השכרת רכב 7 נוסעים במחירים טובים וללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל.
התקשרו עכשיו: 03-5794076

השכרת ניסאן אקס טרייל

ניסאן אקס טרייל 7 מקומות ישיבה

פורד טרנזיט להשכרה

פורד טרנזיט 7 מקומות ישיבה

מאזדה 5, 2000 סמק, עד 7 נוסעים להשכרה

מאזדה 5

השכרת רכב 7 מקומות – ההנאה מתחילה בהתנעה

בענף השכרת הרכבים בישראל מדווחים בשנים האחרונות על עלייה חדה בשיעור רכבי המיניוואן, אלו אשר יכולים לאכלס יחד שבעה אנשים ואף יותר. נשמע לכם כמו משהו שעשוי להיות רלוונטי עבורכם? הנה כל המידע שחשוב שתכירו על השכרת רכב 7 מקומות בישראל. קראו וגם אתם תתאהבו.

רכב 7 מקומות להשכרה – כל הסיבות להצלחה!

הסיבות לעליית כוחם של רכבי 7 מושבים בשוק ההשכרות בישראל מגוונות ביותר. ראשית, יש יותר משפחות גדולות בישראל. חמישה ילדים זה כבר לא כל כך חריג. שנית, יותר ויותר משפחות בנות 5 או 6 נפשות “בלבד” בוחרות לא לסבול מנסיעה דחוסה לחופשה המשפחתית, אלא ליהנות גם מהדרך ולא רק מהיעד, וזאת באמצעות השכרת רכב 7 מושבים מרווח.

שלישית, יוקר המחיה (יחד עם השיפור היחסי בתחבורה הציבורית) גרם למשפחות ברוכות ילדים רבות לוותר על בעלות רכב ולבחור באפשרות של השכרת רכב משפחתי 7 מקומות בעת הצורך. רביעית, הקורונה, שסגרה לנו את השמיים, גרמה לנו לטייל יותר בארצנו, ואין כמו לטייל ברכב גדול ומרווח. גם העובדה שהיצע הרכבים להשכרה בקטגוריה זו התרחב משמעותית תרם לעלייה בביקוש.

רכב שבע מקומות – השכרה עם יתרונות מרובים

לא בכדי רכב להשכרה 7 מקומות נחשב למבוקש כל כך. לרכב שכזה שפע של יתרונות חשובים:

  • תא מטען גדול – מלבד היכולת להכניס מספר נפשות רב לתוך הרכב, הוא גם מאופיין בתא מטען גדול במיוחד שמאפשר להכניס ציוד רב כשיוצאים לטיול או חופשה, מבלי לוותר על דבר.
  • חיסכון כספי – כשמשווים בין האפשרות של השכרת רכב 7 נוסעים לבין השכרה של שני רכבי משפחה סטנדרטיים, מגלים שהחיסכון בהשכרת רכב אחד עשוי להגיע למאות ואף אלפי שקלים כשמדובר בכמה ימים. זאת ועוד, מרבית הרכבים הללו מצוידים במנוע דיזל, הנחשב לחסכוני בכ-25% בממוצע מרכבי בנזין.
  • אמינות ושקט נפשי – השילוב של מנועים גדולים וחזקים, לצד תחזוקה תכופה ושוטפת כשמדובר בהשכרה שמתבצעת דרך חברה איכותית, הופך את הנסיעה ברכב שכור גדול לכזאת שאין לחשוש לפניה, בין אם מדובר בעליות של ירושלים ורמת הגולן ובין אם בנסיעה הארוכה עד אילת הרחוקה.

השכרת רכב שבע מקומות – דגמים ומסלולי השכרה מומלצים

מחיר השכרת רכב 7 מקומות יכול לנוע בין 300 ל- 700 שקלים ליום, למשל כאשר מדובר על דגם פורד טרנזיט שמאפשר ישיבה נוחה של 7 עד 9 נוסעים (ניתן לקפל את המושבים ולהגדיל את תא המטען). על מנת להוזיל את עלויות ההשכרה כדאי לחפש חברה אשר מציעה להשכרה רכב 7 מקומות במסלול שמירת שבת שבו לא משלמים על ימי שבת וחג. השכרת רכב 7 מקומות דרך חברה שהולכת לקראת לקוחותיה תתאפשר גם לעיתים במזומן ולא צורך בהשארת פיקדון, מה שיקל מאוד על התשלום ולא יתפוס מסגרת בכרטיס האשראי או הבנק.

השכרת רכב 7 נוסעים במחירים טובים וללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל.
התקשרו עכשיו: 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן