השכרת רכב עם נגרר במחירים טובים. התקשרו עכשיו: 03-5794076

מידות

משקלים

השכרת רכב עם נגרר במחירים טובים. התקשרו עכשיו: 03-5794076

פיאט דובלו עם וו גרירה

רנו טראפיק ארוך

סיטרואן ג'מפי ארוך

פג'ו בוקסר קצר למשא

פורד טרנזיט 6-9 מקומות ישיבה

רכבים מעל 3.5 טון

השכרת רכב עם נגרר - הפתרון המושלם

אם גם אתם זקוקים באופן חד פעמי או חדשות לבקרים לפתרון העברה של חפצים רבים או דבר-מה גדול-ממדים, כדאי מאוד שתכירו את האופציה של השכרת רכב עם נגרר. במה מדובר? אילו סוגי נגררים ישנם? ומה יש לדעת על נהיגה ברכב עם נגרר? על שאלות אלו ואחרות נשיב בשורות הקצרות שלפניכם.

רכב עם נגרר – לחסוך בלי להתפשר

השכרת רכב עם עגלה (בחברות ההשכרה ידעו שאתם מתכוונים לנגרר) היא רעיון נפלא בקשת רחבה של מצבים. בראש ובראשונה, כמובן, העברה של חפצים ורהיטים, בין אם של דירה או בין אם של משרד. ישנם אנשים רבים אשר עוברים דירה לעיתים די תכופות, אפילו פעם בשנתיים-שלוש בממוצע. לא חבל בכל פעם להוציא אלפי שקלים על שירותי הובלה?!

אפרופו חבל על הכסף, ישראלים רבים מוצאים מבצעים שווים עבור רכישה של מוצרים גדולים ברשת (מקרר, סלון, מכונת כביסה ועוד) אבל אז רואים את החיסכון שלהם יורד לטמיון בגלל צורך בהובלת המוצר לפתח ביתם במחיר מופקע למדי. מיותר. שוכרים רכב עם נגרר והופכים את הרכישה למשתלמת בכל זאת.

אילו סוגי רכבים מתאימים לנגררים?

בבואכם לברר לגבי עסקת השכרת רכב עם נגרר תגלו כי לא כל רכב אכן מתאים לאפשרות הזאת. שני דגמים טובים ואמינים שכן יתאימו הם פיאט דובלו וסיטרואן ג’מפי ארוך. מכוניות אירופאיות, עם סטנדרט גבוה של בטיחות, עוצמה ועיצוב, המציעות נהיגה נוחה ויכולת העמסה מכובדת. עם פיאט דובלו תוכלו לגרור עגלה של עד 500 ק”ג ללא בלמים ו-750 ק”ג עם בלמים ואילו עם דגם הסיטרואן ג’מפי עד 750 ק”ג ללא בלמים ו-1795 ק”ג עם בלמים. מבחינת הגודל של העגלה הנגררת, ניתן לומר שנגרר סטנדרטי הינו באורך של כשניים וחצי מטרים וברוחב של 1.3-1.4 מטרים.

דגשים חשובים לנהיגה על רכב עם נגרר

על מנת לנהוג על רכב עם נגרר אין צורך ברישיון נהיגה מיוחד, כל עוד משקל העגלה אינו עולה על 1500 קילוגרמים. מעבר לזאת, יש צורך ברישיון נהיגה C. חוששים לנהוג ברכב עם נגרר? אל דאגה! נכון, לוקח קצת זמן להתרגל, במיוחד ברחובות הצרים ובנסיעה אחורנית, אך תרשו לנו להניח שבתוך זמן קצר תשלטו בעניין ללא קושי. בכל אופן, השכרת רכב עם עגלה נגררת מחייבת נהיגה איטית וזהירה יותר. חבל שהכסף שחסכתם ילך על פיצוי לבעל רכב חונה ששפשפתם בפנייה.

תגיות: השכרת רכב עם נגרר, השכרת רכב עם עגלה.

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן