השכרת רכב יומית – כבר לא צריך להתחייב לזמן ארוך

כיום יותר מתמיד ניתן לראות עלייה במספר השכרות הרכבים לתקופות קצרות מבלי שצריך להתחייב למינימום של מספר ימים. עם ישראל מנצל את העניין למגוון רחב של צרכים ואילו חברות ההשכרה מצידן רק הולכות ומשדרגות את מגוון מסלולי ההשכרה כך שישתלמו לכל הצדדים.

אז באלו מקרים השכרת רכב יומית היא באמת כדאית? אלו מסלולי השכרה ניתן למצוא? ומהם דגמי הרכבים המושכרים הפופולאריים ביותר? הישארו עימנו.

מתי כדאי להשכיר רכב ליום אחד בלבד?

תרחישים רבים מביאים את הישראלי הממוצע לבחור באפשרות השכרת הרכב היומית, כאשר בין השכיחים שבהם ניתן לציין את הבאים:

  • רכב מקולקל – הרכב בבעלותכם התקלקל בערב שלפני וממש לא מתחשק לכם לקיים את יום הסידורים או להגיע לעבודה באמצעות התחבורה הציבורית המקרטעת? השכרת רכב ליום אחד עד שהרכב הפרטי שלכם יחזור מהמוסך תעשה לכם את החיים קלים בהרבה.
  • הובלת חפצים – עוברים דירה או משרד ‘בקטנה’? חבל לשלם אלפי שקלים לחברת הובלות. שוכרים רכב מסחרי ליום אחד בלבד, מארגנים מספר חברים או בני משפחה וחוסכים כסף רב.
  • צורך ברכב גדול יותר – בין אם לטובת משימות מקצועיות כבעלי מקצועות חופשיים ובין אם לטובת סידורים רגילים כאנשים פרטיים, לעיתים הרכב שבבעלותכם אינו עונה על הצרכים המסוימים הנדרשים. השכרת רכב יומית היא פתרון מצוין במקרים הללו.
  • טיול ונופש – בארצנו הקטנה, לפעמים יום אחד זה כל מה שצריך. שוכרים בבוקר, מטיילים יום שלם ועוד באותו הערב או למחרת על הבוקר מחזירים את הרכב.

מהם המחירים עבור השכרת רכב יומית?

אמנם מקובל לחשוב שהשכרה לתקופה ארוכה מזכה בהנחה, אך גם השכרה יומית עשויה להיות זולה, מכיוון שהשכרה שכזאת “סותמת חורים” לחברות ההשכרה, עם רכבים שלא יושבים סתם כך במגרשי החניה. ניתן למצוא רכבים קטנים בפחות מ-100 ש”ח ליום (ידניים), רכבים משפחתיים באזור 200 ש”ח, ורכבים גדולים או מסחריים ב-300-400 ש”ח למרבית הדגמים. בחברות מסויימות אף יציעו לכם מסלולי השכרת רכב יומיים עם תנאים מיוחדים כגון השכרת רכב ללא צורך בהשארת פיקדון, השכרת רכב במזומן, אפשרות השכרה לנהגים צעירים ועוד.

הרכבים האהובים בשוק השכירות

השכרת רכב יומית אפשרית עבור כל רכב שתרצו. יחד עם זאת, רצוי להיות מודעים לדגמים הפופולאריים ביותר, זאת בשל אמינותם הגבוהה, צריכת דלק נמוכה וביצועים טובים. בין הרכבים הללו ניתן למצוא את יונדאי גטס ודייטסו סיריון בקטגוריית המיני, את מאזדה 3, שברולט אופטרה או מאזדה 5 המשפחתיות הנהדרות, ואם תרצו רכב גדול / מסחרי תוכלו לשכור יונדאי 1H, רנו טאפיק, פ’גו בוקסטר, פיאט דוקאטו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן