להשכרה אלא גם אפשרות להשכרה של רכב מתאים אשר מצויד בוו גרירה עבור העגלה. למשל, תוכלו לשכור רכב מסחרי קטן כמו פיאט דובלו וליהנות מכושר גרירה גבוה במחיר נמוך. גם סיטרואן ג’מפי היא אופציה נפלאה, בטוחה וזולה שמתאימה עבור השכרת עגלה להובלה של חפצים (מעט גדולה יותר מהפיאט), ואלו רק שתי דוגמאות שיאפשרו לכם לחסוך מאות ואף אלפי שקלים על תשלום לחברת הובלות. אפרופו חיסכון כספי, מספר חברות אינן גובות תשלום עבור שירותי השכרה ביום שבת וחשוב כי תבררו על כך.

נהיגה על רכב עם עגלה נגררת – דגשי זהירות חשובים!

תמיד חשוב לנהוג בזהירות, אבל כאשר מדובר בנהיגה על רכב עם עגלה נגררת, למשנה זהירות חשיבות כפולה ומכופלת. הנהיגה עם עגלה שונה מנהיגה רגילה, בעיקר כשמדובר בפניות חדות ובנסיעה לאחור. על כן, בבואכם לחתום על חוזה עבור השכרת עגלה נגררת, רצוי כי תשאלו את נציגי החברה לגבי הדגשים המיוחדים שחשוב לדעת עליהם במהלך הנהיגה ושתבקשו להתנסות מעט בנהיגה בחניון של החברה.

תגיות: השכרת עגלה נגררת, עגלה נגררת להשכרה, השכרת עגלות לרכב, השכרת עגלה לרכב, עגלה לרכב להשכרה, השכרת עגלה להובלה.

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן