השכרת רכב עבודה – האפשרויות וטיפים חשובים

אם אתם זקוקים לרכב ספציפי לצרכי עבודה, בוודאי תשמחו לדעת כי כיום ניתן לבצע השכרה של כל סוג רכב שתרצו בחברות ההשכרה המובילות בישראל. חברות אלו מציעות סוגים ודגמים רבים של רכבי עבודה, כך שניתן ליהנות מהתאמה מלאה לצרכים. אילו אפשרויות מחכות לכם? מייד תבינו.

רכב עבודה – למה הכוונה? ולאילו צרכים זה מתאים?

כשמדברים על רכב עבודה מתכוונים לרכב בעל יכולות נשיאת משקל גבוהות מהרגיל ועם נפח אחסון גדול לצרכי הובלה. מכך ניתן להבין כי מדובר ברכב שיכול להתאים הן עבור אנשי מקצוע אך גם עבור צרכים פרטיים שלא קשורים לעבודה. במקרה של אנשי מקצוע, השכרת רכב עבודה הינה אידיאלית במקרים שהרכב הקיים אינו מתאים לביצוע משימה כלשהי או שהוא פשוט נמצא במוסך.

עבור האדם הפרטי, רכב שכזה מאפשר לבצע משימות שהרכב הפרטי אינו יכול לעמוד בהן, כגון הובלת דירה או תכולה מסוימת, ביצוע הובלה עצמית ואפילו יציאה לטיול משפחתי עם כל פריטי הציוד הנדרשים.

מה מציעות חברות ההשכרה בתחום רכבי העבודה?

בחברת השכרת רכבים מובילה תוכלו למצוא מגוון רחב של רכבי עבודה להשכרה, דוגמת פיאט דובלו, פיאט דוקאטו, רנו טראפיק ארוך, פיג’ו בוקסר ועוד. מלבד פיאט דוקאטו, כל הרכבים הללו מוגדרים כרכבי עבודה עד 3.5 טון ולכן כל אדם עם רישיון נהיגה רגיל יכול לנהוג עליהם. אם יש בידכם רישיון לרכב פרטי, שהוצא לפני שנת 2007, אתם רשאים גם לבצע השכרה של פיאט דוקאטו, שמגיעה עם תא מטען גדול במיוחד.

המגוון הרחב מאפשר לכם לבחור רכב עבודה שמתאים בדיוק לפרוייקט שלפניכם וזאת לפי יכולת נשיאת משקל, נפח הובלה, מיקום פתח הגישה לתא המטען, קבינה סגורה, פתוחה, נמוכה או גבוהה, מספר מקומות ישיבה ורמת אבזור. בחלק מסוגי הרכבים ניתן אף להתקין וו גרירה עם נגרר.

מה עוד חשוב לדעת?

התחרות בתחום השכרת הרכב בישראל נמצאת בעיצומה, מה שמתבטא במספר מסלולי השכרה שחשוב כי תכירו מראש. למשל, השכרת רכב עבודה לא התאפשרה עד לפני שנים אחדות לנהגים צעירים, אך בימינו ישנן חברות שמציעות זאת במסלול מיוחד. חברות השכרה מסויימות גם יאפשרו לכם להשכיר את הרכב במזומן וללא פיקדון, כך שלא תהיו תלויים במסגרת של כרטיס האשראי או חשבון הבנק שלכם.

ונסיים במסלול השכרה משתלם במיוחד – מסלול שמירת שבת. במקרה זה אינכם משלמים עבור ימי שבת או חג, מה שמוזיל לכם את עלויות ההשכרה בצורה משמעותית ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן