להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

השכרת רכב מסחרי לחודש

השכרת רכב מסחרי לטווח ארוך היא פתרון נוח ובטוח במצבים רבים, ובהם חופשה משפחתית ממושכת, פרוייקט מיוחד בעסק או תקופת מעבר בין עבודות. זהו גם רעיון מוצלח במקרה שבו אתם עומדים בפני חידוש משמעותי – קניית רכב חדש או הקמת עסק, במיוחד כאשר מדובר בתחומי ההובלה וההיסעים. בכל המקרים הללו, שכירת רכב לחודש מעניקה לכם שהות מספיקה להכיר את הרכב על יתרונותיו השונים, וליהנות מרכב צמוד לרשותכם, מבלי צורך לפרוק, לנקות או לדאוג בשל הצורך להחזירו בטרם השלמתם את משימתכם. לפניכם אוסף מקרים שבהם כדאי לשכור רכב מסחרי לתקופה ארוכה ויתרונות שניתן להפיק מהשכרה ארוכת טווח.

באילו מקרים ואירועים כדאי לשקול השכרת רכב מסחרי לחודש?

השכרת רכב לתקופה ממושכת כדאית ומשתלמת במצבים שונים, ומאפשרת התניידות נוחה ויעילה. את המקרים שבהם מומלץ לשכור רכב מסחרי לחודש ניתן לחלק לכאלו הקשורים בעבודה ולכאלו שעיקרם פנאי ובילוי. לפניכם כמה מצבים ומקרים שבהם כדאי לשקול שכירת רכב מסחרי למספר שבועות:

  • הקמת עסק חדש: כאשר מדובר על עסק חדש בתחום ההובלות או ההסעות, ברורה הנחיצות של שכירת רכב מסחרי לתקופה ארוכה. עבור עסק בתחומים אלו ניתן לשכור רכב מותאם – שבו מקום נרחב לאחסון ומטען או רכב בעל מספר מושבים גבוה ודלתות הזזה נוחות לכניסה וליציאה, כדוגמת סיטרואן ברלינגו. גם בעסקים שאינן בתחומי ההובלה וההסעות, כדאי לשקול השכרה של רכב לתקופה ממושכת. תקופת ההקמה של עסק דורשת לעתים התארגנות מיוחדת ומאמץ מרוכז, הובלת חפצים או ריהוט משרדי וכיו”ב. כדי שהעסק יעשה את צעדיו הראשונים על בטוח – כדאי לשכור רכב מסחרי אמין, מפירמה מוכרת, וליהנות מהאפשרות להשתמש בו עד שהעסק יתייצב וניתן יהיה לרכוש רכב עבור העסק או להחזיר את הרכב כאשר אין בו עוד צורך.
  • פרוייקט מיוחד בעסק קיים – בתי עסק נהנים לעתים מגלים של צמיחה, פרוייקטים מיוחדים או שפע של הזמנות חדשות. לפעמים מדובר בפרוייקט יזום, או עלייה ניכרת בייצור ובהזמנות לרגל חגים או ביקושים מיוחדים. בכל אחד מן המקרים האלו, כאשר יש צורך ממוקד ותחום בזמן ברכב להובלה ולשינוע מטענים, סחורות, חומרי גלם או תוצרת, רכב מסחרי שכור עשוי להיות לעזר רב.
  • העברת דירה או משרד – במקרה שכזה, כאשר יש רצון לחסוך בהוצאות הובלה, או כאשר ההובלה עשויה להתמשך על פני פרק זמן ניכר, וברצונכם להוביל בעצמכם – שכירת רכב מסחרי לכמה שבועות מאפשרת להשלים את ההעברה בנוחות.
  • בניית חדר נוסף בבית – תוספת של חדר או בנייה של פרגולה או דק עץ מצריכות הובלה של חומרי גלם וכלי עבודה. המטענים הדרושים הם בדרך כלל בנפח גדול משניתן להכניס ברכב פרטי, אך מאחר והעבודה צפויה להסתיים תוך פרק זמן מוגדר – שכירת רכב מסחרי לטווח רחוק עשויה להיות הפתרון המושלם.
  • תקופת מעבר בין עבודות – יש מי שמקבלים רכב במקום עבודתם, ומשתמשים בו הן בשעות העבודה והן לצרכי פנאי. במקרה של מעבר בין מקום עבודה אחד למשנהו, הרכב חוזר למעסיק הקודם. אם אתם זקוקים לרכב מסחרי, בשל גודל המשפחה או לכל צורך אחר, ניתן לשכור רכב מסחרי חלופי למשך חודש, עד לקבלת רכב ממקום העבודה החדש.
  • חופשה משפחתית ממושכת – יש משפחות שעושות זאת כל שנה, כנוהג, ואחרות עושות זאת אחת לכמה שנים – יוצאות לחופשה של כל המשפחה ברחבי הארץ. כאשר מדובר במשפחה ברוכת ילדים, בשתי משפחות שחוברות יחדיו או בחופשה ממושכת, יש צורך ברכב שיוכל לשאת גם מספר נוסעים גדול וגם ציוד רב – מזוודות, תיקים, מזרונים, צידנית וכו’. משפחות שבימות השגרה מתניידות בתחבורה ציבורית או מי שמבקשים ליהנות מנסיעה נוחה ומרווחת, מבלי צורך לשבת עם תיקים על הברכיים – ימצאו בשכירת רכב מסחרי יתרונות רבים.

יתרונות של השכרת רכב מסחרי לתקופה ארוכה

כפי שראינו, ישנם מצבים רבים ומגוונים שבהם כדאי לשכור רכב מסחרי לחודש. היתרונות של השכרת רכב לתקופה ארוכה הם רבים. זוהי הזדמנות טובה לבחון את הרכב לקראת קנייה עתידית. נסיעה באותו כלי רכב לאורך מספר שבועות מאפשרת זמן מספיק כדי ללמוד ולהכיר את הרכב ואת הפונקציות השונות שלו היטב. במקרה שמדובר בהשכרה לצורכי עבודה – הובלה או שינוע מטענים, שכירה לטווח ארוך מעניקה שקט נפשי וחוסכת זמן ועבודה. ניתן לאחסן כלי עבודה, ארגזים או סחורות, מבלי צורך לסדר, לטעון או לפרוק בכל יום מחדש.

אנו בחברת אביטל השכרת רכב מעמידים לרשותכם מגוון כלי רכב מסחריים להשכרה לחודש או לפרקי זמן קצרים יותר. אצלנו ניתן לשכור גם מכוניות פרטיות לתקופה של חודש או יותר. מתעניינים או מתלבטים? נשמח לסייע ולייעץ באשר לרכב המתאים עבורכם. מוזמנים לפנות אלינו!

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

 

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן