שכירת רכב לשבוע

 – מתי כדאי

קיימים מספר שיקולים בעד ונגד שכירת מכונית לשבוע ימים. העלות הכלכלית של שכירת מכונית איננה שולית וכולנו רוצים לחסוך כסף. יחד עם זאת, בסופו של דבר, אם מסתכלים על התמונה כולה, במקרים רבים מגלים כי בשורה התחתונה שכירת מכונית תהיה זולה יותר מכל אפשרות אחרת.

 

קיימים מספר מקרים בהם כדאי לשקול לשכור רכב לשבוע ימים – בין היתר במקרים הבאים:

אורחים שמגיעים מחו”ל: אם מגיעים אליכם אורחים מחו”ל, סביר מאד להניח כי במסגרת הביקור הם לא ירצו להיות מוגבלים ויעדיפו להיות ניידים עד כמה שאפשר. זה נכון שנסיעה בתחבורה הציבורית יכולה להיות חוויה נחמדה ואותנטית, אבל קשה להיעזר בה למשך כל ימי הטיול. כשיש לך רכב צמוד, אתה יכול לנסוע בכל שעה, לעצור בכל מקום ולא להיות מוגבל בשעות ובזמנים של כלל הציבור.

טיול משפחתי: אם החלטתם לצאת לטיול משפחתי למשך מספר ימים ואתם יודעים שהרכב שלכם לא מתוחזק מספיק או לא יעמוד בתנאי הדרך, ביקור בסוכנות השכרת רכב בארץ יכול להיות פתרון מצוין עבורכם. קיימים רכבים רבים כדוגמת המזדה 3 או מזדה 6 שהם נוחים ומרווחים ומספקים חוויית נהיגה ונסיעה יוצאות דופן. בנוסף, ניתן לשקול גם לשכור רכב כדוגמת מזדה 5 או קאיה קרניבל שיש להם שבע מקומות לנוסעים והם מאפשרים לקחת חבר או בן משפחה נוסף יחד איתכם לטיול.

כשבני הזוג הופכים למשפחה: במצב הכלכלי של היום, קשה לעיתים לקנות מכונית. יש היום הרבה זוגות נשואים שמשתמשים בתחבורה הציבורית. אך כשבת הזוג יולדת בשעה טובה, המשימה של להוציא את התינוק מבית החולים הופכת קשה אם סומכים על התחבורה הציבורית. מעבר לכך שיש לקחת בחשבון שהימים הראשונים כוללים התארגנויות רבות שקשה לעשות אותם בתחבורה הציבורית: קניות, רופא ילדים, טיפת חלב וכן הלאה – הכול הופך קל יותר כשיש לכם רכב לצידכם.

כשיש לכם מעל ארבעה ילדים: במידה והתברכתם בארבעה ילדים או יותר, אתם בוודאי יודעים כי לא ניתן להכניס את כולם למושב האחורי וייתכן ואתם מחזיקים בשתי מכוניות.  לנסוע לטיול בשתי מכוניות הופך את הטיול ליקר ולא תמיד משתלם. במקרים אלה כדאי לשקול ולשכור רכב בעל שבע מקומות וכך להרוויח שני דברים: הנסיעה הופכת לחוויה משפחתית ועלות הטיול מצטמצמת.

 

לאחר שהחלטתם שאתם שוכרים רכב לשבוע, כדאי ותשקלו איזה סוג רכב יכול להתאים עבורכם לתקופה זו.

מומלץ תמיד לבחור רכב שעלות ההשכרה שלו מתאימה לכם מבחינה כלכלית מצד אחד, ושייתן לכם את השירות הטוב ביותר עבורכם מצד שני. לדוגמה וכפי שציינו קודם, אם חרתם לשכור רכב לטיול משפחתי, גם אם אתם ארבע נפשות במשפחה, לעיתים כדאי לשקול לשכור מכונית שבה שבע מקומות ישיבה מאחר ויש בה יותר מקום והנסיעה תהיה נוחה ונעימה.

בנוסף, כדאי גם להתייחס לעלות הדלק. ככלל, רכבים בעלי נפח מנוע קטן כמו דייהטסו סיריון ויונדאי גטס הם חסכוניים יותר מבחינת הדלק. אותו הכלל תקף גם לרכבים בעלי גיר רגיל. אך במידה ואתם יודעים כי המסלול בו אתם נוסעים עמוס בעליות או שיש לכם ציוד רב לקחת איתכם, עדיף לשקול ולשכור רכב בעל נפח מנוע גדול יותר כדוגמת שברולט אופטרה או מזדה 3 – כך תצרוכת הדלק תהיה נמוכה יותר.

לסיכום, קיימות מספר סיבות לשכירת רכב לשבוע ימים. לרוב עלות ההשכרה תהיה זניחה לעומת היתרונות הרבים הקיימים כשרכב אמין, בטיחותי ונוח משרת אתכם.

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן