להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

אוטו להשכרה – המידע שחשוב להכיר

יותר ויותר נהגים בישראל אומרים די! רוצים שינוי! עם 1,000 ₪ בחודש על דלק, 4,000 ₪ בשנה על ביטוחים, 1,200 על טסט וזה עוד לפני שדיברנו על תקלות ואחזקה שוטפת, לרבים נמאס להיות פראיירים ולהחזיק ברכב פרטי צמוד. אז מה הפתרון? ובכן, אוטו להשכרה על פי הצורך.

כל היתרונות בהשכרת אוטו

להשכרת אוטו יתרונות רבים – כלכליים וכאלו שלא קשורים לארנק המתרוקן של כולנו: כאמור, בראש ובראשונה הנושא הכספי. גם אם תשכירו אוטו שבוע שלם בכל חודש, זה עדיין יהיה זול יותר ממשאבת הכספים השקטה שנקראת בעלות על אוטו. שנית, אין דאגות. לא צריך לחשוש מגובה התשלום במוסך לקראת כל ביקור, ולהיות לחוצים בגלל כל רעש מוזר מהמנוע. נוסעים ונהנים, נטו. חברת ההשכרה כבר תהיה אחראית על הכל.

שלישית, מתאימים את האוטו לפי הצרכים הספציפיים. תחשבו על כמה אנשים מחזיקים אוטו משפחתי או אפילו ג’יפ זללני, כשב-90 אחוז מהנסיעות שלהם הם לבד בפקק בדרך לעבודה (ופעם בחודש יוצאים לטיול בטבע עם המשפחה). לא חבל? עם אוטו להשכרה תוכלו לבחור בדיוק את סוג האוטו המתאים למטרת הנסיעה.

אוטו להשכרה – גם למי שמחזיק באוטו באופן קבוע

אבל האפשרות של אוטו להשכרה לא מתאימה רק למי שלא מחזיק באוטו בכלל. למעשה, מתוך בדיקה שערכו חברות השכרת הרכב, עולה כי הסיבות העיקריות בגינן ישראלים שוכרים אוטו בישראל הינם אלו:

  • האוטו בבעלותם אינו עונה על צרכים ספציפיים – לרוב האוטו אינו גדול מספיק לנסיעה משפחתית ארוכה הכוללת מזוודות וציוד.
  • האוטו במוסך – ולא לכולם יש חשק למצוא את עצמם בכל בוקר נסחבים בתחבורה ציבורית.
  • צורך בהובלה – מגוון רכבים מסחריים מוצעים לטובת מטרה זו.
  • נסיעה דו-משפחתית / משפחתית מורחבת – רכבים המתאימים ל-9 אנשים (כולל נהג) עשויים להפוך את החופשה המשפחתית שלכם לחוויה נפלאה פי כמה.
  • צרכי עבודה – רכב המשרד לא עונה על דרישות המשימה לביצוע.
  • כל צורך מיוחד אחר שעולה – עבור אנשים שלא מחזיקים אוטו בבעלותם – כפי שהזכרנו קודם.

מה עוד חשוב לדעת לפני השכרת האוטו?

חברות ההשכרה המובילות מציעות מגוון מסלולים משתלמים במסגרת שירותיהן, העיקר שתהיו כמה שיותר מרוצים. בהתאם לזאת בחלק מהחברות תוכלו למצוא מסלולי השכרת רכבים ללא צורך בהשארת פיקדון, אפשרות השכרה גם לנהגים צעירים, ואת אחת האפשרויות המשתלמות ביותר – אוטו להשכרה מבלי שתצטרכו לשלם על יום השבת. אפשרות זאת קיימת רק בחברות השכרה שומרות שבת, מה שאומר שתשלמו רק את דמי הביטוח עבור סוף השבוע ולא מעבר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן