להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

השכרת רכב עם וו גרירה (פיאט דובלו / סיטרואן ג׳אמפי)

השכרת רכב עם וו גרירה - כל היתרונות

פעמים רבות אנו מעוניינים לגרור מטען מסויים והרכב הפרטי שלנו אינו מסוגל לספק את הצורך. השכרת רכב עם וו גרירה הינו הפיתרון האידיאלי במקרים הללו, וכאן נלמד עבור מי השירות מיועד ומהם התנאים ברוב המקרים לקבלתו.

השכרת רכב עם וו גרירה – באלו מקרים כדאי להשתמש בשירות?

וו גרירה הינו אלמנט שמחובר לרכב פרטי או מסחרי ועוזר לו לגרור בבטחה נגררים כבדים. הוו מאפשר לחבר אל הרכב אלמנט נוסף שנע על גלגלים, כאשר החוק מתיר להשתמש בתור נגררים בעגלות ובקרוואנים. המשמעות של הדבר היא כי ניתן להשתמש בווי הגרירה למגוון רחב של מטרות:

  • נשיאת כלים ממונעים אחרים – למשל, גרירת אופנוע ים, טרקטורונים, אופנועים או מפרשית
  • העברת דירה – השכרת רכב עם וו גרירה מאפשרת להשתמש בעגלה ייעודית ולבצע העברה של תכולת דירה או חפצים שונים לצרכים פרטיים או עסקיים.
  • טיולים – ציוד רב ניתן לאחסן בכלי הרכב, אך זאת על חשבון מספר הנוסעים. במקום זאת ניתן לבצע השכרת רכב מסחרי עם תא מטען גדול ו/או להשכיר רכב עם וו גרירה ולהשתמש בעגלה לצרכי אחסון. ישנן אף עגלות הניתנות לנעילה, יתרון משמעותי בטיולי שטח.
  • גרירת קרוואן – קרוואנים נועדו לשמש ללינה בשטח בכל מקום שתחפצו בו. במדינות רבות בעולם ניתן למצוא קרוואנים ממונעים אך כלי רכב אילו אינם נפוצים בארצנו. כן ניתן להשתמש ברכב רגיל הכולל וו גרירה לטובת הקרוואן ולתור את הארץ בצורה קצת אחרת.
  • לצרכים מקצועיים – אנשי מקצוע רבים מסתדרים עם הרכב שברשותם לצרכי ביצוע עבודותיהם, אך לעיתים רבות עשוי להיכנס פרויקט בו הרכב הקיים אינו יכול לספק את הצרכים, גם אם קיים וו גריה בפועל (חייבת להיות התאמה למשקל הנגרר ברוטו). השכרת רכב עם וו גרירה ייעודי בהתאם לפרוייקט מאפשרת לבעלי עסקים להשתמש בכלי הרכב המתאים להם, לכל פרקי הזמן וע"י כך לא לפספס פרויקטים חשובים.

מה עוד חשוב לדעת בנושא?

בוודאי תשמחו לגלות כי ניתן לבצע השכרת רכב עם וו גרירה גם כאשר מדובר ברישיון B רגיל. יחד עם זאת, ברוב המקרים לא ניתן יהיה להשתמש בשירות כאשר מדובר נהגים צעירים, אך ישנן חברות שמגבילות את העניין רק לבני 24 ומטה. זהו יתרון משמעותי בבחירת חברת השכרת הרכב שלכם. בחלק מהמקרים אף תידרשו להשאיר ערובה לפיקדון למקרה של נזק לוו הגרירה, ויש לקחת זאת בחשבון ולוודא היטב כי הרכב שבחרתם אכן מתאים לצרכי המשימה הספציפית.

תגיות: השכרת רכב עם וו גרירה

סגירת תפריט
Call Now Button