להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

השכרת רכבים

אביטל השכרת רכב מציעה שירותי השכרת רכבים.

השירותים כוללים: שירותי השכרה לתקופה קצרה או ארוכה ושירותי השכרה תפעולית.
החברה אינה מבצעת חיוב של לקוחותיה בשבתות ובחגי ישראל.

ניתן למצוא מגוון רכבים להשכרה ברמות שונות:

רכבים להשכרה גיר רגיל
רכבים להשכרה גיר אוטומטי
רכבים מסחריים להשכרה
רכבים להשכרה 7-9 נוסעים
ניתן למצוא באתר מידע נוסף גם על מכירת רכב יד שניה

להזמנות ומידע נוסף התקשרו 03-5794076

השכרת רכב

חברת אביטל להשכרת רכב בע”מ הינה חברה מקצועית ואמינה, המציעה שירותים מגוונים של השכרת מכוניות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. חברתנו יושבת במרכז הארץ בעיר בני ברק, ומספקת מענה ושירותי השכרת רכב ללקוחות בכל רחבי הארץ.

 בין שירותי החברה

חברתנו מציעה לקהל לקוחותיה שירותי השכרה לתקופה קצרה או ארוכה, וכן שירותי השכרה תפעולית (ליסינג). אצלנו תוכלו לשכור מכונית לפרק זמן שבין מספר שעות או יום אחד ועד שבוע, שבועיים, חודש ויותר.
חברת אביטל השכרת רכב מחזיקה כלי רכב במגוון רחב של דגמים. אצלנו תוכלו לבחור בין גיר אוטומטי לגיר רגיל, בין מנוע בנזין למנוע דיזל – מנוע חסכוני יותר בצריכת הדלק – וכן יעמדו לרשותכם כלי רכב בעלי תא מטען גדול במיוחד או בעלי מספר מקומות גדול וחלל אחורי מרווח.
כמו כן, אנו מחזיקים צי של מכוניות מסחריות להשכרה, שבהן ניתן להסיע מספר נוסעים רב, לשאת מטען בעל נפח או לקבל כתוספת וו גרירה לשם חיבור עגלה נגררת. הנוחות והבטיחות של לקוחותינו עומדות אצלנו מעל הכול, ועל כן אנו מציעים גם אפשרות להשכרת GPS, כסאות בטיחות לתינוקות ולילדים ועוד.

מכוניות להשכרה

מגיעים לתל אביב וזקוקים לפתרון תחבורתי נוח, אמין ומדויק? מתארגנים לטיול או לאירוע משפחתי? רכבכם מושבת ואתם זקוקים למכונית חלופית למשך השבוע הקרוב? זקוקים לרכב גדול ומרווח? אולי אתם דווקא מעוניינים ברכב קטן וחסכוני לשם נסיעת עסקים?

מכוניות שונות מתאימות לצרכים שונים, ואנו בחברת אביטל נשמח לייעץ ולסייע בבחירת מכונית להשכרה שתהיה המתאים ביותר לצרכיכם. אנו מקפידים להחזיק מכוניות אמינות, בטיחותיות לנוסעים וחסכוניות בדלק, ואף שמים דגש על בחירת מכוניות שרמת הזיהום שלהן פחותה, למען שמירה על איכות הסביבה. מתוך היצע כלי הרכב להשכרה תוכלו לבחור בין רכב עם גיר רגיל לבין גיר אוטומטי, בין מכונית משפחתית לרכב מסחרי, וכן תוכלו לשכור רכבים בעלי מספר מקומות גדול מהרגיל, המתאימים להסעת שבעה עד תשעה נוסעים.

שירות אמין וייחודי

אנו בחברת אביטל השכרת רכב בע”מ עדים לצמיחה מתמדת של קהל לקוחותינו המרוצים. אנו עוסקים בהשכרת רכב קרוב ל-25 שנה, ומתמחים במיוחד בהתאמת רכב להשכרה לצרכי המגזר הדתי והחרדי. צוות העובדים של חברת אביטל הינו מקצועי, אמין ומנוסה, ואנו אמונים על מתן שירות מיטבי, אדיב ומהיר. נוחותכם חשובה לנו, ואנו מעניקים מענה אנושי לאורך כל שעות היממה.

אם אתם מתלבטים או אינכם מבינים בתחום השכרת הרכב, דעו כי אנו מתמחים בהתאמת סוג הרכב וגודל הרכב לצרכם שלכם, ומייעצים גם באשר לבחירת רכב חסכוני בדלק, הכרעה באשר לרכב המתאים לנסיעה קצרה או ארוכה ובחירת המכונית שתתאים לנסיעה המשפחתית הקרבה.

חשוב שתדעו כי:

  • אנו מציעים בנוסף גם שירותי מכירת רכב מהשכרה, ולרשותכם עומד מבחר גדול במחירים נוחים ובתנאי תשלום מעולים.
  • אנו מציעים שירותי השכרת רכב לאירועים חד פעמיים ומיוחדים כמו חתונה או טיול.
  • אצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית – שווה לבדוק!
  • חברתנו שומרת שבת ואינה מחייבת את הלקוחות בדמי שכירות בימי שבת ובחגי ישראל. עם זאת, ולמען בטיחותכם, אנו דואגים לתשלום דמי ביטוח.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

נשמח לעמוד לרשותכם, ולהציע שירות מעולה וחוויית השכרת רכב מיטבית!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן