השכרת רכב לנהג חדש

מה כדאי לדעת לפני ששוכרים מכונית

כל נהג, גם כזה שיש לו רישיון מעל לשלושים שנה, וודאי זוכר את הרגע שבו הוא התבשר כי עבר את הטסט ויש לו רשיון נהיגה. מצד אחד הודעה זו מרגשת ופותחת בפני הנהג החדש עולם אחר, בוגר יותר ועצמאי יותר. מצד שני היא מביאה איתה המון אחריות. בין אם זו אחריות של הנהג עצמו על חייו ובין אם על חיי אלה הנוסעים לידו ולצידו.

את האחריות הזאת על הנהג החדש לממש ולקחת בחשבון בכל פעם שהוא נוהג ובכל רכב שבו הוא נוסע. בין אם זה הרכב הפרטי שלו, של הוריו, של חברים או רכב מחברת השכרה.

ביטוח רכב לנהג חדש

כשנהג חדש מחליט לשכור רכב מחברת השכרה כדאי שידע שיש מספר פרטים אותם עליו לדעת לפני שהוא נכנס אל סוכנות השכרת הרכב. אך לפני שנציג פרטים אלה נזכיר שעל פי חוקי משרד התחבורה נהג מוגדר נהג חדש בשנתיים הראשונות לקבלת רשיון הנהיגה שלו.

הסיבה שלנהג חדש יש מגבלות שונות אצל חברות ההשכרה היא שלנהג חדש יש פחות נסיון מנהג שנמצא כבר כמה שנים על הכביש. הסיכון בהשכרה לנהג חדש הינו גבוה יותר מאשר לנהג ותיק ולכן קיימת תוספת תשלום לביטוח.

ככלל, רק נהג חדש שיש לו רשיון נהיגה מעל לשנה יוכל לשכור רכב בחברת אביטל.

 

נהג חדש – להזמנות ופרטים התקשר ! >> 03-5794076

חשוב לדעת כי תוספות הביטוח באות בנוסף לעלות השכרת הרכב ולא במקומן – עלות השכרת הרכב משתנה על פי סוג הרכב אותו מחליט הנהג לשכור.

בכל מקרה ובנוסף לתשלום הביטוח ולתשלום תמורת השכרת הרכב, קיימת הגבלה של 220 קילומטר ליום. במידה ותהיה חריגה מהמגבלה על הנהג החדש יהיה לשאת בתשלום נוסף.

דבר נוסף שעל הנהג החדש לדעת הוא שעליו להציג כרטיס אשראי בעל מסגרת פנויה של 5000 ש”ח לפני ביצוע העסקה.

בכל מקרה, יש לקחת בחשבון כי נתונים אלו יכולים להשתנות מעת לעת וכדאי ליצור קשר טלפוני עם שירות הלקוחות כדי לדעת מהם התנאים המיוחדים להשכרת הרכב לנהג חדש ולברר את כל העלויות השונות אותן צריך נהג חדש לשלם.

לסיכום, גם נהג חדש יכול לשכור רכב אך עליו לשאת בתשלום ביטוחי נוסף.

נסיעה בטוחה.

השכרת רכבים מעולם לא הייתה פשוטה יותר !

נהג חדש – להזמנות ופרטים התקשר ! >> 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן