השכרת רכב – בני ברק מציעה לכם הכל מהכל

קרוב ל-200 אלף איש מתגוררים בעיר בני ברק, וחלק משמעותי מהם אינם בעלי רכב צמוד. האם נגזר גורלם לתמיד לחסדי התחבורה הציבורית? האם לא יוכלו לטייל עם משפחותיהם ברחבי הארץ? האם ייאלצו לשלם סכומים גבוהים לשירותי מוניות? אז זהו, שאפשר גם אחרת, אם משכילים לשכור רכב מאחת מהחברות הרבות שבעיר.

באילו מקרים השכרת רכב בבני ברק כדאית?

כאשר מדברים על השכרת רכב, בני ברק היא דוגמה מצוינת לעיר שבה השירות הזה הכרחי ונפוץ במיוחד. הסיבות לכך מגוונות, ובראשן – ריבוי המשפחות מרובות הילדים. רבות מהן לא יכולות להרשות לעצמן להחזיק רכב גדול של 7 ואף יותר מקומות, מה גם שביום יום אין בכך צורך של ממש. אז מה עושים כשרוצים לצאת לחיק הטבע מדי פעם? אכן – שוכרים רכב. השכרת רכב לצורכי טיול משפחתי היא סיבה נפוצה מאוד בבני ברק, אבל לא היחידה. הנה כמה מקרים נוספים:

  • הובלה או העברה של חפצים ורהיטים – כשמשפחה הופכת בתוך שנים אחדות ממשפחה קטנה של ילד-שניים למשפחה מרובת ילדים, הצורך במעבר לדירה גדולה יותר הופך לשכיח ותדיר יותר. לא כולם בעיר רוצים ויכולים להרשות לעצמם הוצאה של אלפי שקלים על שירות הובלות. מה עושים? שוכרים טנדר, מסחרית או רכב עם וו גרירה, חוסכים כסף רב והולכים על שיטת העשה זאת בעצמך.
  • איסוף משלוח – גם תושבי בני ברק גילו בשנים האחרונות את החיסכון הרב הטמון בקנייה באמצעות אתרים שונים ברשת. אלא שלעיתים עלות המשלוח מכבידה, בעיקר אם מדובר ברהיטים או מוצרים גדולים. שירותי השכרת הרכב חוסכים את העלויות הללו, ואם מרכזים כמה משלוחים יחד, החיסכון משמעותי אף יותר.
  • צורכי עבודה – בבני ברק עסקים רבים, לצד תושבים רבים העוסקים בשירות, תעשייה ופיתוח. בתחומים הללו נדרש רכב עבודה, אך לעיתים הוא במוסך, מושבת או קטן מדי בשביל המשימה. השכרת רכב פותרת את העניין ומאפשרת להמשיך בעבודה רציפה.

אילו רכבים מוצעים להשכרה?

בכל הקשור לשירותי השכרת רכב, בני ברק מציעה מגוון רחב גם מבחינת סוגי הרכבים שתמצאו בחברות ההשכרה המובילות. מאזדה 5, למשל, היא בחירה מצוינת למשפחה של עד 7 נפשות שרוצה לטייל ולנפוש. פיאט דוקאטו, פג’ו בוקסר ורנו טראפיק אידיאליות להובלות והעברות של חפצים ומשלוחים, ואילו שברולט אופטרה, מאזדה 3 ושברולט אוואו נהדרות למשפחות קטנות. נוסיף ונאמר שחברות רבות בבני ברק מכבדות את יום השבת וחגי ישראל ואינן גובות תשלום עבור השכרה ביום זה. חשוב לבדוק את העניין על מנת לחסוך בהוצאות ההשכרה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן