השכרת טנדר ליום – חוסכים ומרוצים!

פעמים רבות בחיים אנו מוצאים את עצמנו תוהים “איך לא חשבנו על זה קודם?!”. דוגמא מצויינת לכך היא בכל הקשור להשכרת טנדר למספר שעות בודדות. אחרי שתשכירו כלי רכב שכזה בפעם הראשונה, לא תבינו איך שילמתם אלפי שקלים לחברת הובלות, נדחקתם כסרדינים כל הדרך בנסיעה המשפחתית או ויתרתם על פרוייקט חשוב בעבודה בגלל רכב שאינו מתאים. אבל עוד לא מאוחר! אפשר עדיין לשנות! כל מה שצריך זה לא לשכוח שהאפשרות הזאת קיימת ולשכור את הרכב המתאים בפעם הבאה.

הסיבות העיקריות לשכור טנדר ליום

אז באילו מקרים השכרת טנדר ליום אחד היא הגיונית, מתאימה ונחשבת לדבר משתלם? ובכן, כפי שציינו בפתיחה:

  • הובלה או העברה של חפצים במהלך מעבר דירה/משרד – העלויות שגובות חברות ההובלה גבוהות במיוחד, וטנדר מרווח בשילוב קצת עבודת כפיים עשוי לחסוך לכם הוצאות רבות.
  • נסיעה משפחתית – אם הרכב שבבעלותכם צפוף יחסית ומתאים לנסיעות משפחתיות קצרות בלבד, בפעם הבאה שאתם נוסעים לדודה מקצרין או לקמפינג מדברי ליד אילת, טוב תעשו אם תעמיסו את הציוד בחלק האחורי של הטנדר ותיהנו מתא נוסעים נטול מזוודות, תיקים ושקיות.

סיבות נוספות להשכרת טנדר למספר שעות: איסוף של משלוח גדול-ממדים (כי לעיתים קרובות עלות איסוף משלוח שכזה גבוהה מהמוצר עצמו), רכב עבודה שנכנס למוסך ומשבית לכם את העבודה או כזה שאינו מתאים לפרוייקט ספציפי שנכנס ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני ההשכרה?

“טנדר” הוא שם כוללני למגוון רחב של רכבים, אשר ביניהם הבדלים לא מעטים. כאן אתם נכנסים לתמונה עם מספר בדיקות שחשוב לבצע:

  • צריכת דלק – לצד רכבי דיזל חסכוניים במיוחד, ישנם טנדרים שבהם מחוג הדלק יירד בקצב מעורר דאגה. על כן בררו מראש לגבי צריכת הדלק של הטנדר, ואם זה אפשרי מבחינתכם, העדיפו גיר ידני שנחשב לזול יותר מהבחינה הזאת.
  • גודל והתאמה – חשוב להיות מדויקים ומתואמים בין גודל הטנדר לצרכים שלכם. מעבירים שולחן וכמה כיסאות? אתם לא חייבים לשכור את הטנדר הכי גדול שיש . מעבירים תכולת דירה גדולה יחסית? תוכלו לברר על עסקת השכרת טנדר ליום אחד שכוללת בתוכה גם אפשרות לוו גרירה ייעודי שיגדיל את שטח האחסון עוד יותר.
  • דגם הטנדר – כמו בשוק המכוניות הפרטיות, גם בטנדרים ישנם פערים בין הדגמים השונים באלמנטים רבים: נוחות הנסיעה, רמת הבטיחות, מקום בתא הנוסעים, עושר האבזור ועוד. על כן עשו שיעורי בית לפני קבלת ההחלטה, גם אם מדובר בנסיעה קצרה. אנו ממליצים לבחון מקרוב את פיג’ו בוקסר, סיטרואן ג’מפי, רנו טראפיק ופיאט דוקאטו.

שתהיה לכם נסיעה נעימה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן