השכרת רכב עבודה – האם זה באמת משתלם?

מעת לעת עולה הצורך בשימוש ברכב גדול שמתאים למשימה ספציפית. למשל, כאשר מעוניינים לבצע הובלה עצמית של מוצרים ולא לשלם את דמי ההובלה, או כאשר הרכב המסחרי הפרטי אינו מתאים לביצוע עבודה מסויימת שאמורה להכניס לכם הרבה מאוד כסף. השכרת רכב עבודה זהו בדיוק השירות שכדאי להזמין במצבים שכאלה, ומייד תבינו עד כמה הדבר משתלם.

השכרת רכב עבודה – המקרה של הובלה עצמית

מי שכבר עבר דירה בימי חייו, יודע שעד לא מזמן לא ניתן היה לחמוק מתשלום של אלפי שקלים לטובת ההתקשרות עם חברת הובלה. כמו כן, מעבר להוצאות ההובלה עצמה, יש לשלם טיפ למובילים ולכסוס ציפורניים בתקווה שכל התכולה אכן תגיע ליעדה שלמה. ומעבר להובלת דירה או משרד, כולנו יודעים שעל כל מוצר מעט גדול ונפחי שמזמינים באינטרנט, יש לשלם “קנס” של כמה מאות שקלים עבור הובלה. ומה עושים כאשר מזמינים בו זמנית מספר מוצרים ממקומות שונים? כן, צריך לשלם אלפי שקלים על הובלה פשוטה.

מכך ניתן להבין כי השכרת רכב עבודה עבור הובלה עצמית היא עניין משתלם במיוחד, שכן במאות שקלים בלבד ניתן ליהנות מהרכב המתאים ביותר להובלה, לבצע אותה בזמנכם החופשי וללא הוצאות נוספות. פיאט דוקאטו, סיטרואן ג’אמפי, רנו טרפיק, פיג’ו בוקסר, רכבי יונדאי המסחריים ועוד מותגים ודגמים רבים אחרים מחכים לכם לבחירה בחברות ההשכרה המובילות, והדבר הכי טוב בכל העניין – רישיון הרכב הרגיל שלכם מאפשר לכם לנהוג על רובם. קיימת גם אפשרות להשכיר דגמי רכבים שמאפשרים חיבור של נגרר באמצעות וו גרירה ייעודי, מה שמאפשר לשאת מאות קילוגרמים נוספים ומגדיל את יכולות הנשיאה של הרכב.

המקרה של בעלי מקצוע

אתם בעלי מקצוע עצמאיים ועבודה גדולה ומכניסה עומדת על הפרק? אל תחשבו בכלל לוותר על הפרוייקט רק בגלל שהרכב הקיים שלכם לא יכול לספק את הסחורה מבחינת הגודל. השכרת רכב עבודה לכל תקופת זמן, תאפשר לכם לא לסרב לשום הכנסה חשוב ותוכלו להשתכר בכבוד. תוכלו לבחור את סוג הרכב המתאים ביותר לצרכיכם באותו הרגע, ואף להחליף את הסוג והדגם עם התקדמות הפרוייקט ובהתאם לצורך. העלות של השכרת רכב מסחרי אינה גבוהה יותר מידי, ובמידה ותשכילו להתקשר באופן קבוע עם אותה חברת השכרה גם כשנכנסים לכם פרוייקטים נוספים, הרי שתקבלו הנחות משתלמות כלקוחות קבועים.

מגוון דגמים עומדים לשירותכם

כאמור, בחברת השכרה מובילה תמצאו צי רכבי עבודה גדול ומגוון. חלקם מגיעים עם יותר מקומות ישיבה מאשר הסטנדרט, אחרים מגיעים עם קבינות בגדלים שונים ומה שחשוב הוא, שרובם מתאימים ומאושרים לשימוש ע”י נהגים עם רישיון לרכב פרטי ותו לא. נצלו את האפשרות שניתנת לכם ע”י חברות השכרה מובילות, ומייד תבינו כמה הדבר משתלם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן