השכרת פורד טרנזיט במחירים טובים וללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל.
התקשרו עכשיו: 03-5794076

השכרת פורד טרנזיט

פורד טרנזיט 9 מקומות ישיבה

השכרת רכב 9 מקומות – לחשוב בגדול!

תכירו את משפחת לביא ומשפחת שושני. שני זוגות הורים, חמישה ילדים במצטבר, וחברות ארוכת שנים ומלאת חוויות. בסדר העדיפויות הקבוצתי – טיולים משותפים, מצפון ועד דרום. רק מה? למשפחת לביא אין רכב בבעלותה, ואילו משפחת שושני מחזיקה ברכב קטן שמשמש אותה רק לצרכים בתוך העיר.

עד לא מזמן, כדי לצאת לחופשה משותפת, הם היו שוכרים שתי מכוניות. מה שהפך את הטיול ליקר יותר וגם ללא כל כך חווייתי. לאחרונה, הבינו מקבלי ההחלטות במשפחות שתמיד עדיף יחד, גם בדרך אל היעד. אז מה הם עושים? בוחרים באפשרות של השכרת רכב 9 מקומות ונהנים מהחופשה הרבה יותר.

רכב 9 מקומות להשכרה – לא רק בגלל הכסף

כאשר מדברים על היתרונות של השכרת רכב 9 מושבים, דנים בעיקר בנושא החיסכון הכספי לעומת יציאה עם 2 רכבים. אין ספק, מדובר בעניין משמעותי, אך ברשותכם נתרכז בצד החוויתי. אם אתם משפחה אחת בת 6-7 נפשות, תוכלו לשכור מיני וואן עם מספר מקומות מתאים, אך במקרה הזה, הנסיעה עדיין עלולה להיות צפופה ודחוסה ולכן עדיף לכם לשקול את האפשרות של השכרת רכב 9 נוסעים שנחשב לגדול יותר וגם יכול לאפשר לכם לקפל מושב או שניים ולהשיג עוד מקום לאחסון החפצים.

כאמור, רכב 9 מקומות להשכרה מהווה יתרון גם אם אתם שתי משפחות או חבורה של 8-9 חברים, מאחר ונסיעה יחד היא חוויה נהדרת שהופכת גם את הדרך ליעד לחלק בלתי נפרד מהטיול עצמו. ובכלל, השכרת רכב 9 מקומות מתאימה גם להסעת עובדים ממקום למקום, גם להסעת חברים/משפחה לאירוע או שמחה, וגם להעברת חפצים, שכן ניתן לקפל ולהסיר חלק מהמושבים ולהגדיל משמעותית את קיבולת אחסון החפצים.

השכרת של רכב 9 מקומות – איזה דגם כדאי לכם לשכור?

אם אתם מחפשים רכב 9 מקומות מומלץ להשכרה, הרשו לנו לקצר לכם את התהליך עם המלצה חמה – השכרה של פורד טרנזיט. מדובר באחד הדגמים הוותיקים והמוצלחים בקטגוריית תשעת המקומות, ולא בכדי. הוא מאופיין במנוע חזק וחסכוני, במרווח פנימי מרשים גם בתפוסה מלאה, בנתוני ואביזרי בטיחות מעל הממוצע בקטגוריה, ובנוחות נהיגה ונסיעה מפתיעות. גם המחיר שלו נמוך ממרבית הדגמים האחרים לתשעה אנשים.

מחיר השכרת רכב 9 מקומות מסוג פורד טרנזיט הוא בין 800 ל-1000 ליום, מחיר מאוד משתלם כאשר הוא מתחלק בין מספר אנשים או 2 משפחות. רצוי גם כי תבררו על רכב להשכרה 9 מקומות דרך חברה שומרת שבת, כך שתוכלו לשכור את הרכב לסוף השבוע ולא לשלם על יום השבת עצמו, מלבד מאת דמי הביטוח.

השכרת פורד טרנזיט במחירים טובים וללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל.
התקשרו עכשיו: 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן