השכרת רכב גיר אוטומטי במגוון דגמים באביטל השכרת רכב

קיה פיקנטו

מאזדה 3

מאזדה 5

פורד טרנזיט 6-9 מקומות ישיבה

השכרת ניסאן אקס טרייל

ניסאן אקס טרייל 7 מקומות ישיבה

האם השכרת רכב עם גיר אוטומטי מתאימה לכם או לא?

מעוניינים לשכור רכב? כשתגיעו למשרדים של סוכנות השכרת רכב, יעמדו בפניכם אפשרויות רבות לבחירה: סוג הרכב, מספר המקומות, נפח המנוע, גודל תא המטען ועוד. אך הבחירה המשמעותית ביותר לחווית הנהיגה שלכם, תהיה בחירת גיר הרכב.

כיום, רוב המכוניות על הכביש ובמרכזי השכרת הרכב הן בעלות גיר אוטומט או טיפטרוניק. למרות זאת, עדיין ניתן למצוא מספר דגמי רכב בעלי גיר ידני. מדוע הרכבים האלו עוד קיימים בשוק, כאשר הגיר האוטומטי כל כך נפוץ בכבישים? למי כדאי לשכור רכב עם גיר רגיל ולמי עדיף רכב עם גיר אוטומטי? כדי להחליט בנידון, שאלו עצמכם את השאלות הבאות:

האם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות?

בדרך כלל, רכב בעל גיר רגיל זול יותר מאותו רכב בעל גיר אוטומטי, דבר שגם משתקף בעלויות השכירות. מי שמחפש לקצץ ככל האפשר בעלויות השכירות ולא חושש מנסיעה ברכב עם גיר רגיל, יוכל למצוא הצעות מחיר מפתות מאוד.

בנוסף, רכבים עם גיר ידני בדרך כלל חסכוניים בדלק בצורה משמעותית יחסית לדגמים בעלי גיר אוטומט. כך שבנוסף לעלויות השכירות, תוכלו לחסוך כסף גם בעלויות התדלוק. שיקול זה משמעותי במיוחד למי שמתכוון לנסוע קילומטרים רבים עם הרכב.

האם אתם רוצים להשיג את המקסימום מחווית הנהיגה?

בנוסף לשיקולים הכלכליים, גיר ידני יכול לספק חווית נהיגה ספורטיבית וביצועי נהיגה טובים יותר מגיר אוטומט. כך שמי שמעוניין להרגיש שהוא שולט באופן מלא בהעברות ההילוכים, ייהנה הרבה יותר מנסיעה ברכב עם גיר ידני, מאשר עם גיר אוטומט.

האם אתם סובלים מחרדת נהיגה?

האם אתם משתייכים לקבוצת אנשים שסובלת מחרדת נהיגה, היעדר ביטחון על הכביש או יכולת טכנית נמוכה וחוסר קורדינציה לתפעול גיר ידני? במידה והתשובה חיובית, תמצאו את האופציה של רכב בעל גיר אוטומט הרבה יותר פרקטית, נוחה ובטוחה עבורכם.

כמה שנות ניסיון יש לכם?

אין זה כלל גורף, אבל נהגים חדשים וחסרי ניסיון יעדיפו בדרך כלל גיר אוטומט. בשבילם הנהיגה עדיין לא הפכה לטבע שני. גם ככה קשה להם לעשות כמה פעולות בו זמנית בזמן הנהיגה ולהצליח להתרכז במה שקורה על הכביש.

האם אתם נוהגים לרוב בעיר או בשטחים פתוחים?

במידה ומטרת הרכב השכור היא בעיקר נסיעות בתוך העיר, באזורים פקוקים ובשעות העומס, מומלץ לדבוק בגיר אוטומטי. נהיגה ברכב עם גיר ידני בפקקים היא חוויה פחות נעימה.

מי שעומד שעות על גבי שעות בפקקים ימצא שרכב עם גיר אוטומט נוח יותר, מכיוון שהתעסקות עם כמה דוושות במקום אחת, יכולה להיות עניין מעיק. לנסיעות ארוכות בכבישים פתוחים, חווית הנהיגה שמספק רכב בעל גיר ידני תהיה ככל הנראה מהנה ודינמית יותר מאשר עם גיר אוטומט.

אנו באביטל מחזיקים צי של רכבים חדישים ומפנקים, גם בגיר רגיל וגם בגיר אוטומט. נשמח לסייע לכם את הרכב המושלם לצרכיכם, בהתאם לתקציב שלכם.

להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן