להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

פיאט דוקאטו – השכרת רכב מסחרי גדול (מעל 3.5 טון) לכל מטרה!

אביטל השכרת רכב מסחרי: השכרת רכבים עד 3.5 טון (מתאימים לבעלי רישיון ב’), ורכבים מעל 3.5 טון (מתאימים לבעלי רישיון ג’ או לבעלי רישיון ב’ שהוצא לפני 2007).

השכרת פיאט דוקאטו - לכל משימה וצורך

חברות השכרת הרכב המובילות שמות לנגד עיניהן את המטרה לספק עבור כל לקוח את הרכב המתאים לו ביותר. מבין שלל האפשרויות הקיימות בימינו ניתן למצוא את סוגי ודגמי הרכבים המסחריים ובראשם, המסחרית האימתנית הלא היא פיאט דוקאטו.

חושבים על השכרת פיאט דוקאטו ורוצים להיות יותר בטוחים בהחלטתכם? הישארו עימנו.

השכרת פיאט דוקאטו – מה הופך אותה לכל כך מיוחדת?

פיאט דוקאטו הפכה עם השנים לרכב הנמכר ביותר בקטגוריית הרכבים המסחריים, ובהתאם לזאת גם לאפשרות המובילה ביותר כאשר שוקלים להשכיר רכב גדול ומרווח מקטגוריה זו. השכרת פיאט דוקאטו תספק לכם רכב בעל מאפיינים ייחודים, אשר הופכים אותו לשימושי לכל מטרה וצורך:

  • הספק כוח – מ- 130 ועד 180 כוחות סוס.
  • קבינה – חד-מושבית או דאבל קבינה עבור מי שמעוניין להסיע יותר אנשים ברכב.
  • תא מטען – תלוי בדגם, מגיע באורכים שונים (ארוך או קצר) ועד ל- 407 ס”מ! במידות גובה משתנות (עד 217 ס”מ) ולרבות האפשרות של תא מטען פתוח.
  • מספר דלתות – מגוון רחב בהתאם לדגמים, כולל דלת צד, ודלת תא מטען אחורית.

בנוסף, הבחירה בפיאט דוקאטו היא בחירה בטיחותית ביותר, שכן מדובר ברכב יציב מאוד על הכביש ובעל כושר נשיאה מעולה. אם לא די בכך, הרי שלא מדובר ברכב שמחייב החזקת רישיון על רכב כבד וכל אחד עם רישיון ב’ שהוצא לפני 2007 רשאי לנהוג עליו.

לאלו צרכים הדוקאטו מתאימה?

כבר אמרנו שמדובר במסחרית שאותה ניתן לשכור לכל מטרה שהיא, כך שהיא מתאימה הן עבור אנשי מקצוע והן עבור לקוחות פרטיים. הלקוח העסקי יכול להשתמש בפיאט דוקאטו עבור כל פרוייקט, כאשר הרכב האישי שלו תקול או פשוט אינו בעל המאפיינים הנדרשים לעמוד בעבודה מסויימת. השכרת פיאט דוקאטו ללקוחות פרטיים מתאימה למגוון רחב של צרכים וביניהם מעבר דירה, הובלת תכולה של משרד וביצוע הובלה עצמית של מוצרים שמזמינים.

גם משפחות וקבוצות חברים יכולות לנצל את יכולות הדוקאטו לטובת יציאה לטיולים שבהם סוף כל סוף לא יצטרכו לוותר על שום חפץ, זאת בזכות תא המטען הגדול של הרכב וכושר ההעמסה המצויין שלו. בדגמים מסויימים ניתן למצוא גם מחיצת הפרדה בין תא המטען לקבינת הנוסעים, לשמירה על בטיחותם המלאה. תא הנוסעים המרווח משלים את חוויית הנסיעה המשותפת והופך אותה למהנה, ומשפחתית במיוחד.

ממי כדאי להשכיר את הרכב?

השכרת פיאט דוקאטו דרך חברה מובילה תאפשר לכם לבחור מבין מהדגמים החדשים ביותר שכוללים טכנולוגיה מתקדמת לצריכת דלק (הזרקה אלקטרונית) ו- 6 הילוכים, מה שיחסוך לכם רבות בעלויות הנסיעה. בררו גם לגבי האפשרות להשכיר את הרכב דרך חברה שומרת שבת, ותוכלו לקצץ אחוזים נוספים בעלויות העיסקה.

תגיות: השכרת רכב פיאט דוקאטו, השכרת פיאט דוקאטו, פיאט דוקאטו להשכרה, השכרת רכב פיאט דוקטו

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן