להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

השכרת מכוניות – כל מה שצריך לדעת על התחום בארץ

ענף הרכבים בישראל עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות. החל מהתעצמות שוק הליסינג הפרטי, דרך עליית כוחן של דגמי המיני ועד ירידת המחירים הבולטת בתחום הג’יפים. בבואכם לחפש חברת השכרת מכוניות בישראל תגלו כי גם תחום זה השתנה ללא היכר, ובדיוק בזה נתמקד בשורות הקצרות שלפניכם.

שירותי השכרת הרכב בארץ – כבר לא רק לתיירים מזדמנים

במשך עשרות שנים נחשב שוק השכרת הרכבים בישראל לסטטי וכמעט נטול שינויים. קהל היעד המרכזי – תיירים, נחשב לקהל שבוי, מה שיצר מחירים גבוהים למדיי, בד בבד למגוון נמוך של מכוניות, אשר חלקן הגדול ‘הוצא’ משוק הרכבים למכירה, מסיבות כאלו ואחרות.

עם השנים הבינו בחברות השכרת הרכב כי גם הישראליים המקומיים מתחילים להתעניין יותר ויותר בשירותי ההשכרה וזקוקים להם במקרים רבים. הצורך שלהם בשירותי השכרת מכוניות מורגש בעיקר במצבים הבאים:

  • אנשים שלא מחזיקים ברכב פרטי מטעמי חיסכון וזקוקים לרכב מושכר רק במקרים מיוחדים (נסיעה רחוקה בסוף השבוע למשל).
  • בעלי רכב פרטי קבוע אשר רכבם נמצא במוסך ועל כן זקוקים לרכב חלופי לתקופה קצובה.
  • כאלה שהרכב הפרטי שלהם לא מתאים למשימה דחופה ועל כן זקוקים באופן מיידי לרכב שיתאים בדיוק למשימה הספציפית (למשל, אדם שמעוניין להעביר דירה באופן עצמאי או במקרה של בעל מקצוע שלא רוצה לוותר על פרוייקט מסויים)
  • משפחות, קבוצות חברים או עובדים המעוניינים לצאת יחדיו לטיול או אירוע ברכב גדול ומפנק.

מקיפאון לשוק רותח

הכניסה של הלקוחות הישראליים לשוק השכירות המקומי שינתה את חוקי המשחק ללא היכר, דבר שהתבטא במישורים הבאים:

  • מגוון רכבים אדיר – לא עוד מאזדה, טויוטה וסובארו בלבד. אלא מאות דגמים ואלפי אפשרויות השכרה.
  • רכבים שונים למטרות שונות – פעם חברות השכרת הרכב הציעו אך ורק רכבים משפחתיים בינוניים בגודלם. כיום אפשר לשכור רכבי מיני, רכבים מסחריים, רכבים גדולים ל- 7 עד 9 נוסעים ועוד.
  • המחירים ירדו – מי האמין לפני 10 שנים שנוכל לשכור רכב קטן בפחות ממאה ₪ ביום או ג’יפ ב-250? ניתן אף למצוא חברות אשר מציעות שירותי השכרת מכוניות מבלי שצריך לשלם עבור יום השבת וימי החגים.
  • איכות גבוהה יותר – כיום כל חברת השכרת רכב שמכבדת את עצמה תציע לכם רק רכבים איכותיים, כאלו שמתוחזקים באופן קבוע ומציעים חווית נסיעה נעימה.

לא רק המכוניות עצמן השתנו, אלא מכלול חווית השירות: נולדה האפשרות להחזיר רכב מסניף אחר ממנו נלקח; כמעט כלל החברות מציעות שירותי גרירה ותאונות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע; מכוניות רבות מגיעות עם מעטפת מפנקת כמו מערכת מולטימדיה, מערכות ניווט ועוד; ואלמנטים נוספים שהופכים את כל נושא ההשכרה למבוקש כל כך.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן