פיאט דוקאטו – השכרת רכב מסחרי גדול (מעל 3.5 טון) לכל מטרה! ללא חיוב בשבתות וחגים.

אביטל השכרת רכב מסחרי: השכרת רכבים עד 3.5 טון (מתאימים לבעלי רישיון ב’), ורכבים מעל 3.5 טון (מתאימים לבעלי רישיון ג’ או לבעלי רישיון ב’ שהוצא לפני 2007).

השכרת פיאט דוקאטו במחירים טובים. התקשרו עכשיו: 03-5794076

פיאט דוקאטו להשכרה - לכל משימה וצורך

חברות השכרת הרכב המובילות שמות לנגד עיניהן את המטרה לספק עבור כל לקוח את הרכב המתאים לו ביותר. מבין שלל האפשרויות הקיימות ניתן למצוא את סוגי ודגמי הרכבים המסחריים ובראשם, המסחרית האיטלקית פיאט דוקאטו. אנחנו רואים אותה המון בכבישים, גדולה, יציבה ומפנקת מבחינת נפח האיחסון וההובלה, כך שמי שנוהג עליה פעם אחת, מייד נשבה בקסמיה. מתעניינים באפשרות של פיאט דוקאטו להשכרה ורוצים להיות יותר בטוחים בהחלטתכם? להלן כל המידע עליה.

פיאט דוקאטו להשכרה – מדוע היא כל כך מומלצת?

פיאט דוקאטו הפכה עם השנים לרכב הנמכר ביותר בקטגוריית הרכבים המסחריים ובהתאם לזאת גם לאפשרות המובילה ביותר כאשר שוקלים להשכיר רכב גדול ומרווח מקטגוריה זו. השכרת פיאט דוקאטו תספק לכם רכב בעל מאפיינים ייחודים אשר הופכים אותו לשימושי לכל מטרה וצורך:

  • הספק כוח עצום – מ- 130 ועד 180 כוחות סוס. הספק כוח אדיר זה מאפשר להעמיס על פיאט דוקאטו משקלים אדירים מבלי לסבול מבעיות או קשיים בהיגוי. בנוסף, הרכב החזק הזה מסוגל לסחוב מאחוריו נגרר ללא כל קושי.
  • קבינה בהתאמה אישית – בבואכם לברר על פיאט דוקאטו להשכרה תגלו כי תוכלו לבחור בין רכב עם קבינה חד-מושבית לכזה עם דאבל קבינה, במידה ואתם מעוניינים להסיע יותר אנשים ברכב. הרכב אף מציע אפשרות לקיפול כסאות מיותרים כאשר מעוניינים בנשיאת יותר תכולה ולהיפך, במצב שבו מעוניינים להסיע יותר אנשים, על חשבון נפח הובלה.
  • תא מטען גדול ומרווח – כתלות בדגם, פיאט דוקאטו מגיעה באורכים שונים (ארוך או קצר) של עד ל- 407 ס”מ! במידות גובה משתנות (עד 217 ס”מ) ולרבות האפשרות של תא מטען פתוח. הרכב עצמו הינו חלק מקטגוריית הרכבים Full Size / FVMR. בקטגוריה זו ניתן למצוא שונות רבה מבחינת גדול נפח המטען אך חשוב לדעת שפיאט דוקאטו נמנית מבין הרכבים הנפחיים ביותר בקטגוריה, עם תא מטען שמגיע עד ל- 1200 ליטרים!
  • מספר דלתות – קיימים דגמים עם 2 דלתות וגם כאלה עם 4 ו- 5 דלתות, כולל דלת צד, ודלת תא מטען אחורית. כך שאפשרות ההתאמה לצרכים מושלמת.
  • צריכת דלק – לעלויות השכרת פיאט דוקאטו מתלוות כמובן גם העלויות הנלוות של צריכת הדלק. ככל שמקפידים לשכור רכב חסכוני, כך העלויות הופכות להיות משתלמות יותר, בין אם מדובר בנסיעה בין עירונית ובין אם לצרכי הובלה ושימוש עסקי בתוך העיר. הדוקאטו נחשבת לחסכונית מאוד בדלק, דבר שבמקרים מסוימים יתבטא ב- 5.6 ליטרים ל- 100 ק”מ!

בנוסף, הבחירה בפיאט דוקאטו היא בחירה בטיחותית ביותר, שכן מדובר ברכב יציב מאוד על הכביש ובעל כושר נשיאה מעולה. אם לא די בכך, הרי שלא מדובר ברכב שמחייב החזקת רישיון לרכב כבד וכל אחד עם רישיון ב’ שהוצא לפני 2007 רשאי לנהוג עליו. למעשה, כל התכונות הללו הופכות את פיאט דוקאטו למסחרית הנמכרת ביותר בישראל בקטגוריית ה- Full Size, עם שליטה של 40% מנתח השוק.

לאילו צרכים כדאי לשכור את פיאט דוקאטו?

כבר ציינו שמדובר במסחרית שאותה ניתן לשכור לכל מטרה שהיא, כך שהיא מתאימה הן עבור אנשי מקצוע והן עבור לקוחות פרטיים. הלקוח העסקי יכול להשתמש בפיאט דוקאטו עבור כל פרוייקט, כאשר הרכב האישי שלו תקול או פשוט אינו בעל המאפיינים הנדרשים לעמוד בעבודה מסויימת. פיאט דוקאטו יכולה להתאים למשל למתקינים שונים (למשל נגרים שמתקינים מטבחים) או למובילים למיניהם שמתעסקים ב-“הובלות קטנות” שלא דורשות משאית גדולה. משום שבחלק מהדגמים ניתן להסיע יותר אנשים מהסטנדרט, גם מנהלי עבודה יכולים להשתמש ברכב לצרכי הסעת עובדים ועדיין לשמור על יכולת נשיאת מטען טובה.

האדם הפרטי יכול לשקול את האפשרות של פיאט דוקאטו להשכרה לצרכים הבאים:

  • מעבר דירה – עם פיאט דוקאטו ניתן להוביל דירת 3 עד 4 חדרים בקלות, מבלי להזדקק לשירותיה של חברת הובלה. בכך חוסכים הרבה מאוד כסף בעלויות ההובלה, מבצעים את המשימה מתי שמעוניינים בכך ומטפלים בכל חפץ ברמת הזהירות הראויה.
  • הובלת תכולה של משרד – כאשר עוברים למשרד אחר, אין שום טעם לבזבז כספים רבים על חברת הובלות ולחשוף את חומרי המשרד הרגישים לידיים לא מוכרות. השכרה של פיאט דוקאטו תאפשר לכם לבצע את העבודה בעצמכם, עם עזרה של עובדיכם הנאמנים.
  • ביצוע הובלה עצמית של מוצרים שמזמינים – לשלם 400 שקלים הובלה עבור מוצר חדש שמזמינים, זהו בזבוז משווע של כסף. במקום זאת ניתן לרכז מספר מוצרים שמזמינים ליום אחד, להשכיר רכב מסחרי מסוג פיאט דוקאטו ולעשות זאת באופן עצמאי.

גם משפחות וקבוצות חברים יכולות לנצל את יכולות הפיאט הדוקאטו, למשל לטובת יציאה לטיולים שבהם סוף כל סוף לא יצטרכו לוותר על שום חפץ, זאת בזכות תא המטען הגדול של הרכב וכושר ההעמסה המצויין שלו. משום שהרכב מגיע עם קבינה סגורה, ניתן לאחסן חפצים יקרים בתוך הרכב ללא כל חשש וללא שימוש בנגרר פתוח. בדגמים מסויימים ניתן למצוא גם מחיצת הפרדה בין תא המטען לקבינת הנוסעים, לשמירה על בטיחותם המלאה ומבלי לוותר על נפח הובלה חשוב. תא הנוסעים המרווח משלים את חוויית הנסיעה המשותפת והופך אותה למהנה ונוחה במיוחד, עם מערכת מיזוג אוויר חזקה, מתלים קפיציים אך במידה ומושבים נוחים. כשמבררים על פיאט דוקאטו להשכרה חשוב לדעת כי קיימת גם האפשרות של חיבור וו גרירה לרכב, מה שיגדיל את נפח האחסון עוד יותר ואף יאפשר לגרור אופנוע ים, סירה ואפילו גנרטורים ומקררים.

ממי כדאי להשכיר את הרכב?

כשרוצים להשכיר רכב מסחרי מסוג פיאט דוקאטו, חשוב להתקשר עם חברה שמציעה צי גדול ומגוון של רכבים מסחריים כך שתוכלו למצוא אותה בכל הדגמים הקיימים. פיאט דוקאטו קיימת בגרסא סגורה או פתוחה, גבוהה או נמוכה, ארוכה או קצרה ובמגוון רחב של תוספות. חשוב גם לבחור בחברת השכרה אשר דואגת היטב לתחזוקת הרכבים שלה. יש לזכור כי רכבים מסחריים עוברים שימוש מאומץ ועלויות גבוהות מיוחסות לתחזוקה השוטפת שלהם. חברה איכותית לא תחסוך על כך בשום אופן.

השכרת פיאט דוקאטו דרך חברה מובילה אף תאפשר לכם לבחור מבין מהדגמים החדשים ביותר שכוללים טכנולוגיה מתקדמת לצריכת דלק (הזרקה אלקטרונית) ו- 6 הילוכים עבור הדגמים הידניים, מה שיחסוך לכם רבות בעלויות הנסיעה ויהפוך את השירות למשתלם וחסכוני במיוחד. רצוי גם לברר לגבי האפשרות להשכיר את הרכב דרך חברה שומרת שבת, מה שיקצץ אחוזים נוספים בעלויות העסקה. המשמעות של התקשרות שכזאת היא אי-תשלום של דמי השכרת הרכב בשבתות וחגי ישראל, מלבד את דמי הביטוח. אין הדבר אומר כי חל איסור על השימוש ברכב מצד הלקוח בימים אלו, אך התשלום פשוט לא יגבה ובכך על כל שבוע השכרה מקבלים למעשה “יום אחד חינם” מבחינת העלויות.

השכרת פיאט דוקאטו דרך חברת אביטל

אם אתם מעוניינים להשכיר רכב מסחרי או פרטי מכל סוג שהוא, אתם חייבים לפנות אל חברת אביטל השכרת רכב. עם צי רכבים מגוון (פיאט דוקאטו להשכרה היא רק דוגמא אחת), מסלולי השכרה נוחים (מסלול שמירת שבת, מסלול השכרה ללא פיקדון ועוד) ומחירים משתלמים במיוחד, אתם יכולים להיות בטוחים שתשיגו עסקה מנצחת. סעו בזהירות!

תגיות: השכרת רכב פיאט דוקאטו, השכרת פיאט דוקאטו, פיאט דוקאטו להשכרה, השכרת רכב פיאט דוקטו

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן