השכרת רכב ברמת גן – מה תציע חברה גדולה בתחום

רמת גן הינה עיר גדולה מאוד באיזור המרכז ובהתאם לזאת ניתן למצוא בה מספר רב מאוד של חברות השכרת רכב. התחרות בין חברות ההשכרה ברמת גן היא גדולה וכל אחת מהן עושה את הכל על מנת לזכות בליבו ובכספו של הצרכן. מחפשים חברת השכרת רכב ברמת גן שתספק לכם את הטוב ביותר שרק אפשר? להלן הדברים שאתם חייבים לדרוש ממנה.

מגוון סוגי רכבים

הקריטריון הראשון ואולי החשוב ביותר הוא היכולת לבחור בדיוק את הרכב המתאים לכם. בין אם מדובר ברצון לצאת לטיול עם כל המשפחה ובין אם לבצע משימת הובלה, חברת השכרת רכב ברמת גן שנחשבת לאיכותית ומובילה אמורה להציע לכם אפשרות בחירה מבין צי רכבים מגוון. ובאלו רכבים מדובר?

• רכבים קטנים – קטגוריית רכבי המיני נחשבת לפופולארית מאוד בימינו ומאפשרת נסיעה למרחקים ארוכים תוך חיסכון מירבי בדלק.

• משפחתיות – חברה איכותית תציע לכם מגוון רכבים משפחתיים אשר יכולים להיות סטנדרטיים עם 5 מקומות ישיבה או לכלול 7 עד 9 מקומות ישיבה.

• רכבים מסחריים – הקטגוריה המתפתחת ביותר בשנים האחרונות בתחום השכרת הרכב, דבר שמתבטא בעוד ועוד רכבים שנכנסים למסלולי ההשכרה של החברות השונות. רכבים אלו שהינם עד 3.5 טון, אינם מחייבים רישיון מיוחד מעבר לרגיל (סוג ב’) והם מציעים שפע של נפח אחסון לצרכי הובלה, וו גרירה לחיבור נגרר ולעיתים גם יותר מקומות ישיבה מהסטנדרט הרגיל. המסחריות המבוקשות ביותר להשכרה הן פיאט דוקאטו, פיג’ו בוקסר, סיטרואן ג’אמפי ורנו טראפיק.
ברכבים מעל 3.5 טון נדרש רישיון נהיגה ב’ שהוצא עד סוף 2006 או רישיון ג’.

מסלולי ההשכרה

על מנת שכל אחד מכם יוכל ליהנות משירותי ההשכרה המגוונים, חברות ההשכרה השונות מציעות מספר מסלולי תשלום משתלמים. עליכם מוטלת האחריות לבצע סקר שוק מעמיק על מנת למצוא את החברה שהכי כדאי להתקשר עימה מהבחינה הזאת. כך למשל, חברת השכרת רכב ברמת גן שבאמת הולכת לקראת לקוחותיה תציע לכם את המסלולים הבאים:

• השכרת רכב במזומן וללא צורך בהשארת פיקדון – אפשרות זו מאפשרת גם למוגבלים באשראי ובחשבון הבנק ולכאלה שלא מחזיקים בכרטיס אשראי להשכיר כל רכב שירצו.

• שמירת שבת – במסלול זה לא ניתן לנסוע בשבת עם הרכב השכור אך דמי ההשכרה אינם משולמים ביום זה וגם לא בחגים, למעט ביטוח. זהו מסלול נפוץ אצל חברות שומרות שבת שיחסוך לכם עשרות אחוזים במחיר.

• הנחה ללקוחות קבועים – חפשו חברת השכרת רכב אשר מעניקה הנחות למשכירים קבועים ותזכו במחירים מוזלים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן