השכרת רכב להובלה עצמית

כל שוכר דירה מוכן לאפשרות הסבירה שיצטרך לעבור דירה במהלך השנה או השנים הקרובות. אבל לא רק שוכרי דירות, כמעט כולנו עוברים בין דירות ובתים, ולמעשה, מרבית האנשים מחליפים מקום מגורים ועוברים דירה לפחות 3-4 פעמים בחייהם. מעבר דירה הוא בדרך כלל תהליך שבו מושקעים משאבים רבים: חיפושים, שיפוצים, קניות, התאמות, אריזות וארגזים. נוסף על כל אלו, יש להשקיע בתכנון ההובלה של הציוד, הריהוט והחפצים. במאמר שלפניכם נציע אפשרות חלופית לדרכי ההובלה המקובלות – השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית.

מדוע מומלץ לבחור בהשכרת רכב להובלה עצמית?

אם יצא לכם לעבור דירה בשנים האחרונות, כנראה שעשיתם זאת באחת מן הדרכים הבאות: או שהעברתם את הארגזים, השקיות והרהיטים במכונית פרטית עמוסה עד להתפקע, כולל כמה נגלות; או שהזמנתם חברת הובלה מקצועית עם משאית וסבלים. הובלה במכונית פרטית עשויה להיות זולה, אך מאתגרת. היא מצריכה כמה נסיעות הלוך וחזור, ועדיין תישאר הבעיה של העברת ריהוט כבד וגדול או מכשירי חשמל כדוגמת מכונת כביסה ומקרר. מי שהתנסו בהעברה בעזרת חברת הובלות, יוצאים לא פעם מתוסכלים – מהמחיר, מהשירות, מחפצים שנשברו או הועברו ברשלנות או בחוסר תשומת לב, מהתמקחות נוספת על המחיר ברגעי ההובלה עצמם ועוד. ובכן, יש פתרון נוח ואמין, ואפילו במחירים הוגנים – השכרה של רכב להובלה, שיאפשר לכם הובלה עצמית. השכרת רכב להובלה מתאימה גם למקרים שבהם אתם מעוניינים להוביל לבד את רוב תכולת הדירה – ארגזים, בגדים וכדומה. להעברת ריהוט או לפריטים כבדים במיוחד, תוכלו להזמין מוביל מקצועי בנפרד.

יתרונות של השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית

הנה כמה יתרונות בולטים לבחירה בהובלה עצמית באמצעות רכב מסחרי שכור:

  • אפשרות להתאמת הרכב השכור לציוד ולריהוט שיש להעביר. לכל מכונית מסחרית יש מאפיינים משלה, ואתם יכולים לבחור מה יתאים יותר להובלה שלכם – תא מטען גדול או דלתות הזזה? רכב שבו אפשר להסיע נוסעים ובני משפחה או מכונית מסחרית שבה יש מקום בעיקר לחפצים ולציוד?
  • עלות – השכרת רכב להובלה חוסכת לכם את עלות הזמנת המובילים והעבודה שלהם. אם אתם מצויידים בבני משפחה או בחברים שיכולים לסייע בעבודת ההעמסה וההעברה, אתם עשויים לחסוך כסף. כמו כן, כדאי לערוך השוואת מחירים, ולבחור ברכב המסחרי שנותן לכם את המענה הטוב, היעיל והנוח ביותר מבחינת מחיר.
  • שכירת רכב להובלה עצמית מאפשרת לכם להוביל את הדרוש לכם בשעות הנוחות לכם. חברות הובלה עובדות בדרך כלל בימות החול ובשעות היום. כאשר רכב ההובלה עומד לשירותכם, אתם קובעים מתי תעמיסו ומתי להעביר, ויכולים להחליט לערוך את ההובלה בשעות הערב, הלילה או השכם בבוקר.

רכב להובלה עצמית – למי ומתי עוד זה מתאים?

רכב שכור להובלה מתאים למעבר דירה באופן עצמאי, ולמצבים נוספים. להלן כמה דוגמאות למקרים שבהם מומלץ לשכור רכב זה:

  • העברת סטודיו או קליניקה פרטית המשמשים לשם עבודה או יצירה. במקרים כאלו, לעתים ישנם חפצים ופריטים יקרי ערך כדוגמת ספרייה ובה ספרים שנאספו לאורך השנים, תיקיות, תמונות, יצירות אמנות או ציוד מקצועי יקר וכדומה.
  • העברת חפצים של ילדים בוגרים שיוצאים מן הבית ועוברים לגור בבית משלהם.
  • פינוי תכולה של בית שבבעלותכם לשם השכרתו.
  • פינוי תכולה של בית של בן משפחה קשיש שנפטר.
  • איסוף רהיטים – סלון, ארונות, פסנתר וכדומה – חדשים מהחנות, מבית של בני משפחה או ממכרים שמוסרים ריהוט מביתם.
  • פינוי חדר בבית (או פינוי של כל הבית) לשם שיפוץ והעברת החפצים לאחסון זמני.
  • פינוי של חלק מהרהיטים והחפצים בבית לרגל נסיעה לרילוקיישן או טיול ארוך מסביב לעולם.

חברת אביטל השכרת רכב היא חברה ותיקה ואמינה, המחזיקה צי של כלי רכב פרטיים ומסחריים להשכרה. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון כלי הרכב המסחריים של אביטל. אנו נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ, להמליץ ולהתאים לכם רכב מסחרי להובלה עצמית של דירה ולכל מטרה אחרת. אביטל השכרת רכב מעניקה שירות נעים, הגון ומקצועי. פנו אלינו, ונסייע לכם להפוך את מעבר הדירה לפשוט וקל ואת ההובלה לטובה ומוצלחת!

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן